Đurašinović Stevan - Sudije

Utakmice

Sezona 2022/2023 - ARKUS liga
Žene 4.kolo 05/10/2022 19:00h Pančevo Bor ZIJIN COPPER Utakmica
Žene 3.kolo 23/09/2022 20:00h Kikinda Železničar Utakmica
Žene 1.kolo 10/09/2022 19:00h Jagodina Radnički Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 3

Sezona 2021/2022 - ARKUS liga
Muškarci - plej of 14.kolo 27/05/2022 19:30h Šamot 65 Vojvodina Utakmica
Muškarci - plej of 9.kolo 20/04/2022 18:00h Vojvodina Rudar Utakmica
Žene - prvi deo 19.kolo 02/04/2022 19:00h Radnički Mladost NP Utakmica
Žene - prvi deo 17.kolo 20/03/2022 17:30h Crvena zvezda Bor ZIJIN COPPER Utakmica
Muškarci - plej of 6.kolo 12/03/2022 19:00h Šamot 65 Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - plej of 4.kolo 26/02/2022 19:00h Šamot 65 Rudar Utakmica
Žene - prvi deo 13.kolo 12/02/2022 15:00h Vojvodina Naisa Utakmica
Žene - prvi deo 11.kolo 01/12/2021 20:00h Medicinar Mladost NP Utakmica
Muškarci - grupa B 9.kolo 13/11/2021 17:30h Železničar 1949 Partizan Utakmica
Žene - prvi deo 7.kolo 03/11/2021 19:30h Radnički Medicinar Utakmica
Muškarci - grupa B 7.kolo 31/10/2021 18:00h Spartak Železničar 1949 Utakmica
Muškarci - grupa A 6.kolo 23/10/2021 17:30h Vojvodina Obilić Utakmica
Muškarci - grupa B 5.kolo 16/10/2021 19:00h Rudar Železničar 1949 Utakmica
Žene - prvi deo 4.kolo 01/10/2021 19:00h Jagodina Vojvodina Utakmica
Žene - prvi deo 3.kolo 26/09/2021 18:00h Crvena zvezda Železničar Utakmica
Muškarci - grupa B 1.kolo 18/09/2021 18:00h Dubočica 54 Spartak Utakmica
Žene - prvi deo 2.kolo 15/09/2021 19:30h Železničar Beograd Utakmica
Žene - prvi deo 1.kolo 11/09/2021 16:00h Beograd Jagodina Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 18

Sezona 2020/2021 - ARKUS liga
Muškarci - plej of 14.kolo 29/05/2021 20:00h Radnički Rudar Utakmica
Muškarci - grupa A 14.kolo 06/02/2021 19:00h Crvenka Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - grupa B 12.kolo 30/01/2021 19:00h Metaloplastika Elixir Šamot 65 Utakmica
Muškarci - grupa A 13.kolo 22/01/2021 18:00h Kikinda Grindex Vojvodina Utakmica
Muškarci - grupa A 10.kolo 05/12/2020 18:00h Crvenka Dinamo Utakmica
Muškarci - grupa A 8.kolo 21/11/2020 18:00h Spartak Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - grupa A 6.kolo 11/11/2020 18:00h Vojvodina Kikinda Grindex Utakmica
Muškarci - grupa A 3.kolo 17/10/2020 19:30h Dinamo Crvenka Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 8

Sezona 2019/2020 - ARKUS liga
Muškarci - prvi deo 20.kolo 07/03/2020 19:30h Obilić Železničar 1949 Utakmica
Muškarci - prvi deo 8.kolo 03/11/2019 19:00h Dinamo Šamot 65 Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 2