Kovač Goran - Sudije

Utakmice

Sezona 2023/2024 - Super liga
Plej of (M) 5.kolo 26/05/2024 19:00h Metaloplastika Elixir Vojvodina (M) Utakmica
Plej aut (M) 7.kolo 18/05/2024 17:00h Vranje 1957 Dubočica 54 Utakmica
Plej aut (M) 6.kolo 15/05/2024 18:00h Proleter Vranje 1957 Utakmica
Plej of (M) 3.kolo 02/05/2024 19:00h Metaloplastika Elixir Partizan Utakmica
Plej of (M) 2.kolo 29/04/2024 19:00h Partizan Metaloplastika Elixir Utakmica
Plej aut (M) 3.kolo 21/04/2024 20:30h Crvena zvezda Grundfos Proleter Utakmica
Muškarci - prvi deo 22.kolo 07/04/2024 18:00h Ub Proleter Utakmica
Muškarci - prvi deo 18.kolo 02/03/2024 18:00h Dinamo Partizan Utakmica
Muškarci - prvi deo 12.kolo 20/12/2023 19:30h Dinamo Vojvodina (M) Utakmica
Muškarci - prvi deo 14.kolo 16/12/2023 17:00h Obilić Partizan Utakmica
Muškarci - prvi deo 11.kolo 22/11/2023 19:30h Metaloplastika Elixir Dinamo Utakmica
Muškarci - prvi deo 9.kolo 11/11/2023 19:00h Vranje 1957 Obilić Utakmica
Muškarci - prvi deo 8.kolo 28/10/2023 18:30h Obilić Jugović Utakmica
Muškarci - prvi deo 7.kolo 26/10/2023 18:30h Partizan Dinamo Utakmica
Muškarci - prvi deo 5.kolo 07/10/2023 18:00h Proleter Vranje 1957 Utakmica
Muškarci - prvi deo 4.kolo 29/09/2023 20:00h Dinamo Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - prvi deo 2.kolo 15/09/2023 19:00h Dubočica 54 Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - prvi deo 1.kolo 09/09/2023 18:30h Metaloplastika Elixir Proleter Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 18

Sezona 2022/2023 - ARKUS liga
Muškarci - plej of 1.kolo 13/05/2023 18:00h Partizan Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - prvi deo 26.kolo 03/05/2023 19:00h Šamot 65 Radnički (M) Utakmica
Muškarci - prvi deo 23.kolo 08/04/2023 20:00h Dinamo Jugović Utakmica
Muškarci - prvi deo 22.kolo 01/04/2023 19:00h Šamot 65 Proleter Utakmica
Muškarci - prvi deo 17.kolo 26/02/2023 20:00h Kikinda Grindex Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - prvi deo 15.kolo 11/02/2023 19:00h Topličanin Obilić Utakmica
Muškarci - prvi deo 14.kolo 07/02/2023 19:00h Jugović Šamot 65 Utakmica
Muškarci - prvi deo 11.kolo 03/12/2022 18:00h Topličanin Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - prvi deo 10.kolo 26/11/2022 18:00h Dubočica 54 Topličanin Utakmica
Muškarci - prvi deo 9.kolo 19/11/2022 18:00h Dinamo Radnički (M) Utakmica
Muškarci - prvi deo 8.kolo 12/11/2022 16:30h Crvena zvezda Grundfos Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - prvi deo 6.kolo 28/10/2022 20:30h Šamot 65 Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - prvi deo 5.kolo 22/10/2022 18:00h Topličanin Jugović Utakmica
Muškarci - prvi deo 4.kolo 07/10/2022 19:00h Rudar Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - prvi deo 3.kolo 01/10/2022 18:00h Vojvodina (M) Obilić Utakmica
Muškarci - prvi deo 2.kolo 24/09/2022 18:30h Metaloplastika Elixir Proleter Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 16

Sezona 2021/2022 - ARKUS liga
Muškarci - plej of 12.kolo 15/05/2022 19:00h Dubočica 54 Vojvodina (M) Utakmica
Muškarci - plej aut 13.kolo 30/04/2022 18:00h Crvena zvezda Grundfos Spartak Utakmica
Žene - prvi deo 19.kolo 02/04/2022 19:00h Jagodina Medicinar Utakmica
Žene - prvi deo 16.kolo 13/03/2022 18:30h Medicinar Bekament BB Utakmica
Muškarci - plej of 5.kolo 05/03/2022 18:00h Vojvodina (M) Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - plej aut 7.kolo 26/02/2022 18:00h Spartak Obilić Utakmica
Muškarci - plej of 1.kolo 13/02/2022 18:00h Dubočica 54 Metaloplastika Elixir Utakmica
Žene - prvi deo 12.kolo 05/02/2022 15:00h Vojvodina Bekament BB Utakmica
Muškarci - grupa B 14.kolo 17/12/2021 19:00h Dubočica 54 Šamot 65 Utakmica
Muškarci - grupa B 12.kolo 04/12/2021 17:00h Mokra Gora Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - grupa A 11.kolo 27/11/2021 17:30h Dinamo Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - grupa A 10.kolo 20/11/2021 19:00h Jugović Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - grupa B 9.kolo 14/11/2021 18:00h Dubočica 54 Proleter Utakmica
Muškarci - grupa B 8.kolo 10/11/2021 19:00h Šamot 65 Rudar Utakmica
Žene - prvi deo 8.kolo 30/10/2021 18:30h Naisa Železničar Utakmica
Muškarci - grupa B 6.kolo 23/10/2021 18:00h Dubočica 54 Rudar Utakmica
Muškarci - grupa A 5.kolo 16/10/2021 16:30h Radnički (M) Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - grupa B 4.kolo 09/10/2021 18:30h Partizan Rudar Utakmica
Žene - prvi deo 4.kolo 03/10/2021 19:00h Železničar Bekament BB Utakmica
Muškarci - grupa A 2.kolo 25/09/2021 18:30h Crvena zvezda Grundfos Dinamo Utakmica
Muškarci - grupa A 1.kolo 18/09/2021 18:00h Dinamo Obilić Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 21

Sezona 2020/2021 - ARKUS liga
Muškarci - plej of 14.kolo 29/05/2021 18:30h Železničar 1949 Dinamo Utakmica
Muškarci - plej of 12.kolo 15/05/2021 19:00h Dubočica 54 Radnički (M) Utakmica
Muškarci - plej of 11.kolo 12/05/2021 19:00h Radnički (M) Vojvodina (M) Utakmica
Muškarci - plej aut 12.kolo 24/04/2021 18:00h Proleter Obilić Utakmica
Muškarci - plej of 8.kolo 17/04/2021 19:00h Metaloplastika Elixir Radnički (M) Utakmica
Muškarci - plej aut 7.kolo 26/02/2021 19:00h Crvena zvezda Grundfos Kikinda Grindex Utakmica
Muškarci - plej of 1.kolo 20/02/2021 18:30h Železničar 1949 Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - grupa A 12.kolo 29/01/2021 18:30h Dinamo Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - grupa A 10.kolo 17/12/2020 18:00h Proleter Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - grupa B 11.kolo 12/12/2020 19:30h Obilić Radnički (M) Utakmica
Muškarci - grupa A 9.kolo 28/11/2020 18:00h Dubočica 54 Kikinda Grindex Utakmica
Muškarci - grupa B 5.kolo 31/10/2020 19:00h Šamot 65 Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - grupa A 4.kolo 24/10/2020 18:00h Vojvodina (M) Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - grupa B 3.kolo 17/10/2020 19:00h Rudar Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - grupa A 1.kolo 03/10/2020 19:00h Dubočica 54 Spartak Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 15

Sezona 2019/2020 - ARKUS liga
Muškarci - prvi deo 21.kolo 14/03/2020 19:00h Rudar Spartak Utakmica
Muškarci - prvi deo 18.kolo 26/02/2020 18:30h Partizan Železničar 1949 Utakmica
Muškarci - prvi deo 17.kolo 15/02/2020 18:00h Dubočica 54 Obilić Utakmica
Muškarci - prvi deo 15.kolo 02/02/2020 19:30h Crvena zvezda Grundfos Spartak Utakmica
Muškarci - prvi deo 14.kolo 15/12/2019 18:30h Železničar 1949 Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - prvi deo 11.kolo 24/11/2019 19:00h Crvena zvezda Grundfos Proleter Utakmica
Muškarci - prvi deo 10.kolo 17/11/2019 19:15h Obilić Partizan Utakmica
Muškarci - prvi deo 9.kolo 09/11/2019 18:00h Šamot 65 Kikinda Grindex Utakmica
Muškarci - prvi deo 7.kolo 30/10/2019 18:30h Železničar 1949 Partizan Utakmica
Muškarci - prvi deo 5.kolo 12/10/2019 18:00h Dubočica 54 Rudar Utakmica
Muškarci - prvi deo 3.kolo 28/09/2019 19:00h Šamot 65 Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - prvi deo 2.kolo 21/09/2019 19:00h Rudar Kikinda Grindex Utakmica
Muškarci - prvi deo 1.kolo 14/09/2019 18:00h Proleter Železničar 1949 Utakmica
Muškarci - prvi deo 22.kolo - Proleter Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 14