ARKUS liga / Žene

Delegiranje


9. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Bekament BB

SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c, Aranđelovac
Železničar
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Janković Miroslav
 
Broj utakmice: 049
Radnički

SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac
Mladost NP
  Sudija A: Veličković Ivan
  Sudija B: Ilić Nikola
  Delegat: Sokolović Goran
 
Broj utakmice: 050
Vojvodina

SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
Kikinda
  Sudija A: Vučić Vladimir
  Sudija B: Obradović Marko
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Broj utakmice: 051
Bor ZIJIN COPPER

SC „Bobana Momčilović“, Petra Kočića bb, Bor
Naisa
  Sudija A: Sando Kovačević Danijela
  Sudija B: Jakovljević Dragana
  Delegat: Jovanović Ivana
 
Broj utakmice: 052
Pančevo

HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo
Medicinar
  Sudija A: Dauti Bojan
  Sudija B: Minić Uroš
  Delegat: Marić Branka
 
Broj utakmice: 053

8. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Železničar

SC „Inđija“, Cara Dušana 2a, Inđija
Radnički
  Sudija A: Cvetković Dušan
  Sudija B: Nikolić Igor
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Broj utakmice: 043
Mladost NP

OŠ „Rastko Nemanjić“, Njegoševa 4, Nova Pazova
Vojvodina
  Sudija A: Popov Zoran
  Sudija B: Ristić Goran
  Delegat: Marić Branka
 
Broj utakmice: 044
Kikinda

SC „Jezero“, Branka Vujina bb, Kikinda
Bor ZIJIN COPPER
  Sudija A: Koloski Jelena
  Sudija B: Žilevski Vesna
  Delegat: Sekulić Milivoj
 
Broj utakmice: 045
Naisa

SH OŠ „Miroslav Antić“, Knjaževačka 156, Niš
Jagodina
  Sudija A: Antić Vanja
  Sudija B: Jakovljević Jelena
  Delegat: Nikolić Vladimir
 
Broj utakmice: 046
Medicinar

HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac
Bekament BB
  Sudija A: Musić Nikola
  Sudija B: Đurašinović Stevan
  Delegat: Mašić Zorica
 
Broj utakmice: 047

7. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Vojvodina

SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
Železničar
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Delegat: Vraneš Vera
 
Broj utakmice: 037
Bor ZIJIN COPPER

SC „Bobana Momčilović“, Petra Kočića bb, Bor
Mladost NP
  Sudija A: Dauti Bojan
  Sudija B: Minić Uroš
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Broj utakmice: 038
Jagodina

HS „Jassa“, Stevana Ivanovića bb, Jagodina
Kikinda
  Sudija A: Petrović Dušan
  Sudija B: Jovanović Marko
  Delegat: Petronijević Vesna
 
Broj utakmice: 039
Radnički

SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac
Medicinar
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Delegat: Sokolović Goran
 
Broj utakmice: 040
Bekament BB

SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c, Aranđelovac
Pančevo
  Sudija A: Kolavčić Ivan
  Sudija B: Kolavčić Bojan
  Delegat: Veličković Slavoljub
 
Broj utakmice: 041

6. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Železničar

SC „Inđija“, Cara Dušana 2a, Inđija
Bor ZIJIN COPPER
  Sudija A: Popov Zoran
  Sudija B: Ristić Goran
  Delegat: Savković Milan
 
Broj utakmice: 031
Mladost NP

OŠ „Rastko Nemanjić“, Njegoševa 4, Nova Pazova
Jagodina
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Delegat: Mandić Vesna
 
Broj utakmice: 032
Kikinda

SC „Jezero“, Branka Vujina bb, Kikinda
Naisa
  Sudija A: Kolak Spasoje
  Sudija B: Milošević Stanislav
  Delegat: Vukićević Dejan
 
Broj utakmice: 033
Medicinar

HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac
Vojvodina
  Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Delegat: Mitrović Slavoljub
 
Broj utakmice: 034
Pančevo

HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo
Radnički
  Sudija A: Veličković Ivan
  Sudija B: Ilić Nikola
  Delegat: Janković Miroslav
 
Broj utakmice: 035

5. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Jagodina

HS „Jassa“, Stevana Ivanovića bb, Jagodina
Železničar
  Sudija A: Antić Vanja
  Sudija B: Jakovljević Jelena
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Broj utakmice: 025
Naisa

SC „Čair“, 9. brigade bb, Niš
Mladost NP
  Sudija A: Dauti Bojan
  Sudija B: Minić Uroš
  Delegat: Mašić Zorica
 
Broj utakmice: 026
Bor ZIJIN COPPER

SC „Bobana Momčilović“, Petra Kočića bb, Bor
Medicinar
  Sudija A: Cvetković Jovan
  Sudija B: Petrović Luka
  Delegat: Nedeljković Miroslav
 
Broj utakmice: 027
Vojvodina

SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
Pančevo
  Sudija A: Musić Nikola
  Sudija B: Đurašinović Stevan
  Delegat: Černoh Zoran
 
Broj utakmice: 028
Radnički

SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac
Bekament BB
  Sudija A: Sando Kovačević Danijela
  Sudija B: Jakovljević Dragana
  Delegat: Marić Branka
 
Broj utakmice: 029

4. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Železničar

SC „Inđija“, Cara Dušana 2a, Inđija
Naisa
  Sudija A: Sando Kovačević Danijela
  Sudija B: Jakovljević Dragana
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Broj utakmice: 019
Mladost NP

OŠ „Rastko Nemanjić“, Njegoševa 4, Nova Pazova
Kikinda
  Sudija A: Radaković Branko
  Sudija B: Bakmaz Nikola
  Delegat: Marić Branka
 
Broj utakmice: 020
Medicinar

HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac
Jagodina
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Delegat: Vraneš Vera
 
Broj utakmice: 021
Pančevo

HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo
Bor ZIJIN COPPER
  Sudija A: Musić Nikola
  Sudija B: Đurašinović Stevan
  Delegat: Knežević Dobrosav
 
Broj utakmice: 022
Bekament BB

SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c, Aranđelovac
Vojvodina
  Sudija A: Antić Vanja
  Sudija B: Jakovljević Jelena
  Delegat: Mašić Zorica
 
Broj utakmice: 023

3. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Kikinda

SC „Jezero“, Branka Vujina bb, Kikinda
Železničar
  Sudija A: Musić Nikola
  Sudija B: Đurašinović Stevan
  Delegat: Sekulić Milivoj
 
Broj utakmice: 013
Naisa

SC „Čair“, 9. brigade bb, Niš
Medicinar
  Sudija A: Mandić Ivan
  Sudija B: Kovačić Nemanja
  Delegat: Milenković Dejan
 
Broj utakmice: 014
Jagodina

HS „Jassa“, Stevana Ivanovića bb, Jagodina
Pančevo
  Sudija A: Petrović Luka
  Sudija B: Cvetković Jovan
  Delegat: Savković Mica
 
Broj utakmice: 015
Bor ZIJIN COPPER

SC „Bobana Momčilović“, Petra Kočića bb, Bor
Bekament BB
  Sudija A: Cvetković Dušan
  Sudija B: Nikolić Igor
  Delegat: Vukićević Dejan
 
Broj utakmice: 016
Vojvodina

SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
Radnički
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Broj utakmice: 017

2. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Železničar

Cara Dušana 2a
Mladost NP
  Sudija A: Dauti Bojan
  Sudija B: Minić Uroš
  Delegat: Pavlović Saša
 
Broj utakmice: 007
Medicinar

Hajduk Veljkova 10 (Zorka)
Kikinda
  Sudija A: Petrović Luka
  Sudija B: Cvetković Jovan
  Delegat: Mašić Zorica
 
Broj utakmice: 008
Pančevo

Radivoja Koraća bb
Naisa
  Sudija A: Antić Vanja
  Sudija B: Jakovljević Jelena
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Broj utakmice: 009
Bekament BB

Kneza Mihaila 33c
Jagodina
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Delegat: Mandić Ivan
 
Broj utakmice: 010
Radnički

Grada Sirena 15
Bor ZIJIN COPPER
  Sudija A: Veličković Ivan
  Sudija B: Ilić Nikola
  Delegat: Jovanović Ivana
 
Broj utakmice: 011

1. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Mladost NP

Jovana Sterije Popovića bb
Medicinar
  Sudija A: Kolavčić Ivan
  Sudija B: Kolavčić Bojan
  Delegat: Petronijević Vesna
 
Broj utakmice: 001
Kikinda

Branka Vujina bb
Pančevo
  Sudija A: Mandić Ivan
  Sudija B: Kovačić Nemanja
  Delegat: Vukašinović Boris
 
Broj utakmice: 002
Naisa

9. brigade bb
Bekament BB
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Delegat: Mandić Ivan
 
Broj utakmice: 003
Jagodina

Braće Diraka bb
Radnički
  Sudija A: Musić Nikola
  Sudija B: Đurašinović Stevan
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Broj utakmice: 004
Bor ZIJIN COPPER

Petra Kočića bb
Vojvodina
  Sudija A: Sando Kovačević Danijela
  Sudija B: Jakovljević Dragana
  Delegat: Vidanović Nebojša
 
Broj utakmice: 005