Černoh Zoran - Delegati

Utakmice

Sezona 2022/2023 - ARKUS liga
Muškarci 2.kolo 25/09/2022 18:00h Jugović Partizan Utakmica
Muškarci 1.kolo 17/09/2022 19:00h Rudar Metaloplastika Elixir Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 2

Sezona 2021/2022 - ARKUS liga
Muškarci - plej of 9.kolo 20/04/2022 18:00h Vojvodina Rudar Utakmica
Muškarci - plej of 8.kolo 09/04/2022 19:00h Metaloplastika Elixir Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - plej aut 10.kolo 26/03/2022 19:00h Obilić Mokra Gora Utakmica
Žene - prvi deo 17.kolo 20/03/2022 17:30h Crvena zvezda Bor ZIJIN COPPER Utakmica
Muškarci - plej aut 7.kolo 26/02/2022 18:00h Spartak Obilić Utakmica
Muškarci - plej of 2.kolo 16/02/2022 19:00h Rudar Vojvodina Utakmica
Muškarci - grupa B 14.kolo 17/12/2021 17:00h Mokra Gora Rudar Utakmica
Muškarci - grupa B 10.kolo 20/11/2021 18:00h Partizan Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - grupa B 8.kolo 10/11/2021 18:00h Proleter Železničar 1949 Utakmica
Žene - prvi deo 9.kolo 07/11/2021 18:00h Radnički Bor ZIJIN COPPER Utakmica
Žene - prvi deo 7.kolo 23/10/2021 19:30h Beograd Naisa Utakmica
Žene - prvi deo 6.kolo 17/10/2021 15:00h Medicinar Vojvodina Utakmica
Žene - prvi deo 5.kolo 13/10/2021 19:30h Vrbas Naisa Utakmica
Muškarci - grupa A 2.kolo 25/09/2021 20:00h Obilić Radnički Utakmica
Žene - prvi deo 2.kolo 15/09/2021 19:30h Železničar Beograd Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 15

Sezona 2020/2021 - ARKUS liga
Muškarci - plej of 11.kolo 12/05/2021 18:30h Metaloplastika Elixir Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - plej aut 12.kolo 24/04/2021 18:00h Proleter Obilić Utakmica
Muškarci - plej of 8.kolo 17/04/2021 19:00h Dinamo Vojvodina Utakmica
Muškarci - plej aut 10.kolo 27/03/2021 18:00h Spartak Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - plej aut 8.kolo 05/03/2021 18:00h Crvenka Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - plej aut 7.kolo 27/02/2021 18:00h Spartak Obilić Utakmica
Muškarci - grupa A 14.kolo 06/02/2021 19:00h Crvenka Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - grupa B 13.kolo 03/02/2021 17:00h Crvena zvezda Grundfos Radnički Utakmica
Muškarci - grupa A 10.kolo 27/01/2021 18:00h Kikinda Grindex Spartak Utakmica
Muškarci - grupa B 11.kolo 12/12/2020 19:00h Šamot 65 Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - grupa A 8.kolo 21/11/2020 18:00h Spartak Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - grupa B 5.kolo 31/10/2020 19:00h Rudar Železničar 1949 Utakmica
Muškarci - grupa B 3.kolo 17/10/2020 19:00h Šamot 65 Obilić Utakmica
Muškarci - grupa A 2.kolo 10/10/2020 18:00h Proleter Partizan Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 14

Sezona 2019/2020 - ARKUS liga
Muškarci - prvi deo 20.kolo 08/03/2020 18:00h Dinamo Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - prvi deo 18.kolo 25/02/2020 18:30h Rudar Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - prvi deo 15.kolo 01/02/2020 18:00h Kikinda Grindex Dinamo Utakmica
Muškarci - prvi deo 14.kolo 14/12/2019 19:00h Spartak Dinamo Utakmica
Muškarci - prvi deo 11.kolo 22/11/2019 19:00h Dubočica 54 Spartak Utakmica
Muškarci - prvi deo 9.kolo 09/11/2019 18:00h Šamot 65 Kikinda Grindex Utakmica
Muškarci - prvi deo 6.kolo 18/10/2019 19:00h Rudar Šamot 65 Utakmica
Muškarci - prvi deo 3.kolo 28/09/2019 18:00h Novi Pazar Partizan Utakmica
Muškarci - prvi deo 1.kolo 14/09/2019 18:00h Proleter Železničar 1949 Utakmica
Muškarci - prvi deo 22.kolo - Kikinda Grindex Železničar 1949 Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 10