ARKUS liga / Muškarci - grupa A

Delegiranje


14. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Jugović

Kralja Petra I 10
Radnički
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Kontrolor: Mašić Zorica
Broj utakmice: 53
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b
Crvena zvezda Grundfos
  Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Kontrolor: Nikolić Vladimir
Broj utakmice: 54
Metaloplastika

Masarikova 13 (gimnazija)
Obilić
  Sudija A: Kolavčić Ivan
  Sudija B: Kolavčić Bojan
  Delegat: Mandić Ivan
 
Broj utakmice: 55

13. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Crvena zvezda Grundfos

Ustanička 125 a
Jugović
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Kontrolor: Rakić Milan
Broj utakmice: 49
Obilić

Crnotravska 4
Vojvodina
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Broj utakmice: 50
Radnički

Grada Sirena 15
Dinamo
  Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Kontrolor: Zdravković Goran
Broj utakmice: 52

12. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Jugović

Kralja Petra I 10
Dinamo
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Kontrolor: Adamović Zdravko
Broj utakmice: 45
Metaloplastika

Masarikova 13 (gimnazija)
Radnički
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Kontrolor: Nikolić Vladimir
Broj utakmice: 47
Crvena zvezda Grundfos

Ustanička 125 a
Obilić
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Mandić Ivan
 
Broj utakmice: 48

11. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Obilić

Crnotravska 4
Jugović
  Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Kontrolor: Mašić Zorica
Broj utakmice: 41
Radnički

Grada Sirena 15
Vojvodina
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Kontrolor: Nikolić Vladimir
Broj utakmice: 42
Dinamo

Radivoja Koraća bb
Metaloplastika
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Kontrolor: Vukićević Dejan
Broj utakmice: 43

10. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Jugović

Kralja Petra I 10
Metaloplastika
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Kontrolor: Zdravković Goran
Broj utakmice: 37
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b
Dinamo
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Delegat: Golubović Željko
 
Broj utakmice: 38
Crvena zvezda Grundfos

Ustanička 125 a
Radnički
  Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Kontrolor: Nikolić Vladimir
Broj utakmice: 39

9. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Metaloplastika

Masarikova 13 (gimnazija)
Vojvodina
  Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Kontrolor: Rakić Milan
Broj utakmice: 34
Dinamo

Radivoja Koraća bb
Crvena zvezda Grundfos
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Golubović Željko
 
Broj utakmice: 35
Radnički

Grada Sirena 15
Obilić
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Kontrolor: Knežić Vladimir
Broj utakmice: 36

8. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Jugović

Kralja Petra I 10
Vojvodina
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Kontrolor: Đuričić Zoran
Broj utakmice: 29
Crvena zvezda Grundfos

Ustanička 125 a
Metaloplastika
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Delegat: Mandić Ivan
 
Broj utakmice: 30
Obilić

Crnotravska 4
Dinamo
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Delegat: Popadić Jovan
 
Broj utakmice: 31

7. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Radnički

Grada Sirena 15
Jugović
  Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Kontrolor: Adamović Zdravko
Broj utakmice: 25
Crvena zvezda Grundfos

Ustanička 125 a
Vojvodina
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Kontrolor: Lazić Siniša
Broj utakmice: 26
Obilić

Crnotravska 4
Metaloplastika
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Broj utakmice: 27

6. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Jugović

Kralja Petra I 10
Crvena zvezda Grundfos
  Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Delegat: Vidanović Nebojša
 
Broj utakmice: 21
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b
Obilić
  Sudija A: Musić Nikola
  Sudija B: Đurašinović Stevan
  Delegat: Vraneš Vera
 
Broj utakmice: 22
Dinamo

Radivoja Koraća bb
Radnički
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Delegat: Golubović Željko
 
Broj utakmice: 24

5. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Dinamo

Radivoja Koraća bb
Jugović
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Kontrolor: Knežić Vladimir
Broj utakmice: 17
Radnički

Grada Sirena 15
Metaloplastika
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Kontrolor: Đuričić Zoran
Broj utakmice: 19
Obilić

Crnotravska 4
Crvena zvezda Grundfos
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Mandić Ivan
 
Broj utakmice: 20

4. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Jugović

Kralja Petra I 10
Obilić
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Kontrolor: Đuričić Zoran
Broj utakmice: 13
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b
Radnički
  Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Delegat: Mandić Ivan
 
Broj utakmice: 14
Metaloplastika

Masarikova 13 (gimnazija)
Dinamo
  Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Kontrolor: Lazić Siniša
Broj utakmice: 15
Crvena zvezda Grundfos

Ustanička 125 a
Novi Pazar
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Delegat: Golubović Željko
 
Broj utakmice: 16

3. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Metaloplastika

Masarikova 13 (gimnazija)
Jugović
  Sudija A: Grubački Darko
  Sudija B: Vojvodić Dušan
  Delegat: Golubović Željko
 
Broj utakmice: 9
Dinamo

Radivoja Koraća bb
Vojvodina
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Kontrolor: Mašić Zorica
Broj utakmice: 10
Radnički

Grada Sirena 15
Crvena zvezda Grundfos
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Kontrolor: Lazić Siniša
Broj utakmice: 11
Novi Pazar

Mitrovačka bb
Obilić
  Sudija A: Cvetković Dušan
  Sudija B: Nikolić Igor
  Kontrolor: Zdravković Goran
Broj utakmice: 12

2. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Jugović

Kralja Petra I 10
Novi Pazar
  Sudija A: Radaković Branko
  Sudija B: Bakmaz Nikola
  Kontrolor: Adamović Zdravko
Broj utakmice: 5
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b
Metaloplastika
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Kontrolor: Lazić Siniša
Broj utakmice: 6
Crvena zvezda Grundfos

Ustanička 125 a
Dinamo
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Kontrolor: Mašić Zorica
Broj utakmice: 7
Obilić

Crnotravska 4
Radnički
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Černoh Zoran
 
Broj utakmice: 8

1. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b
Jugović
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Delegat: Golubović Željko
 
Broj utakmice: 1
Metaloplastika

Masarikova 13 (gimnazija)
Crvena zvezda Grundfos
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Kontrolor: Marić Branka
Broj utakmice: 2
Dinamo

Radivoja Koraća bb
Obilić
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Kontrolor: Lazić Siniša
Broj utakmice: 3
Radnički

Grada Sirena 15
Novi Pazar
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Delegat: Popadić Jovan
 
Broj utakmice: 4