Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Proleter | Crvena zvezda Grundfos | 07/05/2022 18:00 | Karađorđev Trg bb |
Sudija A: Alimpić Milenko Sudija B: Crnjanski Zdravko Delegat: Pavlović Saša |
Spartak | Jugović | 06/05/2022 17:00 | Ferenca Sepa 3 |
Sudija A: Kolavčić Ivan Sudija B: Kolavčić Bojan Delegat: Vraneš Vera |
Mokra Gora | Obilić | 08/05/2022 20:00 | Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Sudija A: Cvetković Jovan Sudija B: Petrović Luka Kontrolor: Zdravković Goran |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Crvena zvezda Grundfos | Spartak | 30/04/2022 18:00 | Ustanička 125 a |
Sudija A: Kovač Goran Sudija B: Milosavljević Srđan Kontrolor: Marić Branka |
Jugović | Proleter | 29/04/2022 19:00 | Kralja Petra I 10 |
Sudija A: Cvetković Dušan Sudija B: Nikolić Igor Kontrolor: Nikolić Vladimir |
Obilić | Železničar 1949 | 30/04/2022 20:30 | Crnotravska 4 |
Sudija A: Jevtić Đorđe Sudija B: Jevtić Miloš Kontrolor: Janković Miroslav |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Crvena zvezda Grundfos | Mokra Gora | 20/04/2022 17:00 | Ustanička 125 a |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Delegat: Obućina Svetlana |
Proleter | Obilić | 20/04/2022 18:00 | Karađorđev Trg bb |
Sudija A: Sekulić Marko Sudija B: Jovandić Vladimir Delegat: Ivanović Boris |
Jugović | Železničar 1949 | 21/04/2022 19:00 | Kralja Petra I 10 |
Sudija A: Popov Zoran Sudija B: Ristić Goran Delegat: Vraneš Vera |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Železničar 1949 | Crvena zvezda Grundfos | 10/04/2022 18:00 | 9. brigade 10 (Čair) |
Sudija A: Kolavčić Ivan Sudija B: Kolavčić Bojan Kontrolor: Lazić Siniša |
Mokra Gora | Jugović | 09/04/2022 17:00 | Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Sudija A: Stojković Dušan Sudija B: Nikolić Nenad Delegat: Ivanović Boris |
Obilić | Spartak | 09/04/2022 17:00 | Crnotravska 4 |
Sudija A: Mošorinski Ivan Sudija B: Pandžić Aleksandar Delegat: Mandić Ivan |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Crvena zvezda Grundfos | Proleter | 25/03/2022 16:30 | Ustanička 125 a |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Delegat: Popadić Jovan |
Jugović | Spartak | 26/03/2022 19:00 | Kralja Petra I 10 |
Sudija A: Milosavljević Boriša Sudija B: Trivković Danijel Kontrolor: Adamović Zdravko |
Obilić | Mokra Gora | 26/03/2022 19:00 | Crnotravska 4 |
Sudija A: Alimpić Milenko Sudija B: Crnjanski Zdravko Delegat: Černoh Zoran |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Spartak | Crvena zvezda Grundfos | 12/03/2022 19:00 | Ferenca Sepa 3 |
Sudija A: Jevtić Đorđe Sudija B: Jevtić Miloš Kontrolor: Nikolić Vladimir |
Proleter | Jugović | 12/03/2022 18:00 | Karađorđev Trg bb |
Sudija A: Sekulić Marko Sudija B: Jovandić Vladimir Kontrolor: Adamović Zdravko |
Železničar 1949 | Obilić | 13/03/2022 17:30 | 9. brigade 10 (Čair) |
Sudija A: Veličković Ivan Sudija B: Ilić Nikola Kontrolor: Janković Miroslav |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Mokra Gora | Crvena zvezda Grundfos | 05/03/2022 18:00 | SH "Ribnica", Dušana Popovića 41a, Kraljevo |
Sudija A: Stojković Dušan Sudija B: Nikolić Nenad Kontrolor: Zdravković Goran |
Obilić | Proleter | 06/03/2022 17:00 | Crnotravska 4 |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Kontrolor: Nikolić Vladimir |
Železničar 1949 | Jugović | 05/03/2022 18:30 | Knjaževačka 156 (OŠ "M. Antić") |
Sudija A: Nenadić Branislav Sudija B: Stefanović Darko Delegat: Ivanović Boris |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Crvena zvezda Grundfos | Železničar 1949 | 26/02/2022 16:00 | Ustanička 125 a |
Sudija A: Nenadić Branislav Sudija B: Stefanović Darko Delegat: Pavlović Saša |
Jugović | Mokra Gora | 26/02/2022 19:00 | Kralja Petra I 10 |
Sudija A: Sekulić Marko Sudija B: Jovandić Vladimir Kontrolor: Knežić Vladimir |
Spartak | Obilić | 26/02/2022 18:00 | Ferenca Sepa 3 |
Sudija A: Kovač Goran Sudija B: Milosavljević Srđan Delegat: Černoh Zoran |