Delegiranje
14. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Radnički (M) |
Grada Sirena 15, Kragujevac |
Rudar |
Sudija A: Jevtić Đorđe
Sudija B: Jevtić Miloš Delegat: Pavlović Saša |
Broj utakmice: 109 | |
Metaloplastika Elixir |
Masarkova 13 (gimnazija), Šabac |
Crvena zvezda Grundfos |
Sudija A: Stojković Dušan
Sudija B: Nikolić Nenad Kontrolor: 50 |
Broj utakmice: 110 | |
Železničar 1949 |
Knjaževačka 156 (OŠ M. Antić), Niš |
Obilić |
Sudija A: Cvetković Dušan
Sudija B: Nikolić Igor Delegat: 59 |
Broj utakmice: 111 | |
Novi Pazar |
Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Šamot 65 |
Sudija A: Mandić Ivan
Sudija B: Kovačić Nemanja Kontrolor: Marić Branka |
Broj utakmice: 112 | |
13. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Crvena zvezda Grundfos |
Ustanička 125 a, Beograd |
Radnički (M) |
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir Delegat: Černoh Zoran |
Broj utakmice: 105 | |
Obilić |
Crnotravska 4, Beograd |
Metaloplastika Elixir |
Sudija A: Radaković Branko
Sudija B: Bakmaz Nikola Kontrolor: Adamović Zdravko |
Broj utakmice: 106 | |
Šamot 65 |
Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Železničar 1949 |
Sudija A: Cvetković Dušan
Sudija B: Nikolić Igor Kontrolor: Vukićević Dejan |
Broj utakmice: 107 | |
Rudar |
Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Novi Pazar |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Delegat: Vidanović Nebojša |
Broj utakmice: 108 | |
12. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Radnički (M) |
Grada Sirena 15, Kragujevac |
Novi Pazar |
Sudija A: Stojković Dušan
Sudija B: Nikolić Nenad Kontrolor: Mašić Zorica |
Broj utakmice: 101 | |
Metaloplastika Elixir |
Masarkova 13 (gimnazija), Šabac |
Šamot 65 |
Sudija A: Musić Nikola
Sudija B: Đurašinović Stevan Kontrolor: Knežić Vladimir |
Broj utakmice: 102 | |
Železničar 1949 |
Knjaževačka 156 (OŠ M. Antić), Niš |
Rudar |
Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko Delegat: Tasić Aleksandar |
Broj utakmice: 103 | |
Crvena zvezda Grundfos |
Ustanička 125 a, Beograd |
Obilić |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Kontrolor: Marić Branka |
Broj utakmice: 104 | |
11. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Obilić |
Crnotravska 4, Beograd |
Radnički (M) |
Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan Delegat: Ivanović Boris |
Broj utakmice: 097 | |
Rudar |
Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Metaloplastika Elixir |
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir Kontrolor: Marić Branka |
Broj utakmice: 098 | |
Novi Pazar |
Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Železničar 1949 |
Sudija A: Radaković Branko
Sudija B: Bakmaz Nikola Delegat: Obućina Svetlana |
Broj utakmice: 099 | |
Šamot 65 |
Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Crvena zvezda Grundfos |
Sudija A: Cvetković Dušan
Sudija B: Nikolić Igor Delegat: Černoh Zoran |
Broj utakmice: 100 | |
10. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Radnički (M) |
Grada Sirena 15, Kragujevac |
Železničar 1949 |
Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar Kontrolor: 48 |
Broj utakmice: 093 | |
Metaloplastika Elixir |
Masarkova 13 (gimnazija), Šabac |
Novi Pazar |
Sudija A: Cvetković Dušan
Sudija B: Nikolić Igor Delegat: Pavlović Saša |
Broj utakmice: 094 | |
Crvena zvezda Grundfos |
Ustanička 125 a, Beograd |
Rudar |
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel Delegat: Delić Milena |
Broj utakmice: 095 | |
Obilić |
Crnotravska 4, Beograd |
Šamot 65 |
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir Delegat: Popadić Jovan |
Broj utakmice: 096 | |
9. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Šamot 65 |
Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Radnički (M) |
Sudija A: Jevtić Đorđe
Sudija B: Jevtić Miloš Delegat: Mandić Ivan |
Broj utakmice: 089 | |
Železničar 1949 |
Knjaževačka 156 (OŠ M. Antić), Niš |
Metaloplastika Elixir |
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel Kontrolor: Rakić Milan |
Broj utakmice: 090 | |
Novi Pazar |
Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Crvena zvezda Grundfos |
Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko Kontrolor: Mašić Zorica |
Broj utakmice: 091 | |
Rudar |
Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Obilić |
Sudija A: Radaković Branko
Sudija B: Bakmaz Nikola Delegat: Obućina Svetlana |
Broj utakmice: 092 | |
8. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Radnički (M) |
Grada Sirena 15, Kragujevac |
Metaloplastika Elixir |
Sudija A: Cvetković Dušan
Sudija B: Nikolić Igor Kontrolor: 48 |
Broj utakmice: 085 | |
Crvena zvezda Grundfos |
Ustanička 125 a, Beograd |
Železničar 1949 |
Sudija A: 32
Sudija B: 33 Delegat: 57 |
Broj utakmice: 086 | |
Obilić |
Crnotravska 4, Beograd |
Novi Pazar |
Sudija A: Mandić Ivan
Sudija B: Kovačić Nemanja Kontrolor: Vukićević Dejan |
Broj utakmice: 087 | |
Šamot 65 |
Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Rudar |
Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko Kontrolor: Tijanić Zoran |
Broj utakmice: 088 | |
7. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Rudar |
Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Radnički (M) |
Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar Delegat: Vidanović Nebojša |
Broj utakmice: 081 | |
Crvena zvezda Grundfos |
Ustanička 125 a, Beograd |
Metaloplastika Elixir |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Delegat: Popadić Jovan |
Broj utakmice: 082 | |
Obilić |
Crnotravska 4, Beograd |
Železničar 1949 |
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir Delegat: Obućina Svetlana |
Broj utakmice: 083 | |
Šamot 65 |
Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Novi Pazar |
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel Kontrolor: Rakić Milan |
Broj utakmice: 084 | |
6. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Radnički (M) |
Grada Sirena 15, Kragujevac |
Crvena zvezda Grundfos |
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir Delegat: Ivanović Boris |
Broj utakmice: 077 | |
Metaloplastika Elixir |
Masarkova 13 (gimnazija), Šabac |
Obilić |
Sudija A: Đokić Branislav
Sudija B: Blagojević Boban Kontrolor: Vukićević Dejan |
Broj utakmice: 078 | |
Železničar 1949 |
Knjaževačka 156 (OŠ M. Antić), Niš |
Šamot 65 |
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel Delegat: Pavlović Saša |
Broj utakmice: 079 | |
Novi Pazar |
Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Rudar |
Sudija A: Cvetković Dušan
Sudija B: Nikolić Igor Delegat: 59 |
Broj utakmice: 080 | |
5. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Novi Pazar |
Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Radnički (M) |
Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko Kontrolor: Rakić Milan |
Broj utakmice: 073 | |
Šamot 65 |
Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Metaloplastika Elixir |
Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan Kontrolor: Tijanić Zoran |
Broj utakmice: 074 | |
Rudar |
Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Železničar 1949 |
Sudija A: Jevtić Đorđe
Sudija B: Jevtić Miloš Delegat: Černoh Zoran |
Broj utakmice: 075 | |
Obilić |
Crnotravska 4, Beograd |
Crvena zvezda Grundfos |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Delegat: Delić Milena |
Broj utakmice: 076 | |
4. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Radnički (M) |
Grada Sirena 15, Kragujevac |
Obilić |
Sudija A: Stojković Dušan
Sudija B: Nikolić Nenad Delegat: Vidanović Nebojša |
Broj utakmice: 069 | |
Metaloplastika Elixir |
Masarkova 13 (gimnazija), Šabac |
Rudar |
Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko Kontrolor: Adamović Zdravko |
Broj utakmice: 070 | |
Železničar 1949 |
9. brigade, Niš |
Novi Pazar |
Sudija A: Đokić Branislav
Sudija B: Blagojević Boban Delegat: Tasić Aleksandar |
Broj utakmice: 071 | |
Crvena zvezda Grundfos |
Ustanička 125 a, Beograd |
Šamot 65 |
Sudija A: Mandić Ivan
Sudija B: Kovačić Nemanja Delegat: Obućina Svetlana |
Broj utakmice: 072 | |
3. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Železničar 1949 |
9. brigade, Niš |
Radnički (M) |
Sudija A: Cvetković Dušan
Sudija B: Nikolić Igor Delegat: 59 |
Broj utakmice: 065 | |
Novi Pazar |
Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Metaloplastika Elixir |
Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar Kontrolor: Tijanić Zoran |
Broj utakmice: 066 | |
Rudar |
Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Crvena zvezda Grundfos |
Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan Kontrolor: Marić Branka |
Broj utakmice: 067 | |
Šamot 65 |
Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Obilić |
Sudija A: 32
Sudija B: 33 Delegat: Černoh Zoran |
Broj utakmice: 068 | |
2. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Radnički (M) |
Grada Sirena 15, Kragujevac |
Šamot 65 |
Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko Kontrolor: 48 |
Broj utakmice: 061 | |
Metaloplastika Elixir |
Masarkova 13 (gimnazija), Šabac |
Železničar 1949 |
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir Delegat: Pavlović Saša |
Broj utakmice: 062 | |
Crvena zvezda Grundfos |
Ustanička 125 a, Beograd |
Novi Pazar |
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel Delegat: Mandić Ivan |
Broj utakmice: 063 | |
Obilić |
Crnotravska 4, Beograd |
Rudar |
Sudija A: Veličković Ivan
Sudija B: Ilić Nikola Kontrolor: Vukićević Dejan |
Broj utakmice: 064 | |
1. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Metaloplastika Elixir |
Masarkova 13 (gimnazija), Šabac |
Radnički (M) |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Delegat: Popadić Jovan |
Broj utakmice: 057 | |
Železničar 1949 |
9. brigade, Niš |
Crvena zvezda Grundfos |
Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar Delegat: Vidanović Nebojša |
Broj utakmice: 058 | |
Novi Pazar |
Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Obilić |
Sudija A: Jevtić Đorđe
Sudija B: Jevtić Miloš Kontrolor: Marić Branka |
Broj utakmice: 059 | |
Rudar |
Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Šamot 65 |
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir Kontrolor: Tijanić Zoran |
Broj utakmice: 060 | |