Delegiranje
22. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Spartak |
Ferenca Sepa 3, Subotica |
Dubočica 54 |
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir Delegat: Mandić Ivan |
Broj utakmice: 127 | |
Obilić |
Crnotravska 4, Beograd |
Rudar |
Sudija A: Radaković Branko
Sudija B: Bakmaz Nikola Kontrolor: Tijanić Zoran |
Broj utakmice: 128 | |
Dinamo |
Radivoja Koraća 11, Pančevo |
Partizan |
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel Delegat: Delić Milena |
Broj utakmice: 129 | |
Kikinda Grindex |
Branka Vujina bb, Kikinda |
Železničar 1949 |
Sudija A: Blagojević Boban
Sudija B: Đokić Branislav Delegat: Černoh Zoran |
Broj utakmice: 130 | |
Proleter |
Karađorđev Trg bb, Zrenjanin |
Crvena zvezda Grundfos |
Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan Kontrolor: Rakić Milan |
Broj utakmice: 131 | |
Novi Pazar |
Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Šamot 65 |
Sudija A: Jevtić Đorđe
Sudija B: Jevtić Miloš Kontrolor: Mašić Zorica |
Broj utakmice: 132 | |
21. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Rudar |
Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Spartak |
Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan Delegat: Vidanović Nebojša |
Broj utakmice: 121 | |
Partizan |
Crnotravska 4, Beograd |
Obilić |
Sudija A: Cvetković Dušan
Sudija B: Nikolić Igor Kontrolor: Rakić Milan |
Broj utakmice: 122 | |
Železničar 1949 |
9. brigade, Niš |
Dinamo |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Delegat: Obućina Svetlana |
Broj utakmice: 123 | |
Crvena zvezda Grundfos |
Ustanička 125 a, Beograd |
Kikinda Grindex |
Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko Kontrolor: Mašić Zorica |
Broj utakmice: 124 | |
Šamot 65 |
Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Proleter |
Sudija A: Stojković Dušan
Sudija B: Nikolić Nenad Kontrolor: Vukićević Dejan |
Broj utakmice: 125 | |
Dubočica 54 |
Vlajkova 193, Leskovac |
Novi Pazar |
Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar Delegat: Mandić Ivan |
Broj utakmice: 126 | |
20. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Spartak |
Ferenca Sepa 3, Subotica |
Novi Pazar |
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel Kontrolor: Marić Branka |
Broj utakmice: 115 | |
Obilić |
Crnotravska 4, Beograd |
Železničar 1949 |
Sudija A: Musić Nikola
Sudija B: Đurašinović Stevan Delegat: Popadić Jovan |
Broj utakmice: 116 | |
Dinamo |
Radivoja Koraća 11, Pančevo |
Crvena zvezda Grundfos |
Sudija A: Jevtić Miloš
Sudija B: Jevtić Đorđe Delegat: Černoh Zoran |
Broj utakmice: 117 | |
Kikinda Grindex |
Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Šamot 65 |
Sudija A: Mandić Ivan
Sudija B: Kovačić Nemanja Kontrolor: 48 |
Broj utakmice: 118 | |
Proleter |
Karađorđev Trg bb, Zrenjanin |
Dubočica 54 |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Kontrolor: Adamović Zdravko |
Broj utakmice: 119 | |
Rudar |
Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Partizan |
Sudija A: Stojković Dušan
Sudija B: Nikolić Nenad Delegat: Delić Milena |
Broj utakmice: 120 | |
19. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Partizan |
Crnotravska 4, Beograd |
Spartak |
Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar Delegat: Obućina Svetlana |
Broj utakmice: 109 | |
Crvena zvezda Grundfos |
Ustanička 125 a, Beograd |
Obilić |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Delegat: Mandić Ivan |
Broj utakmice: 110 | |
Šamot 65 |
Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Dinamo |
Sudija A: Radaković Branko
Sudija B: Bakmaz Nikola Delegat: 57 |
Broj utakmice: 111 | |
Dubočica 54 |
Vlajkova 193, Leskovac |
Kikinda Grindex |
Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko Kontrolor: Vukićević Dejan |
Broj utakmice: 112 | |
Novi Pazar |
Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Proleter |
Sudija A: Đokić Branislav
Sudija B: Blagojević Boban Kontrolor: Marić Branka |
Broj utakmice: 113 | |
Železničar 1949 |
9. brigade, Niš |
Rudar |
Sudija A: 32
Sudija B: 33 Kontrolor: 50 |
Broj utakmice: 114 | |
18. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Spartak |
Ferenca Sepa 3, Subotica |
Proleter |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Kontrolor: 48 |
Broj utakmice: 103 | |
Obilić |
Crnotravska 4, Beograd |
Šamot 65 |
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir Kontrolor: Rakić Milan |
Broj utakmice: 104 | |
Dinamo |
Radivoja Koraća 11, Pančevo |
Dubočica 54 |
Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko Kontrolor: Mašić Zorica |
Broj utakmice: 105 | |
Kikinda Grindex |
Branka Vujina bb, Kikinda |
Novi Pazar |
Sudija A: Jevtić Miloš
Sudija B: Jevtić Đorđe Delegat: Delić Milena |
Broj utakmice: 106 | |
Rudar |
Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Crvena zvezda Grundfos |
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel Delegat: Černoh Zoran |
Broj utakmice: 107 | |
Partizan |
Crnotravska 4, Beograd |
Železničar 1949 |
Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan Kontrolor: Adamović Zdravko |
Broj utakmice: 108 | |
17. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Železničar 1949 |
OŠ "Duško Radović" Đerdapska 45, Niš |
Spartak |
Sudija A: Cvetković Dušan
Sudija B: Nikolić Igor Delegat: Pavlović Saša |
Broj utakmice: 097 | |
Dubočica 54 |
Vlajkova 193, Leskovac |
Obilić |
Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan Delegat: Tasić Aleksandar |
Broj utakmice: 098 | |
Novi Pazar |
Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Dinamo |
Sudija A: Stojković Dušan
Sudija B: Nikolić Nenad Delegat: 59 |
Broj utakmice: 099 | |
Proleter |
Karađorđev Trg bb, Zrenjanin |
Kikinda Grindex |
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel Kontrolor: Tijanić Zoran |
Broj utakmice: 100 | |
Šamot 65 |
Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Rudar |
Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko Delegat: 55 |
Broj utakmice: 101 | |
Crvena zvezda Grundfos |
Ustanička 125 a, Beograd |
Partizan |
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir Kontrolor: Marić Branka |
Broj utakmice: 102 | |
16. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Spartak |
Ferenca Sepa 3, Subotica |
Kikinda Grindex |
Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko Delegat: Mandić Ivan |
Broj utakmice: 091 | |
Obilić |
Crnotravska 4, Beograd |
Novi Pazar |
Sudija A: 32
Sudija B: 33 Kontrolor: Adamović Zdravko |
Broj utakmice: 092 | |
Dinamo |
Radivoja Koraća 11, Pančevo |
Proleter |
Sudija A: Đokić Branislav
Sudija B: Blagojević Boban Kontrolor: Vukićević Dejan |
Broj utakmice: 093 | |
Rudar |
Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Dubočica 54 |
Sudija A: Mandić Ivan
Sudija B: Kovačić Nemanja Kontrolor: Rakić Milan |
Broj utakmice: 094 | |
Partizan |
Crnotravska 4, Beograd |
Šamot 65 |
Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko Delegat: Obućina Svetlana |
Broj utakmice: 095 | |
Železničar 1949 |
9. brigade, Niš |
Crvena zvezda Grundfos |
Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar Delegat: 59 |
Broj utakmice: 096 | |
15. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Crvena zvezda Grundfos |
Ustanička 125 a, Beograd |
Spartak |
Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan Kontrolor: 48 |
Broj utakmice: 085 | |
Proleter |
Karađorđev Trg bb, Zrenjanin |
Obilić |
Sudija A: Stojković Dušan
Sudija B: Nikolić Nenad Kontrolor: Tijanić Zoran |
Broj utakmice: 086 | |
Kikinda Grindex |
Branka Vujina bb, Kikinda |
Dinamo |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Delegat: Černoh Zoran |
Broj utakmice: 087 | |
Novi Pazar |
Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Rudar |
Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko Delegat: Popadić Jovan |
Broj utakmice: 088 | |
Dubočica 54 |
Vlajkova 193, Leskovac |
Partizan |
Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar Kontrolor: 50 |
Broj utakmice: 089 | |
Šamot 65 |
Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Železničar 1949 |
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel Delegat: Delić Milena |
Broj utakmice: 090 | |
14. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Spartak |
Ferenca Sepa 3, Subotica |
Dinamo |
Sudija A: Jevtić Đorđe
Sudija B: Jevtić Miloš Delegat: Černoh Zoran |
Broj utakmice: 079 | |
Obilić |
Crnotravska 4, Beograd |
Kikinda Grindex |
Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar Kontrolor: Mašić Zorica |
Broj utakmice: 080 | |
Rudar |
Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Proleter |
Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko Kontrolor: 50 |
Broj utakmice: 081 | |
Partizan |
Crnotravska 4, Beograd |
Novi Pazar |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Kontrolor: Vukićević Dejan |
Broj utakmice: 082 | |
Železničar 1949 |
9. brigade, Niš |
Dubočica 54 |
Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan Delegat: Mandić Ivan |
Broj utakmice: 083 | |
Crvena zvezda Grundfos |
Ustanička 125 a, Beograd |
Šamot 65 |
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir Delegat: Popadić Jovan |
Broj utakmice: 084 | |
13. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Šamot 65 |
Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Spartak |
Sudija A: Đokić Branislav
Sudija B: Blagojević Boban Delegat: Delić Milena |
Broj utakmice: 073 | |
Dinamo |
Radivoja Koraća 11, Pančevo |
Obilić |
Sudija A: Jevtić Đorđe
Sudija B: Jevtić Miloš Delegat: 55 |
Broj utakmice: 074 | |
Kikinda Grindex |
Branka Vujina bb, Kikinda |
Rudar |
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir Delegat: Obućina Svetlana |
Broj utakmice: 075 | |
Proleter |
Karađorđev Trg bb, Zrenjanin |
Partizan |
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel Kontrolor: 48 |
Broj utakmice: 076 | |
Novi Pazar |
Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Železničar 1949 |
Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar Kontrolor: Tijanić Zoran |
Broj utakmice: 077 | |
Dubočica 54 |
Vlajkova 193, Leskovac |
Crvena zvezda Grundfos |
Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko Kontrolor: Rakić Milan |
Broj utakmice: 078 | |
12. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Spartak |
Ferenca Sepa 3, Subotica |
Obilić |
Sudija A: Mandić Ivan
Sudija B: Kovačić Nemanja Kontrolor: Mašić Zorica |
Broj utakmice: 067 | |
Rudar |
Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Dinamo |
Sudija A: 32
Sudija B: 33 Kontrolor: Vukićević Dejan |
Broj utakmice: 068 | |
Partizan |
Crnotravska 4, Beograd |
Kikinda Grindex |
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir Delegat: 58 |
Broj utakmice: 069 | |
Železničar 1949 |
OŠ "Duško Radović" Đerdapska 45, Niš |
Proleter |
Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko Kontrolor: Adamović Zdravko |
Broj utakmice: 070 | |
Crvena zvezda Grundfos |
Ustanička 125 a, Beograd |
Novi Pazar |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Delegat: Pavlović Saša |
Broj utakmice: 071 | |
Šamot 65 |
Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Dubočica 54 |
Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko Delegat: Vidanović Nebojša |
Broj utakmice: 072 | |
11. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Dubočica 54 |
Vlajkova 193, Leskovac |
Spartak |
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir Delegat: Černoh Zoran |
Broj utakmice: 061 | |
Rudar |
Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Obilić |
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel Kontrolor: Rakić Milan |
Broj utakmice: 062 | |
Partizan |
Crnotravska 4, Beograd |
Dinamo |
Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko Kontrolor: Mašić Zorica |
Broj utakmice: 063 | |
Železničar 1949 |
9. brigade, Niš |
Kikinda Grindex |
Sudija A: Đokić Branislav
Sudija B: Blagojević Boban Kontrolor: Tijanić Zoran |
Broj utakmice: 064 | |
Crvena zvezda Grundfos |
Ustanička 125 a, Beograd |
Proleter |
Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan Delegat: Popadić Jovan |
Broj utakmice: 065 | |
Šamot 65 |
Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Novi Pazar |
Sudija A: Jevtić Đorđe
Sudija B: Jevtić Miloš Kontrolor: 50 |
Broj utakmice: 066 | |
10. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Spartak |
Ferenca Sepa 3, Subotica |
Rudar |
Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko Kontrolor: 48 |
Broj utakmice: 055 | |
Obilić |
Crnotravska 4, Beograd |
Partizan |
Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan Delegat: 55 |
Broj utakmice: 056 | |
Dinamo |
Radivoja Koraća 11, Pančevo |
Železničar 1949 |
Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar Delegat: Mandić Ivan |
Broj utakmice: 057 | |
Kikinda Grindex |
Branka Vujina bb, Kikinda |
Crvena zvezda Grundfos |
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel Delegat: Delić Milena |
Broj utakmice: 058 | |
Proleter |
Karađorđev Trg bb, Zrenjanin |
Šamot 65 |
Sudija A: Mandić Ivan
Sudija B: Kovačić Nemanja Delegat: Obućina Svetlana |
Broj utakmice: 059 | |
Novi Pazar |
Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Dubočica 54 |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Kontrolor: Marić Branka |
Broj utakmice: 060 | |
9. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Novi Pazar |
Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Spartak |
Sudija A: Đokić Branislav
Sudija B: Blagojević Boban Kontrolor: 48 |
Broj utakmice: 049 | |
Železničar 1949 |
9. brigade, Niš |
Obilić |
Sudija A: Jevtić Đorđe
Sudija B: Jevtić Miloš Kontrolor: Adamović Zdravko |
Broj utakmice: 050 | |
Crvena zvezda Grundfos |
Ustanička 125 a, Beograd |
Dinamo |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Delegat: 57 |
Broj utakmice: 051 | |
Šamot 65 |
Branka Vujina bb, Kikinda |
Kikinda Grindex |
Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan Delegat: Černoh Zoran |
Broj utakmice: 052 | |
Dubočica 54 |
Vlajkova 193, Leskovac |
Proleter |
Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko Kontrolor: 50 |
Broj utakmice: 053 | |
Partizan |
Crnotravska 4, Beograd |
Rudar |
Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar Delegat: Delić Milena |
Broj utakmice: 054 | |
8. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Spartak |
Ferenca Sepa 3, Subotica |
Partizan |
Sudija A: 32
Sudija B: 33 Kontrolor: Marić Branka |
Broj utakmice: 043 | |
Obilić |
Crnotravska 4, Beograd |
Crvena zvezda Grundfos |
Sudija A: Đokić Branislav
Sudija B: Blagojević Boban Kontrolor: Mašić Zorica |
Broj utakmice: 044 | |
Dinamo |
Radivoja Koraća 11, Pančevo |
Šamot 65 |
Sudija A: Musić Nikola
Sudija B: Đurašinović Stevan Kontrolor: Tijanić Zoran |
Broj utakmice: 045 | |
Kikinda Grindex |
Branka Vujina bb, Kikinda |
Dubočica 54 |
Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko Delegat: Popadić Jovan |
Broj utakmice: 046 | |
Proleter |
Karađorđev Trg bb, Zrenjanin |
Novi Pazar |
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir Kontrolor: Rakić Milan |
Broj utakmice: 047 | |
Rudar |
Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Železničar 1949 |
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel Delegat: Obućina Svetlana |
Broj utakmice: 048 | |
7. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Proleter |
Karađorđev Trg bb, Zrenjanin |
Spartak |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Delegat: 55 |
Broj utakmice: 037 | |
Šamot 65 |
Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Obilić |
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir Kontrolor: 48 |
Broj utakmice: 038 | |
Dubočica 54 |
Vlajkova 193, Leskovac |
Dinamo |
Sudija A: Jevtić Miloš
Sudija B: Jevtić Đorđe Delegat: Vidanović Nebojša |
Broj utakmice: 039 | |
Novi Pazar |
Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Kikinda Grindex |
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel Delegat: Mandić Ivan |
Broj utakmice: 040 | |
Crvena zvezda Grundfos |
Ustanička 125 a, Beograd |
Rudar |
Sudija A: Cvetković Dušan
Sudija B: Nikolić Igor Kontrolor: Tijanić Zoran |
Broj utakmice: 041 | |
Železničar 1949 |
9. brigade, Niš |
Partizan |
Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan Delegat: Tasić Aleksandar |
Broj utakmice: 042 | |
6. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Spartak |
Ferenca Sepa 3, Subotica |
Železničar 1949 |
Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko Delegat: 58 |
Broj utakmice: 031 | |
Obilić |
Crnotravska 4, Beograd |
Dubočica 54 |
Sudija A: Mandić Ivan
Sudija B: Kovačić Nemanja Kontrolor: Adamović Zdravko |
Broj utakmice: 032 | |
Dinamo |
Radivoja Koraća 11, Pančevo |
Novi Pazar |
Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko Kontrolor: Vukićević Dejan |
Broj utakmice: 033 | |
Kikinda Grindex |
Branka Vujina bb, Kikinda |
Proleter |
Sudija A: Đokić Branislav
Sudija B: Blagojević Boban Kontrolor: Rakić Milan |
Broj utakmice: 034 | |
Rudar |
Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Šamot 65 |
Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar Delegat: Černoh Zoran |
Broj utakmice: 035 | |
Partizan |
Crnotravska 4, Beograd |
Crvena zvezda Grundfos |
Sudija A: Stojković Dušan
Sudija B: Nikolić Nenad Delegat: Delić Milena |
Broj utakmice: 036 | |
5. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Kikinda Grindex |
Branka Vujina bb, Kikinda |
Spartak |
Sudija A: Jevtić Đorđe
Sudija B: Jevtić Miloš Kontrolor: Tijanić Zoran |
Broj utakmice: 025 | |
Novi Pazar |
Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Obilić |
Sudija A: Cvetković Dušan
Sudija B: Nikolić Igor Delegat: Pavlović Saša |
Broj utakmice: 026 | |
Proleter |
Karađorđev Trg bb, Zrenjanin |
Dinamo |
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel Delegat: Popadić Jovan |
Broj utakmice: 027 | |
Dubočica 54 |
Vlajkova 193, Leskovac |
Rudar |
Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan Delegat: Tasić Aleksandar |
Broj utakmice: 028 | |
Šamot 65 |
Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Partizan |
Sudija A: Stojković Dušan
Sudija B: Nikolić Nenad Delegat: Obućina Svetlana |
Broj utakmice: 029 | |
Crvena zvezda Grundfos |
Ustanička 125 a, Beograd |
Železničar 1949 |
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir Kontrolor: Marić Branka |
Broj utakmice: 030 | |
4. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Spartak |
Ferenca Sepa 3, Subotica |
Crvena zvezda Grundfos |
Sudija A: Mandić Ivan
Sudija B: Kovačić Nemanja Kontrolor: Vukićević Dejan |
Broj utakmice: 019 | |
Obilić |
Crnotravska 4, Beograd |
Proleter |
Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko Delegat: 55 |
Broj utakmice: 020 | |
Dinamo |
Radivoja Koraća 11, Pančevo |
Kikinda Grindex |
Sudija A: Radaković Branko
Sudija B: Bakmaz Nikola Kontrolor: Mašić Zorica |
Broj utakmice: 021 | |
Rudar |
Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Novi Pazar |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Delegat: Mandić Ivan |
Broj utakmice: 022 | |
Partizan |
Crnotravska 4, Beograd |
Dubočica 54 |
Sudija A: Đokić Branislav
Sudija B: Blagojević Boban Delegat: Vidanović Nebojša |
Broj utakmice: 023 | |
Železničar 1949 |
9. brigade, Niš |
Šamot 65 |
Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko Kontrolor: Adamović Zdravko |
Broj utakmice: 024 | |
3. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Dinamo |
Radivoja Koraća 11, Pančevo |
Spartak |
Sudija A: 32
Sudija B: 33 Kontrolor: 48 |
Broj utakmice: 013 | |
Kikinda Grindex |
Branka Vujina bb, Kikinda |
Obilić |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Delegat: Delić Milena |
Broj utakmice: 014 | |
Proleter |
Karađorđev Trg bb, Zrenjanin |
Rudar |
Sudija A: Jevtić Đorđe
Sudija B: Jevtić Miloš Kontrolor: Marić Branka |
Broj utakmice: 015 | |
Novi Pazar |
Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Partizan |
Sudija A: Mandić Ivan
Sudija B: Kovačić Nemanja Delegat: Černoh Zoran |
Broj utakmice: 016 | |
Dubočica 54 |
Vlajkova 193, Leskovac |
Železničar 1949 |
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel Kontrolor: Tijanić Zoran |
Broj utakmice: 017 | |
Šamot 65 |
Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Crvena zvezda Grundfos |
Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan Kontrolor: Rakić Milan |
Broj utakmice: 018 | |
2. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Spartak |
Ferenca Sepa 3, Subotica |
Šamot 65 |
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel Kontrolor: Adamović Zdravko |
Broj utakmice: 007 | |
Obilić |
Crnotravska 4, Beograd |
Dinamo |
Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar Kontrolor: Vukićević Dejan |
Broj utakmice: 008 | |
Rudar |
Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Kikinda Grindex |
Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan Delegat: Vidanović Nebojša |
Broj utakmice: 009 | |
Partizan |
Crnotravska 4, Beograd |
Proleter |
Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko Delegat: Obućina Svetlana |
Broj utakmice: 010 | |
Železničar 1949 |
9. brigade, Niš |
Novi Pazar |
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir Kontrolor: Mašić Zorica |
Broj utakmice: 011 | |
Crvena zvezda Grundfos |
Ustanička 125 a, Beograd |
Dubočica 54 |
Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko Delegat: Mandić Ivan |
Broj utakmice: 012 | |
1. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Obilić |
Crnotravska 4, Beograd |
Spartak |
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir Kontrolor: Tijanić Zoran |
Broj utakmice: 001 | |
Dinamo |
Radivoja Koraća 11, Pančevo |
Rudar |
Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko Delegat: Delić Milena |
Broj utakmice: 002 | |
Kikinda Grindex |
Branka Vujina bb, Kikinda |
Partizan |
Sudija A: Pandžić Aleksandar
Sudija B: Mošorinski Ivan Kontrolor: Marić Branka |
Broj utakmice: 003 | |
Proleter |
Karađorđev Trg bb, Zrenjanin |
Železničar 1949 |
Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan Delegat: Černoh Zoran |
Broj utakmice: 004 | |
Novi Pazar |
Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Crvena zvezda Grundfos |
Sudija A: Stojković Dušan
Sudija B: Nikolić Nenad Kontrolor: Rakić Milan |
Broj utakmice: 005 | |
Dubočica 54 |
Vlajkova 193, Leskovac |
Šamot 65 |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Delegat: Popadić Jovan |
Broj utakmice: 006 | |