4. kolo (Ž): Bekament BB siguran protiv Železničara, Vrbas u samom finišu do dva boda

Pobedama Bekamenta BB i Vrbasa završeno je četvrto kolo ARKUS lige u ženskoj konkurenciji.

Uprkos minimalnom zaostatku posle 30 minuta igre (12:11), Bekament BB je u drugom poluvremenu potpuno pomrsio konce protivnicama iz Inđije i upisao ubedljivu pobedu na gostovanju Železničaru  - 22:31 (12:11). Za igračicu utakmice proglašena je Marija Simić, golman gostujuće ekipe, sa 16 odbrana. Zapaženu rolu imala je Tamara Kocić, koja je 11 puta zatresla mrežu protivnica. Kod domaćina Milica Zubović postigla je sedam golova.

Veoma neizvestan meč, koji je tek u poslednjem minutu dobio pobednika, u svoju korist prelomile su igračice Vrbasa. One su na gostovanju slavile protiv Bora RTB, pogotkom koji je u samom finišu postigla Paula Holc Makedo. Za svoj učinak (šest golova) nagrađena je MVP priznanjem, a isti broj golova postigle su Marina Tomić i Džavaher Mouedeb. Kod domaćina najefikasnija je bila Marina Lalić sa sedam pogodaka.