Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Šamot 65 | Vojvodina | 27/05/2022 19:30 | Kneza Mihaila 33 c |
Sudija A: Musić Nikola Sudija B: Đurašinović Stevan Kontrolor: Adamović Zdravko |
Radnički | Metaloplastika Elixir | 28/05/2022 18:00 | Grada Sirena 15 |
Sudija A: Milosavljević Boriša Sudija B: Trivković Danijel Delegat: Ivanović Boris |
Dubočica 54 | Rudar | 27/05/2022 19:00 | Vlajkova 193 |
Sudija A: Cvetković Jovan Sudija B: Petrović Luka Delegat: Tasić Aleksandar |
Dinamo | Partizan | 27/05/2022 18:00 | Radivoja Koraća bb |
Sudija A: Stojković Dušan Sudija B: Nikolić Nenad Kontrolor: Knežić Vladimir |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Metaloplastika Elixir | Šamot 65 | 21/05/2022 19:00 | Hajduk Veljkova 10 (Zorka) |
Sudija A: Alimpić Milenko Sudija B: Crnjanski Zdravko Delegat: Vraneš Vera |
Rudar | Radnički | 22/05/2022 18:00 | Bože Dimitrijevića bb |
Sudija A: Sekulić Marko Sudija B: Jovandić Vladimir Delegat: Ivanović Boris |
Partizan | Dubočica 54 | 21/05/2022 18:00 | Crnotravska 4 |
Sudija A: Milosavljević Boriša Sudija B: Trivković Danijel Kontrolor: Knežić Vladimir |
Vojvodina | Dinamo | 22/05/2022 18:00 | Sentandrejski put 106 b |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Delegat: Popadić Jovan |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Šamot 65 | Dinamo | 13/05/2022 19:30 | Kneza Mihaila 33 c |
Sudija A: Stojković Dušan Sudija B: Nikolić Nenad Delegat: Ivanović Boris |
Radnički | Partizan | 15/05/2022 18:00 | Grada Sirena 15 |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Kontrolor: Nikolić Vladimir |
Dubočica 54 | Vojvodina | 15/05/2022 19:00 | Vlajkova 193 |
Sudija A: Kovač Goran Sudija B: Milosavljević Srđan Kontrolor: Rakić Milan |
Metaloplastika Elixir | Rudar | 15/05/2022 19:00 | Hajduk Veljkova 10 (Zorka) |
Sudija A: Milosavljević Boriša Sudija B: Trivković Danijel Delegat: Obućina Svetlana |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Rudar | Šamot 65 | 07/05/2022 19:00 | Bože Dimitrijevića bb |
Sudija A: Radaković Branko Sudija B: Bakmaz Nikola Delegat: Jovanović Ivana |
Vojvodina | Radnički | 07/05/2022 17:00 | Sentandrejski put 106 b |
Sudija A: Milosavljević Boriša Sudija B: Trivković Danijel Kontrolor: Marić Branka |
Dinamo | Dubočica 54 | 07/05/2022 17:30 | Radivoja Koraća bb |
Sudija A: Mošorinski Ivan Sudija B: Pandžić Aleksandar Delegat: Obućina Svetlana |
Partizan | Metaloplastika Elixir | 11/05/2022 17:30 | Crnotravska 4 |
Sudija A: Stojković Dušan Sudija B: Nikolić Nenad Kontrolor: Vukićević Dejan |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Šamot 65 | Dubočica 54 | 30/04/2022 19:00 | Kneza Mihaila 33 c |
Sudija A: Mandić Ivan Sudija B: Kovačić Nemanja Kontrolor: Vukićević Dejan |
Radnički | Dinamo | 30/04/2022 18:00 | Grada Sirena 15 |
Sudija A: Nenadić Branislav Sudija B: Stefanović Darko Kontrolor: Mašić Zorica |
Metaloplastika Elixir | Vojvodina | 30/04/2022 19:00 | Masarikova 13 (gimnazija) |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Delegat: Popadić Jovan |
Rudar | Partizan | 30/04/2022 19:00 | Bože Dimitrijevića bb |
Sudija A: Sekulić Marko Sudija B: Jovandić Vladimir Delegat: Ivanović Boris |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Partizan | Šamot 65 | 20/04/2022 17:30 | Crnotravska 4 |
Sudija A: Nenadić Branislav Sudija B: Stefanović Darko Delegat: Popadić Jovan |
Dubočica 54 | Radnički | 21/04/2022 19:00 | Vlajkova 193 |
Sudija A: Mošorinski Ivan Sudija B: Pandžić Aleksandar Kontrolor: Rakić Milan |
Dinamo | Metaloplastika Elixir | 20/04/2022 19:30 | Radivoja Koraća bb |
Sudija A: Stojković Dušan Sudija B: Nikolić Nenad Delegat: Mandić Ivan |
Vojvodina | Rudar | 20/04/2022 18:00 | Sentandrejski put 106 b |
Sudija A: Musić Nikola Sudija B: Đurašinović Stevan Delegat: Černoh Zoran |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Šamot 65 | Radnički | 10/04/2022 19:00 | Kneza Mihaila 33 c |
Sudija A: Jevtić Đorđe Sudija B: Jevtić Miloš Kontrolor: Rakić Milan |
Metaloplastika Elixir | Dubočica 54 | 09/04/2022 19:00 | Masarikova 13 (gimnazija) |
Sudija A: Nenadić Branislav Sudija B: Stefanović Darko Delegat: Černoh Zoran |
Rudar | Dinamo | 09/04/2022 19:00 | Bože Dimitrijevića bb |
Sudija A: Milosavljević Boriša Sudija B: Trivković Danijel Kontrolor: Adamović Zdravko |
Partizan | Vojvodina | 09/04/2022 19:00 | Crnotravska 4 |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Kontrolor: Nikolić Vladimir |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Vojvodina | Šamot 65 | 26/03/2022 18:00 | Sentandrejski put 106 b |
Sudija A: Radaković Branko Sudija B: Bakmaz Nikola Delegat: Vraneš Vera |
Metaloplastika Elixir | Radnički | 26/03/2022 19:00 | Masarikova 13 (gimnazija) |
Sudija A: Sekulić Marko Sudija B: Jovandić Vladimir Kontrolor: Lazić Siniša |
Rudar | Dubočica 54 | 26/03/2022 19:00 | Bože Dimitrijevića bb |
Sudija A: Mošorinski Ivan Sudija B: Pandžić Aleksandar Delegat: Vidanović Nebojša |
Partizan | Dinamo | 26/03/2022 17:00 | Crnotravska 4 |
Sudija A: Stojković Dušan Sudija B: Nikolić Nenad Delegat: Ivanović Boris |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Šamot 65 | Metaloplastika Elixir | 12/03/2022 19:00 | Kneza Mihaila 33 c |
Sudija A: Musić Nikola Sudija B: Đurašinović Stevan Delegat: Mandić Ivan |
Radnički | Rudar | 13/03/2022 19:00 | Grada Sirena 15 |
Sudija A: Stojković Dušan Sudija B: Nikolić Nenad Delegat: Vidanović Nebojša |
Dubočica 54 | Partizan | 13/03/2022 18:00 | Vlajkova 193 |
Sudija A: Alimpić Milenko Sudija B: Crnjanski Zdravko Kontrolor: Mašić Zorica |
Dinamo | Vojvodina | 13/03/2022 18:00 | Radivoja Koraća bb |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Delegat: Popadić Jovan |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Dinamo | Šamot 65 | 05/03/2022 17:30 | Radivoja Koraća bb |
Sudija A: Radaković Branko Sudija B: Bakmaz Nikola Kontrolor: Knežić Vladimir |
Partizan | Radnički | 05/03/2022 20:00 | Crnotravska 4 |
Sudija A: Milosavljević Boriša Sudija B: Trivković Danijel Delegat: Obućina Svetlana |
Vojvodina | Dubočica 54 | 05/03/2022 18:00 | Sentandrejski put 106 b |
Sudija A: Kovač Goran Sudija B: Milosavljević Srđan Kontrolor: Marić Branka |
Rudar | Metaloplastika Elixir | 05/03/2022 19:00 | Bože Dimitrijevića bb |
Sudija A: Jevtić Đorđe Sudija B: Jevtić Miloš Kontrolor: Janković Miroslav |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Šamot 65 | Rudar | 26/02/2022 19:00 | Kneza Mihaila 33 c |
Sudija A: Musić Nikola Sudija B: Đurašinović Stevan Kontrolor: Nikolić Vladimir |
Radnički | Vojvodina | 27/02/2022 20:00 | Grada Sirena 15 |
Sudija A: Alimpić Milenko Sudija B: Crnjanski Zdravko Delegat: Tasić Aleksandar |
Dubočica 54 | Dinamo | 26/02/2022 19:00 | Vlajkova 193 |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Delegat: Popadić Jovan |
Metaloplastika Elixir | Partizan | 27/02/2022 19:00 | Masarikova 13 (gimnazija) |
Sudija A: Stojković Dušan Sudija B: Nikolić Nenad Kontrolor: Rakić Milan |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Dubočica 54 | Šamot 65 | 20/02/2022 18:00 | Vlajkova 193 |
Sudija A: Milosavljević Boriša Sudija B: Trivković Danijel Kontrolor: Adamović Zdravko |
Dinamo | Radnički | 19/02/2022 18:00 | Radivoja Koraća bb |
Sudija A: Cvetković Dušan Sudija B: Nikolić Igor Kontrolor: Zdravković Goran |
Vojvodina | Metaloplastika Elixir | 20/02/2022 17:30 | Sentandrejski put 106 b |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Kontrolor: Rakić Milan |
Partizan | Rudar | 20/02/2022 18:00 | Crnotravska 4 |
Sudija A: Nenadić Branislav Sudija B: Stefanović Darko Delegat: Mandić Ivan |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Šamot 65 | Partizan | 16/02/2022 19:00 | Kneza Mihaila 33 c |
Sudija A: Alimpić Milenko Sudija B: Crnjanski Zdravko Delegat: Ivanović Boris |
Radnički | Dubočica 54 | 16/02/2022 19:30 | Grada Sirena 15 |
Sudija A: Nenadić Branislav Sudija B: Stefanović Darko Delegat: Vidanović Nebojša |
Metaloplastika Elixir | Dinamo | 06/04/2022 20:00 | Masarikova 13 (gimnazija) |
Sudija A: Alimpić Milenko Sudija B: Crnjanski Zdravko Kontrolor: Knežić Vladimir |
Rudar | Vojvodina | 16/02/2022 19:00 | Bože Dimitrijevića bb |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Delegat: Černoh Zoran |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Radnički | Šamot 65 | 12/02/2022 18:00 | Grada Sirena 15 |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Delegat: Obućina Svetlana |
Dubočica 54 | Metaloplastika Elixir | 13/02/2022 18:00 | Vlajkova 193 |
Sudija A: Kovač Goran Sudija B: Milosavljević Srđan Kontrolor: Lazić Siniša |
Dinamo | Rudar | 12/02/2022 15:00 | Radivoja Koraća bb |
Sudija A: Alimpić Milenko Sudija B: Crnjanski Zdravko Delegat: Ivanović Boris |
Vojvodina | Partizan | 13/02/2022 17:30 | Sentandrejski put 106 b |
Sudija A: Mošorinski Ivan Sudija B: Pandžić Aleksandar Kontrolor: Vukićević Dejan |