ARKUS liga / Žene

Delegiranje


22. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Naisa

9. brigade bb
Bekament BB
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Kontrolor: Lazić Siniša
Broj utakmice: 127
Mladost NP

Jovana Sterije Popovića bb
Medicinar
  Sudija A: Kolavčić Ivan
  Sudija B: Kolavčić Bojan
  Kontrolor: Adamović Zdravko
Broj utakmice: 128
Bor - RTB

Petra Kočića bb
Železničar
  Sudija A: Cvetković Jovan
  Sudija B: Petrović Luka
  Delegat: Tasić Aleksandar
 
Broj utakmice: 129
Vrbas

Panonska 2
Jagodina
  Sudija A: Antić Vanja
  Sudija B: Jakovljević Jelena
  Delegat: Mandić Ivan
 
Broj utakmice: 130
Beograd

Ustanička 125 a
Radnički
  Sudija A: Sando Kovačević Danijela
  Sudija B: Jakovljević Dragana
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Broj utakmice: 131
Crvena zvezda

Crnotravska 4
Vojvodina
  Sudija A: Dauti Bojan
  Sudija B: Minić Uroš
  Delegat: Pavlović Saša
 
Broj utakmice: 132

21. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Medicinar

Hajduk Veljkova 10 (Zorka)
Naisa
  Sudija A: Sando Kovačević Danijela
  Sudija B: Jakovljević Dragana
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Broj utakmice: 121
Železničar

Cara Dušana 2a
Mladost NP
  Sudija A: Radaković Branko
  Sudija B: Bakmaz Nikola
  Kontrolor: Mašić Zorica
Broj utakmice: 122
Jagodina

Braće Diraka bb
Bor - RTB
  Sudija A: Petrović Luka
  Sudija B: Cvetković Jovan
  Kontrolor: Rakić Milan
Broj utakmice: 123
Radnički

Grada Sirena 15
Vrbas
  Sudija A: Kolavčić Ivan
  Sudija B: Kolavčić Bojan
  Kontrolor: Janković Miroslav
Broj utakmice: 124
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b
Beograd
  Sudija A: Mandić Ivan
  Sudija B: Kovačić Nemanja
  Delegat: Pavlović Saša
 
Broj utakmice: 125
Bekament BB

Kneza Mihaila 33c
Crvena zvezda
  Sudija A: Popov Zoran
  Sudija B: Ristić Goran
  Delegat: Ivanović Boris
 
Broj utakmice: 126

20. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Naisa

9. brigade bb
Crvena zvezda
  Sudija A: Cvetković Jovan
  Sudija B: Petrović Luka
  Delegat: Jovanović Ivana
 
Broj utakmice: 115
Mladost NP

Jovana Sterije Popovića bb
Jagodina
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Kontrolor: Adamović Zdravko
Broj utakmice: 116
Bor - RTB

Petra Kočića bb
Radnički
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Kontrolor: Mašić Zorica
Broj utakmice: 117
Vrbas

Panonska 2
Vojvodina
  Sudija A: Radaković Branko
  Sudija B: Bakmaz Nikola
  Delegat: Vraneš Vera
 
Broj utakmice: 118
Beograd

Ustanička 125 a
Bekament BB
  Sudija A: Antić Vanja
  Sudija B: Jakovljević Jelena
  Delegat: Pavlović Saša
 
Broj utakmice: 119
Medicinar

Hajduk Veljkova 10 (Zorka)
Železničar
  Sudija A: Mandić Ivan
  Sudija B: Kovačić Nemanja
  Kontrolor: Nikolić Vladimir
Broj utakmice: 120

19. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Železničar

Cara Dušana 2a
Naisa
  Sudija A: Antić Vanja
  Sudija B: Jakovljević Jelena
  Kontrolor: Janković Miroslav
Broj utakmice: 109
Radnički

Grada Sirena 15
Mladost NP
  Sudija A: Musić Nikola
  Sudija B: Đurašinović Stevan
  Delegat: Jovanović Ivana
 
Broj utakmice: 110
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b
Bor - RTB
  Sudija A: Cvetković Jovan
  Sudija B: Petrović Luka
  Kontrolor: Knežić Vladimir
Broj utakmice: 111
Bekament BB

Kneza Mihaila 33c
Vrbas
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Delegat: Pavlović Saša
 
Broj utakmice: 112
Crvena zvezda

Crnotravska 4
Beograd
  Sudija A: Dauti Bojan
  Sudija B: Minić Uroš
  Kontrolor: Vukićević Dejan
Broj utakmice: 113
Jagodina

Braće Diraka bb
Medicinar
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Delegat: Popadić Jovan
 
Broj utakmice: 114

18. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Naisa

9. brigade bb
Beograd
  Sudija A: Cvetković Dušan
  Sudija B: Nikolić Igor
  Delegat: Jovanović Ivana
 
Broj utakmice: 103
Mladost NP

Jovana Sterije Popovića bb
Vojvodina
  Sudija A: Mandić Ivan
  Sudija B: Kovačić Nemanja
  Kontrolor: Nikolić Vladimir
Broj utakmice: 104
Bor - RTB

Petra Kočića bb
Bekament BB
  Sudija A: Dauti Bojan
  Sudija B: Minić Uroš
  Kontrolor: Janković Miroslav
Broj utakmice: 105
Vrbas

Panonska 2
Crvena zvezda
  Sudija A: Kolavčić Ivan
  Sudija B: Kolavčić Bojan
  Delegat: Mandić Ivan
 
Broj utakmice: 106
Medicinar

Hajduk Veljkova 10 (Zorka)
Radnički
  Sudija A: Antić Vanja
  Sudija B: Jakovljević Jelena
  Kontrolor: Mašić Zorica
Broj utakmice: 107
Železničar

Cara Dušana 2a
Jagodina
  Sudija A: Sando Kovačević Danijela
  Sudija B: Jakovljević Dragana
  Kontrolor: Marić Branka
Broj utakmice: 108

17. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Jagodina

Braće Diraka bb
Naisa
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Kontrolor: Nikolić Vladimir
Broj utakmice: 97
Bekament BB

Kneza Mihaila 33c
Mladost NP
  Sudija A: Mandić Ivan
  Sudija B: Kovačić Nemanja
  Kontrolor: Vukićević Dejan
Broj utakmice: 98
Crvena zvezda

Crnotravska 4
Bor - RTB
  Sudija A: Musić Nikola
  Sudija B: Đurašinović Stevan
  Delegat: Černoh Zoran
 
Broj utakmice: 99
Beograd

Ustanička 125 a
Vrbas
  Sudija A: Antić Vanja
  Sudija B: Jakovljević Jelena
  Delegat: Ivanović Boris
 
Broj utakmice: 100
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b
Medicinar
  Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Kontrolor: Mašić Zorica
Broj utakmice: 101
Radnički

Grada Sirena 15
Železničar
  Sudija A: Sando Kovačević Danijela
  Sudija B: Jakovljević Dragana
  Kontrolor: Marić Branka
Broj utakmice: 102

16. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Naisa

9. brigade bb
Vrbas
  Sudija A: Popov Zoran
  Sudija B: Ristić Goran
  Kontrolor: Lazić Siniša
Broj utakmice: 91
Mladost NP

Jovana Sterije Popovića bb
Crvena zvezda
  Sudija A: Sando Kovačević Danijela
  Sudija B: Jakovljević Dragana
  Delegat: Ivanović Boris
 
Broj utakmice: 92
Bor - RTB

Petra Kočića bb
Beograd
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Kontrolor: Knežić Vladimir
Broj utakmice: 93
Medicinar

Hajduk Veljkova 10 (Zorka)
Bekament BB
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Kontrolor: Marić Branka
Broj utakmice: 94
Železničar

Cara Dušana 2a
Vojvodina
  Sudija A: Antić Vanja
  Sudija B: Jakovljević Jelena
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Broj utakmice: 95
Jagodina

Braće Diraka bb
Radnički
  Sudija A: Cvetković Dušan
  Sudija B: Nikolić Igor
  Kontrolor: Rakić Milan
Broj utakmice: 96

15. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Radnički

Grada Sirena 15
Naisa
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Kontrolor: Lazić Siniša
Broj utakmice: 85
Beograd

Ustanička 125 a
Mladost NP
  Sudija A: Radaković Branko
  Sudija B: Bakmaz Nikola
  Delegat: Jovanović Ivana
 
Broj utakmice: 86
Vrbas

Panonska 2
Bor - RTB
  Sudija A: Dauti Bojan
  Sudija B: Minić Uroš
  Kontrolor: Janković Miroslav
Broj utakmice: 87
Crvena zvezda

Crnotravska 4
Medicinar
  Sudija A: Kolavčić Ivan
  Sudija B: Kolavčić Bojan
  Kontrolor: Adamović Zdravko
Broj utakmice: 88
Bekament BB

Kneza Mihaila 33c
Železničar
  Sudija A: Sando Kovačević Danijela
  Sudija B: Jakovljević Dragana
  Kontrolor: Zdravković Goran
Broj utakmice: 89
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b
Jagodina
  Sudija A: Antić Vanja
  Sudija B: Jakovljević Jelena
  Delegat: Vraneš Vera
 
Broj utakmice: 90

14. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Naisa

Knjaževačka 156 (OŠ "M. Antić")
Bor - RTB
  Sudija A: Mandić Ivan
  Sudija B: Kovačić Nemanja
  Kontrolor: Knežić Vladimir
Broj utakmice: 79
Mladost NP

Jovana Sterije Popovića bb
Vrbas
  Sudija A: Radaković Branko
  Sudija B: Bakmaz Nikola
  Delegat: Vraneš Vera
 
Broj utakmice: 80
Medicinar

Masarikova 13 (gimnazija)
Beograd
  Sudija A: Dauti Bojan
  Sudija B: Minić Uroš
  Delegat: Pavlović Saša
 
Broj utakmice: 81
Železničar

Cara Dušana 2a
Crvena zvezda
  Sudija A: Kolavčić Ivan
  Sudija B: Kolavčić Bojan
  Kontrolor: Marić Branka
Broj utakmice: 82
Jagodina

Braće Diraka bb
Bekament BB
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Kontrolor: Mašić Zorica
Broj utakmice: 83
Radnički

Grada Sirena 15
Vojvodina
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Kontrolor: Janković Miroslav
Broj utakmice: 84

13. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b
Naisa
  Sudija A: Musić Nikola
  Sudija B: Đurašinović Stevan
  Kontrolor: Marić Branka
Broj utakmice: 73
Bor - RTB

Petra Kočića bb
Mladost NP
  Sudija A: Veličković Ivan
  Sudija B: Ilić Nikola
  Kontrolor: Zdravković Goran
Broj utakmice: 74
Vrbas

Panonska 2
Medicinar
  Sudija A: Antić Vanja
  Sudija B: Jakovljević Jelena
  Kontrolor: Mašić Zorica
Broj utakmice: 75
Beograd

Ustanička 125 a
Železničar
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Delegat: Vraneš Vera
 
Broj utakmice: 76
Crvena zvezda

Crnotravska 4
Jagodina
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Delegat: Kosanović Danijela
 
Broj utakmice: 77
Bekament BB

Kneza Mihaila 33c
Radnički
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Kontrolor: Nikolić Vladimir
Broj utakmice: 78

12. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Naisa

9. brigade bb
Mladost NP
  Sudija A: Antić Vanja
  Sudija B: Jakovljević Jelena
  Delegat: Mandić Ivan
 
Broj utakmice: 67
Medicinar

Masarikova 13 (gimnazija)
Bor - RTB
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Kontrolor: Janković Miroslav
Broj utakmice: 68
Železničar

Cara Dušana 2a
Vrbas
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Kontrolor: Marić Branka
Broj utakmice: 69
Jagodina

Braće Diraka bb
Beograd
  Sudija A: Cvetković Jovan
  Sudija B: Petrović Luka
  Delegat: Jovanović Ivana
 
Broj utakmice: 70
Radnički

Grada Sirena 15
Crvena zvezda
  Sudija A: Popov Zoran
  Sudija B: Ristić Goran
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Broj utakmice: 71
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b
Bekament BB
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Kontrolor: Lazić Siniša
Broj utakmice: 72

11. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Bekament BB

Kneza Mihaila 33c
Naisa
  Sudija A: Cvetković Dušan
  Sudija B: Nikolić Igor
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Broj utakmice: 61
Medicinar

Masarikova 13 (gimnazija)
Mladost NP
  Sudija A: Musić Nikola
  Sudija B: Đurašinović Stevan
  Delegat: Pavlović Saša
 
Broj utakmice: 62
Železničar

Cara Dušana 2a
Bor - RTB
  Sudija A: Mandić Ivan
  Sudija B: Kovačić Nemanja
  Kontrolor: Knežić Vladimir
Broj utakmice: 63
Jagodina

Braće Diraka bb
Vrbas
  Sudija A: Sando Kovačević Danijela
  Sudija B: Jakovljević Dragana
  Kontrolor: Lazić Siniša
Broj utakmice: 64
Radnički

Grada Sirena 15
Beograd
  Sudija A: Cvetković Jovan
  Sudija B: Petrović Luka
  Delegat: Vidanović Nebojša
 
Broj utakmice: 65
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b
Crvena zvezda
  Sudija A: Kolak Spasoje
  Sudija B: Milošević Stanislav
  Kontrolor: Janković Miroslav
Broj utakmice: 66

10. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Naisa

9. brigade bb
Medicinar
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Delegat: Mandić Ivan
 
Broj utakmice: 55
Mladost NP

Jovana Sterije Popovića bb
Železničar
  Sudija A: Radaković Branko
  Sudija B: Bakmaz Nikola
  Kontrolor: Mašić Zorica
Broj utakmice: 56
Bor - RTB

Petra Kočića bb
Jagodina
  Sudija A: Dauti Bojan
  Sudija B: Minić Uroš
  Delegat: Jovanović Ivana
 
Broj utakmice: 57
Vrbas

Panonska 2
Radnički
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Kontrolor: Janković Miroslav
Broj utakmice: 58
Beograd

Ustanička 125 a
Vojvodina
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Broj utakmice: 59
Crvena zvezda

Crnotravska 4
Bekament BB
  Sudija A: Popov Zoran
  Sudija B: Ristić Goran
  Delegat: Pavlović Saša
 
Broj utakmice: 60

9. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Crvena zvezda

Crnotravska 4
Naisa
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Broj utakmice: 49
Jagodina

Braće Diraka bb
Mladost NP
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Kontrolor: Mašić Zorica
Broj utakmice: 50
Radnički

Grada Sirena 15
Bor - RTB
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Delegat: Černoh Zoran
 
Broj utakmice: 51
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b
Vrbas
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Kontrolor: Adamović Zdravko
Broj utakmice: 52
Bekament BB

Kneza Mihaila 33c
Beograd
  Sudija A: Kolavčić Ivan
  Sudija B: Kolavčić Bojan
  Delegat: Jovanović Ivana
 
Broj utakmice: 53
Železničar

Cara Dušana 2a
Medicinar
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Kontrolor: Knežić Vladimir
Broj utakmice: 54

8. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Naisa

9. brigade bb
Železničar
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Delegat: Tasić Aleksandar
 
Broj utakmice: 43
Mladost NP

Jovana Sterije Popovića bb
Radnički
  Sudija A: Cvetković Dušan
  Sudija B: Nikolić Igor
  Kontrolor: Janković Miroslav
Broj utakmice: 44
Bor - RTB

Petra Kočića bb
Vojvodina
  Sudija A: Kolavčić Ivan
  Sudija B: Kolavčić Bojan
  Delegat: Jovanović Ivana
 
Broj utakmice: 45
Vrbas

Panonska 2
Bekament BB
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Ivanović Boris
 
Broj utakmice: 46
Beograd

Ustanička 125 a
Crvena zvezda
  Sudija A: Dauti Bojan
  Sudija B: Minić Uroš
  Kontrolor: Đuričić Zoran
Broj utakmice: 47
Medicinar

Masarikova 13 (gimnazija)
Jagodina
  Sudija A: Sando Kovačević Danijela
  Sudija B: Jakovljević Dragana
  Kontrolor: Knežić Vladimir
Broj utakmice: 48

7. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Beograd

Ustanička 125 a
Naisa
  Sudija A: Radaković Branko
  Sudija B: Bakmaz Nikola
  Delegat: Černoh Zoran
 
Broj utakmice: 37
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b
Mladost NP
  Sudija A: Mandić Ivan
  Sudija B: Kovačić Nemanja
  Kontrolor: Nikolić Vladimir
Broj utakmice: 38
Bekament BB

Kneza Mihaila 33c
Bor - RTB
  Sudija A: Popov Zoran
  Sudija B: Ristić Goran
  Kontrolor: Knežić Vladimir
Broj utakmice: 39
Crvena zvezda

Crnotravska 4
Vrbas
  Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Delegat: Popadić Jovan
 
Broj utakmice: 40
Radnički

Grada Sirena 15
Medicinar
  Sudija A: Musić Nikola
  Sudija B: Đurašinović Stevan
  Kontrolor: Adamović Zdravko
Broj utakmice: 41
Jagodina

Braće Diraka bb
Železničar
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Delegat: Jovanović Ivana
 
Broj utakmice: 42

6. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Naisa

9. brigade bb
Jagodina
  Sudija A: Sando Kovačević Danijela
  Sudija B: Jakovljević Dragana
  Kontrolor: Rakić Milan
Broj utakmice: 31
Mladost NP

Jovana Sterije Popovića bb
Bekament BB
  Sudija A: Cvetković Dušan
  Sudija B: Nikolić Igor
  Kontrolor: Janković Miroslav
Broj utakmice: 32
Bor - RTB

Petra Kočića bb
Crvena zvezda
  Sudija A: Petrović Luka
  Sudija B: Cvetković Jovan
  Kontrolor: Zdravković Goran
Broj utakmice: 33
Vrbas

Panonska 2
Beograd
  Sudija A: Mandić Ivan
  Sudija B: Kovačić Nemanja
  Delegat: Golubović Željko
 
Broj utakmice: 34
Medicinar

Masarikova 13 (gimnazija)
Vojvodina
  Sudija A: Dauti Bojan
  Sudija B: Minić Uroš
  Delegat: Černoh Zoran
 
Broj utakmice: 35
Železničar

Cara Dušana 2a
Radnički
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Broj utakmice: 36

5. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Vrbas

Panonska 2
Naisa
  Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Delegat: Černoh Zoran
 
Broj utakmice: 25
Crvena zvezda

Crnotravska 4
Mladost NP
  Sudija A: Sando Kovačević Danijela
  Sudija B: Jakovljević Dragana
  Delegat: Ivanović Boris
 
Broj utakmice: 26
Beograd

Ustanička 125 a
Bor - RTB
  Sudija A: Dauti Bojan
  Sudija B: Minić Uroš
  Kontrolor: Đuričić Zoran
Broj utakmice: 27
Bekament BB

Kneza Mihaila 33c
Medicinar
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Kontrolor: Rakić Milan
Broj utakmice: 28
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b
Železničar
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Delegat: Vraneš Vera
 
Broj utakmice: 29
Radnički

Grada Sirena 15
Jagodina
  Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Delegat: Vidanović Nebojša
 
Broj utakmice: 30

4. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Naisa

9. brigade bb
Radnički
  Sudija A: Radaković Branko
  Sudija B: Bakmaz Nikola
  Kontrolor: Adamović Zdravko
Broj utakmice: 19
Mladost NP

Jovana Sterije Popovića bb
Beograd
  Sudija A: Kolak Spasoje
  Sudija B: Milošević Stanislav
  Kontrolor: Vukićević Dejan
Broj utakmice: 20
Bor - RTB

Petra Kočića bb
Vrbas
  Sudija A: Grubački Darko
  Sudija B: Vojvodić Dušan
  Delegat: Vraneš Vera
 
Broj utakmice: 21
Medicinar

Masarikova 13 (gimnazija)
Crvena zvezda
  Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Delegat: Pavlović Saša
 
Broj utakmice: 22
Železničar

Cara Dušana 2a
Bekament BB
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Kontrolor: Rakić Milan
Broj utakmice: 23
Jagodina

Braće Diraka bb
Vojvodina
  Sudija A: Musić Nikola
  Sudija B: Đurašinović Stevan
  Delegat: Vidanović Nebojša
 
Broj utakmice: 24

3. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Bor - RTB

Petra Kočića bb
Naisa
  Sudija A: Kolak Spasoje
  Sudija B: Milošević Stanislav
  Kontrolor: Zdravković Goran
Broj utakmice: 13
Vrbas

Panonska 2
Mladost NP
  Sudija A: Dauti Bojan
  Sudija B: Minić Uroš
  Kontrolor: Đuričić Zoran
Broj utakmice: 14
Beograd

Ustanička 125 a
Medicinar
  Sudija A: Veličković Ivan
  Sudija B: Ilić Nikola
  Delegat: Jovanović Ivana
 
Broj utakmice: 15
Crvena zvezda

Crnotravska 4
Železničar
  Sudija A: Musić Nikola
  Sudija B: Đurašinović Stevan
  Delegat: Vraneš Vera
 
Broj utakmice: 16
Bekament BB

Kneza Mihaila 33c
Jagodina
  Sudija A: Antić Vanja
  Sudija B: Jakovljević Jelena
  Kontrolor: Marić Branka
Broj utakmice: 17
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b
Radnički
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Kontrolor: Janković Miroslav
Broj utakmice: 18

2. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Naisa

9. brigade bb
Vojvodina
  Sudija A: Veličković Ivan
  Sudija B: Ilić Nikola
  Kontrolor: Đuričić Zoran
Broj utakmice: 7
Mladost NP

Jovana Sterije Popovića bb
Bor - RTB
  Sudija A: Dauti Bojan
  Sudija B: Minić Uroš
  Kontrolor: Adamović Zdravko
Broj utakmice: 8
Medicinar

Masarikova 13 (gimnazija)
Vrbas
  Sudija A: Grubački Darko
  Sudija B: Vojvodić Dušan
  Delegat: Pavlović Saša
 
Broj utakmice: 9
Železničar

Cara Dušana 2a
Beograd
  Sudija A: Musić Nikola
  Sudija B: Đurašinović Stevan
  Delegat: Černoh Zoran
 
Broj utakmice: 10
Jagodina

Braće Diraka bb
Crvena zvezda
  Sudija A: Cvetković Dušan
  Sudija B: Nikolić Igor
  Kontrolor: Janković Miroslav
Broj utakmice: 11
Radnički

Grada Sirena 15
Bekament BB
  Sudija A: Antić Vanja
  Sudija B: Jakovljević Jelena
  Kontrolor: Mašić Zorica
Broj utakmice: 12

1. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Mladost NP

Jovana Sterije Popovića bb
Naisa
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Broj utakmice: 1
Bor - RTB

Petra Kočića bb
Medicinar
  Sudija A: Cvetković Dušan
  Sudija B: Nikolić Igor
  Kontrolor: Rakić Milan
Broj utakmice: 2
Vrbas

Panonska 2
Železničar
  Sudija A: Veličković Ivan
  Sudija B: Ilić Nikola
  Delegat: Kosanović Danijela
 
Broj utakmice: 3
Beograd

Ustanička 125 a
Jagodina
  Sudija A: Musić Nikola
  Sudija B: Đurašinović Stevan
  Kontrolor: Marić Branka
Broj utakmice: 4
Crvena zvezda

Crnotravska 4
Radnički
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Mandić Ivan
 
Broj utakmice: 5
Bekament BB

Kneza Mihaila 33c
Vojvodina
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Kontrolor: Mašić Zorica
Broj utakmice: 6