ARKUS liga / Plej aut (m)

Delegiranje


14. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Proleter

Karađorđev Trg bb
Crvena zvezda Grundfos
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Delegat: Pavlović Saša
 
Broj utakmice: 221
Spartak

Ferenca Sepa 3
Jugović
  Sudija A: Kolavčić Ivan
  Sudija B: Kolavčić Bojan
  Delegat: Vraneš Vera
 
Broj utakmice: 222
Mokra Gora

Mitrovačka bb, Novi Pazar
Obilić
  Sudija A: Cvetković Jovan
  Sudija B: Petrović Luka
  Kontrolor: Zdravković Goran
Broj utakmice: 223

13. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Crvena zvezda Grundfos

Ustanička 125 a
Spartak
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Kontrolor: Marić Branka
Broj utakmice: 217
Jugović

Kralja Petra I 10
Proleter
  Sudija A: Cvetković Dušan
  Sudija B: Nikolić Igor
  Kontrolor: Nikolić Vladimir
Broj utakmice: 218
Obilić

Crnotravska 4
Železničar 1949
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Kontrolor: Janković Miroslav
Broj utakmice: 219

12. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Crvena zvezda Grundfos

Ustanička 125 a
Mokra Gora
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Broj utakmice: 213
Proleter

Karađorđev Trg bb
Obilić
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Delegat: Ivanović Boris
 
Broj utakmice: 214
Jugović

Kralja Petra I 10
Železničar 1949
  Sudija A: Popov Zoran
  Sudija B: Ristić Goran
  Delegat: Vraneš Vera
 
Broj utakmice: 215

11. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Železničar 1949

9. brigade 10 (Čair)
Crvena zvezda Grundfos
  Sudija A: Kolavčić Ivan
  Sudija B: Kolavčić Bojan
  Kontrolor: Lazić Siniša
Broj utakmice: 209
Mokra Gora

Mitrovačka bb, Novi Pazar
Jugović
  Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Delegat: Ivanović Boris
 
Broj utakmice: 211
Obilić

Crnotravska 4
Spartak
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Delegat: Mandić Ivan
 
Broj utakmice: 212

10. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Crvena zvezda Grundfos

Ustanička 125 a
Proleter
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Popadić Jovan
 
Broj utakmice: 205
Jugović

Kralja Petra I 10
Spartak
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Kontrolor: Adamović Zdravko
Broj utakmice: 206
Obilić

Crnotravska 4
Mokra Gora
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Delegat: Černoh Zoran
 
Broj utakmice: 207

9. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Spartak

Ferenca Sepa 3
Crvena zvezda Grundfos
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Kontrolor: Nikolić Vladimir
Broj utakmice: 201
Proleter

Karađorđev Trg bb
Jugović
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Kontrolor: Adamović Zdravko
Broj utakmice: 202
Železničar 1949

9. brigade 10 (Čair)
Obilić
  Sudija A: Veličković Ivan
  Sudija B: Ilić Nikola
  Kontrolor: Janković Miroslav
Broj utakmice: 203

8. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Mokra Gora

SH "Ribnica", Dušana Popovića 41a, Kraljevo
Crvena zvezda Grundfos
  Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Kontrolor: Zdravković Goran
Broj utakmice: 197
Obilić

Crnotravska 4
Proleter
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Kontrolor: Nikolić Vladimir
Broj utakmice: 198
Železničar 1949

Knjaževačka 156 (OŠ "M. Antić")
Jugović
  Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Delegat: Ivanović Boris
 
Broj utakmice: 199

7. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Crvena zvezda Grundfos

Ustanička 125 a
Železničar 1949
  Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Delegat: Pavlović Saša
 
Broj utakmice: 193
Jugović

Kralja Petra I 10
Mokra Gora
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Kontrolor: Knežić Vladimir
Broj utakmice: 195
Spartak

Ferenca Sepa 3
Obilić
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Delegat: Černoh Zoran
 
Broj utakmice: 196