Srbija poražena u drugom kolu Mediteranskih igara

Muška rukometna reprezentacija Srbije pretrpela je poraz od selekcije Egipta u drugom kolu grupne faze Mediteranskih igara u Alžiru. "Orlovi" su tokom većeg dela prvog poluvremena imali prednost, ali je protivnik kaznio greške naše ekipe i preokrenuo rezultat.

U istom ritmu Egipat je nastavio i u drugom poluvremenu, ne dozvolivši izabranicima Tonija Đerone da se vrate u meč - 35:28 (16:12).

Narednu utakmicu Srbija igra u četvrtak, 30. juna, od 13 časova, kada će joj protivnik biti reprezentacija Italije.

SRBIJA – EGIPAT 28:35 (12:16)
SRBIJA: Bomaštar, Vorkapić 4, Milić 3, Borzaš 2, Jandrić (13 odbrana), Trnavac, Кojadinović 1, Pavlović 1, Golubović 1, V. Popović 1, Vignjević, Šotić 2, Petrić 2, I. Popović 3, Milosavljević 1, Grozdanić 7

EGIPAT: Abdu, Nasrala, Abusalem 2, Elmasri, Elvakil 4, J.Eldera 4, Кadah 3, S. Eldera 3, Abdelak 3, Sad 2, Elahmar 6, Mesili 4, Hendavi (7 odbrana), Mohamed, Sanad 4, Eltajar (6 odbrana)