Vidanović Nebojša - Delegati

Utakmice

Sezona 2022/2023 - ARKUS liga
Muškarci 10.kolo 26/11/2022 19:00h Rudar Obilić Utakmica
Muškarci 8.kolo 12/11/2022 16:30h Radnički Obilić Utakmica
Muškarci 4.kolo 07/10/2022 19:00h Radnički Topličanin Utakmica
Muškarci 2.kolo 25/09/2022 17:00h Radnički Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Žene 1.kolo 10/09/2022 18:00h Bor ZIJIN COPPER Vojvodina Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 5

Sezona 2021/2022 - ARKUS liga
Muškarci - plej of 7.kolo 26/03/2022 19:00h Rudar Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - plej of 6.kolo 13/03/2022 19:00h Radnički Rudar Utakmica
Muškarci - plej of 2.kolo 16/02/2022 19:30h Radnički Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - grupa B 14.kolo 18/12/2021 18:30h Železničar 1949 Spartak Utakmica
Žene - prvi deo 11.kolo 05/12/2021 20:00h Radnički Beograd Utakmica
Muškarci - grupa B 9.kolo 14/11/2021 18:00h Dubočica 54 Proleter Utakmica
Muškarci - grupa A 6.kolo 23/10/2021 19:00h Jugović Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - grupa B 5.kolo 16/10/2021 18:00h Dubočica 54 Mokra Gora Utakmica
Žene - prvi deo 5.kolo 13/10/2021 19:30h Radnički Jagodina Utakmica
Muškarci - grupa B 4.kolo 09/10/2021 19:00h Železničar 1949 Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - grupa B 2.kolo 06/10/2021 17:00h Mokra Gora Šamot 65 Utakmica
Žene - prvi deo 4.kolo 01/10/2021 19:00h Jagodina Vojvodina Utakmica
Muškarci - grupa B 1.kolo 19/09/2021 17:30h Partizan Mokra Gora Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 13

Sezona 2020/2021 - ARKUS liga
Muškarci - plej of 12.kolo 15/05/2021 17:30h Vojvodina Partizan Utakmica
Muškarci - plej aut 13.kolo 08/05/2021 18:00h Novi Pazar Spartak Utakmica
Muškarci - plej of 5.kolo 20/03/2021 19:30h Radnički Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - plej of 2.kolo 27/02/2021 19:00h Dubočica 54 Rudar Utakmica
Muškarci - grupa B 13.kolo 03/02/2021 19:00h Rudar Novi Pazar Utakmica
Muškarci - grupa A 10.kolo 17/12/2020 18:00h Proleter Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - grupa B 7.kolo 14/11/2020 19:00h Rudar Radnički Utakmica
Muškarci - grupa B 4.kolo 24/10/2020 14:00h Radnički Obilić Utakmica
Muškarci - grupa B 1.kolo 03/10/2020 18:30h Železničar 1949 Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 9

Sezona 2019/2020 - ARKUS liga
Muškarci - prvi deo 21.kolo 14/03/2020 19:00h Rudar Spartak Utakmica
Muškarci - prvi deo 12.kolo 30/11/2019 19:00h Šamot 65 Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - prvi deo 7.kolo 30/10/2019 18:00h Dubočica 54 Dinamo Utakmica
Muškarci - prvi deo 4.kolo 05/10/2019 19:00h Partizan Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - prvi deo 2.kolo 21/09/2019 19:00h Rudar Kikinda Grindex Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 5