Delegiranje
14. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Proleter |
Karađorđev Trg bb |
Crvena zvezda Grundfos |
Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko Delegat: Pavlović Saša |
Broj utakmice: 221 | |
Spartak |
Ferenca Sepa 3 |
Jugović |
Sudija A: Kolavčić Ivan
Sudija B: Kolavčić Bojan Delegat: Vraneš Vera |
Broj utakmice: 222 | |
Mokra Gora |
Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Obilić |
Sudija A: Cvetković Jovan
Sudija B: Petrović Luka Kontrolor: Zdravković Goran |
Broj utakmice: 223 | |
13. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Crvena zvezda Grundfos |
Ustanička 125 a |
Spartak |
Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan Kontrolor: Marić Branka |
Broj utakmice: 217 | |
Jugović |
Kralja Petra I 10 |
Proleter |
Sudija A: Cvetković Dušan
Sudija B: Nikolić Igor Kontrolor: Nikolić Vladimir |
Broj utakmice: 218 | |
Obilić |
Crnotravska 4 |
Železničar 1949 |
Sudija A: Jevtić Đorđe
Sudija B: Jevtić Miloš Kontrolor: Janković Miroslav |
Broj utakmice: 219 | |
12. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Crvena zvezda Grundfos |
Ustanička 125 a |
Mokra Gora |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Delegat: Obućina Svetlana |
Broj utakmice: 213 | |
Proleter |
Karađorđev Trg bb |
Obilić |
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir Delegat: Ivanović Boris |
Broj utakmice: 214 | |
Jugović |
Kralja Petra I 10 |
Železničar 1949 |
Sudija A: Popov Zoran
Sudija B: Ristić Goran Delegat: Vraneš Vera |
Broj utakmice: 215 | |
11. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Železničar 1949 |
9. brigade 10 (Čair) |
Crvena zvezda Grundfos |
Sudija A: Kolavčić Ivan
Sudija B: Kolavčić Bojan Kontrolor: Lazić Siniša |
Broj utakmice: 209 | |
Mokra Gora |
Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Jugović |
Sudija A: Stojković Dušan
Sudija B: Nikolić Nenad Delegat: Ivanović Boris |
Broj utakmice: 211 | |
Obilić |
Crnotravska 4 |
Spartak |
Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar Delegat: Mandić Ivan |
Broj utakmice: 212 | |
10. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Crvena zvezda Grundfos |
Ustanička 125 a |
Proleter |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Delegat: Popadić Jovan |
Broj utakmice: 205 | |
Jugović |
Kralja Petra I 10 |
Spartak |
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel Kontrolor: Adamović Zdravko |
Broj utakmice: 206 | |
Obilić |
Crnotravska 4 |
Mokra Gora |
Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko Delegat: Černoh Zoran |
Broj utakmice: 207 | |
9. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Spartak |
Ferenca Sepa 3 |
Crvena zvezda Grundfos |
Sudija A: Jevtić Đorđe
Sudija B: Jevtić Miloš Kontrolor: Nikolić Vladimir |
Broj utakmice: 201 | |
Proleter |
Karađorđev Trg bb |
Jugović |
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir Kontrolor: Adamović Zdravko |
Broj utakmice: 202 | |
Železničar 1949 |
9. brigade 10 (Čair) |
Obilić |
Sudija A: Veličković Ivan
Sudija B: Ilić Nikola Kontrolor: Janković Miroslav |
Broj utakmice: 203 | |
8. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Mokra Gora |
SH "Ribnica", Dušana Popovića 41a, Kraljevo |
Crvena zvezda Grundfos |
Sudija A: Stojković Dušan
Sudija B: Nikolić Nenad Kontrolor: Zdravković Goran |
Broj utakmice: 197 | |
Obilić |
Crnotravska 4 |
Proleter |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Kontrolor: Nikolić Vladimir |
Broj utakmice: 198 | |
Železničar 1949 |
Knjaževačka 156 (OŠ "M. Antić") |
Jugović |
Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko Delegat: Ivanović Boris |
Broj utakmice: 199 | |
7. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Crvena zvezda Grundfos |
Ustanička 125 a |
Železničar 1949 |
Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko Delegat: Pavlović Saša |
Broj utakmice: 193 | |
Jugović |
Kralja Petra I 10 |
Mokra Gora |
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir Kontrolor: Knežić Vladimir |
Broj utakmice: 195 | |
Spartak |
Ferenca Sepa 3 |
Obilić |
Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan Delegat: Černoh Zoran |
Broj utakmice: 196 | |