Super liga / Delegati-kontrolori

Mesto prebivališta: Crvenka
Telefon: +381 63 80 93 896
Email: yyadamovic@neobee.net

Utakmice

23/03/2024 18:00h Vojvodina (M) Jugović Utakmica
09/03/2024 15:00h Vojvodina Železničar Utakmica
27/04/2024 19:00h Mladost NP Naisa Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Požarevac
Telefon: +381 64 88 99 337
Email: denisdjordjevic531@gmail.com

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Vrbas
Telefon: +381 64 119 67 91
Email: bane.grgurevic@gmail.com

Utakmice

23/09/2023 19:00h Mladost NP Radnički Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Zemun
Telefon: +381 62 87 97 222
Email: handball_yu@yahoo.com

Utakmice

16/09/2023 19:00h Radnički Vojvodina Utakmica
06/10/2023 20:30h Železničar Napredak-12 Utakmica
20/04/2024 19:30h Napredak-12 Mladost NP Utakmica
02/05/2024 19:00h Bekament BB Mladost NP Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 63 773 83 96
Email: dobrosav71@gmail.com

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Vrbas
Telefon: +381 63 83 13 403
Email: knezodvrbasa@gmail.com

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Kosovska Mitrovica
Telefon: +381 63 426 095
Email: lazicrss@yahoo.com

Utakmice

09/09/2023 18:00h Ub Dubočica 54 Utakmica
15/09/2023 19:00h Dubočica 54 Metaloplastika Elixir Utakmica
29/09/2023 18:00h Vojvodina (M) Partizan Utakmica
07/10/2023 19:00h Dubočica 54 Jugović Utakmica
21/10/2023 19:00h Ub Radnički (M) Utakmica
28/10/2023 18:30h Obilić Jugović Utakmica
11/11/2023 19:00h Vranje 1957 Obilić Utakmica
17/11/2023 19:00h Vojvodina (M) Vranje 1957 Utakmica
25/11/2023 18:00h Dubočica 54 Partizan Utakmica
09/12/2023 19:00h Ub Jugović Utakmica
20/12/2023 19:30h Dinamo Vojvodina (M) Utakmica
10/02/2024 19:30h Partizan Vojvodina (M) Utakmica
17/02/2024 19:00h Vranje 1957 Proleter Utakmica
02/03/2024 18:00h Dinamo Partizan Utakmica
08/03/2024 19:00h Vranje 1957 Dinamo Utakmica
22/03/2024 17:00h Crvena zvezda Grundfos Dubočica 54 Utakmica
07/04/2024 18:00h Ub Proleter Utakmica
21/04/2024 17:00h Vojvodina (M) Dinamo Utakmica
17/04/2024 19:00h Vranje 1957 Radnički (M) Utakmica
02/05/2024 19:00h Ub Vranje 1957 Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 63 77 16 462
Email: srdjanlonce@gmail.com

Utakmice

23/09/2023 18:00h Proleter Dubočica 54 Utakmica
22/10/2023 18:30h Metaloplastika Elixir Crvena zvezda Grundfos Utakmica
24/11/2023 18:00h Obilić Vojvodina (M) Utakmica
01/05/2024 18:30h Naisa Radnički Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Pančevo
Telefon: +381 64 876 52 11
Email: maric68@gmail.com

Utakmice

18/10/2023 19:00h Radnički (M) Partizan Utakmica
22/10/2023 18:00h Jagodina Železničar Utakmica
04/11/2023 19:00h Jagodina Vojvodina Utakmica
08/11/2023 17:30h Crvena zvezda Jagodina Utakmica
20/01/2024 18:30h Naisa Vojvodina Utakmica
10/02/2024 18:00h Vojvodina Napredak-12 Utakmica
17/02/2024 19:00h Železničar Jagodina Utakmica
01/03/2024 17:00h Crvena zvezda Grundfos Metaloplastika Elixir Utakmica
08/03/2024 19:00h Dubočica 54 Vojvodina (M) Utakmica
23/03/2024 16:30h Naisa Bekament BB Utakmica
29/04/2024 19:00h Partizan Metaloplastika Elixir Utakmica
02/05/2024 19:30h Vojvodina Napredak-12 Utakmica
11/05/2024 19:00h Crvena zvezda Železničar Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Zrenjanin
Telefon: +381 63 588 851
Email: hesta1969@gmail.com

Utakmice

18/10/2023 17:00h Crvena zvezda Mladost NP Utakmica
21/10/2023 15:00h Vojvodina Bekament BB Utakmica
03/11/2023 19:00h Medicinar Crvena zvezda Utakmica
08/11/2023 19:00h Jugović Vojvodina (M) Utakmica
09/12/2023 15:30h Crvena zvezda Grundfos Vojvodina (M) Utakmica
02/02/2024 19:00h Crvena zvezda Vojvodina Utakmica
10/02/2024 19:00h Mladost NP Crvena zvezda Utakmica
02/03/2024 19:00h Vranje 1957 Jugović Utakmica
09/03/2024 19:00h Jagodina Medicinar Utakmica
22/03/2024 19:00h Jagodina Crvena zvezda Utakmica
02/05/2024 19:00h Metaloplastika Elixir Partizan Utakmica
26/04/2024 19:00h Železničar Jagodina Utakmica
10/04/2024 19:00h Radnički (M) Ub Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Požarevac
Telefon: +381 65 878 40 62
Email: mirko.ten@gmail.com

Utakmice

20/09/2023 19:30h Dinamo Proleter Utakmica
23/09/2023 19:00h Jagodina Napredak-12 Utakmica
11/10/2023 19:30h Dinamo Jugović Utakmica
16/12/2023 18:00h Dinamo Crvena zvezda Grundfos Utakmica
10/02/2024 20:00h Radnički Medicinar Utakmica
23/03/2024 19:00h Mladost NP Vojvodina Utakmica
21/04/2024 18:00h Radnički (M) Dubočica 54 Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Pančevo
Telefon: +381 63 237 966
Email: vlada.teneta@gmail.com

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Novi Sad
Telefon: +381 64 82 22 726
Email: radomirostojic@gmail.com

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Niš
Telefon: +381 63 84 27 226
Email: mrakic2012@gmail.com

Utakmice

09/09/2023 18:00h Radnički (M) Vranje 1957 Utakmica
29/09/2023 18:30h Obilić Ub Utakmica
07/10/2023 18:00h Proleter Vranje 1957 Utakmica
14/10/2023 19:00h Vranje 1957 Dubočica 54 Utakmica
15/11/2023 19:30h Napredak-12 Crvena zvezda Utakmica
22/11/2023 19:30h Metaloplastika Elixir Dinamo Utakmica
02/12/2023 19:00h Vranje 1957 Radnički (M) Utakmica
24/02/2024 18:00h Proleter Obilić Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Kragujevac
Telefon: +381 65 361 51 20
Email: savkovici3@mts.rs

Utakmice

06/10/2023 19:00h Jagodina Bekament BB Utakmica
15/11/2023 19:00h Bekament BB Medicinar Utakmica
18/11/2023 17:30h Crvena zvezda Grundfos Jugović Utakmica
16/12/2023 18:00h Dubočica 54 Proleter Utakmica
12/02/2024 19:00h Dubočica 54 Dinamo Utakmica
10/03/2024 18:00h Mladost NP Bekament BB Utakmica
20/04/2024 19:00h Jugović Ub Utakmica
15/05/2024 19:00h Dubočica 54 Ub Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Pančevo
Telefon: +381 63 233 497
Email: milivoj013@yahoo.com

Utakmice

16/09/2023 19:00h Mladost NP Jagodina Utakmica
22/09/2023 19:00h Ub Vranje 1957 Utakmica
30/09/2023 20:00h Radnički Jagodina Utakmica
27/10/2023 17:00h Crvena zvezda Grundfos Proleter Utakmica
11/11/2023 19:00h Napredak-12 Medicinar Utakmica
18/11/2023 18:30h Partizan Proleter Utakmica
24/11/2023 19:00h Vranje 1957 Crvena zvezda Grundfos Utakmica
29/11/2023 18:00h Proleter Metaloplastika Elixir Utakmica
15/12/2023 18:00h Vojvodina (M) Radnički (M) Utakmica
20/01/2024 19:00h Medicinar Železničar Utakmica
10/02/2024 18:00h Proleter Jugović Utakmica
16/02/2024 19:00h Bekament BB Vojvodina Utakmica
24/02/2024 18:30h Metaloplastika Elixir Vojvodina (M) Utakmica
08/03/2024 18:00h Proleter Crvena zvezda Grundfos Utakmica
29/03/2024 19:00h Proleter Partizan Utakmica
05/04/2024 17:00h Crvena zvezda Grundfos Vranje 1957 Utakmica
16/03/2024 18:30h Vojvodina Jagodina Utakmica
20/04/2024 19:00h Metaloplastika Elixir Partizan Utakmica
08/05/2024 19:00h Mladost NP Vojvodina Utakmica
26/04/2024 20:30h Crvena zvezda Grundfos Radnički (M) Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Leskovac
Telefon: +381 69 185 88 85
Email: vstojanovic3@gmail.com

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Niš
Telefon: +381 63 105 18 87
Email: dusanstojkovic979@gmail.com

Utakmice

17/02/2024 18:00h Dinamo Radnički (M) Utakmica
24/03/2024 18:00h Radnički (M) Proleter Utakmica
31/03/2024 18:00h Dubočica 54 Radnički (M) Utakmica
27/04/2024 18:00h Medicinar Crvena zvezda Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Leskovac
Telefon: +381 63 775 55 44
Email: drbatatasic@gmail.com

Utakmice

30/09/2023 19:30h Naisa Mladost NP Utakmica
11/05/2024 19:00h Jagodina Medicinar Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Železnik
Telefon: +381 63 303 038
Email: zorantijanic@gmail.com

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 64 135 61 00
Email: savavel@yahoo.com

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 63 374 363
Email: dejanvuk63@gmail.com

Utakmice

10/09/2023 17:30h Crvena zvezda Grundfos Obilić Utakmica
18/09/2023 19:00h Naisa Železničar Utakmica
07/10/2023 18:30h Metaloplastika Elixir Obilić Utakmica
18/10/2023 19:00h Bekament BB Železničar Utakmica
26/10/2023 18:30h Partizan Dinamo Utakmica
27/10/2023 19:00h Radnički (M) Metaloplastika Elixir Utakmica
11/11/2023 18:00h Proleter Radnički (M) Utakmica
09/12/2023 18:00h Proleter Dinamo Utakmica
26/01/2024 19:00h Jagodina Radnički Utakmica
16/02/2024 18:00h Vojvodina (M) Ub Utakmica
24/02/2024 18:00h Dubočica 54 Vranje 1957 Utakmica
08/03/2024 19:30h Metaloplastika Elixir Radnički (M) Utakmica
30/03/2024 16:00h Vranje 1957 Vojvodina (M) Utakmica
23/03/2024 19:00h Medicinar Napredak-12 Utakmica
26/04/2024 19:00h Bekament BB Vojvodina Utakmica
08/05/2024 19:00h Napredak-12 Naisa Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 64 878 40 56
Email: dvukovic@bambi.rs

Utakmice

30/09/2023 19:00h Napredak-12 Bekament BB Utakmica
18/10/2023 19:00h Medicinar Radnički Utakmica
28/10/2023 20:30h Železničar Vojvodina Utakmica
04/02/2024 18:00h Bekament BB Jagodina Utakmica
17/02/2024 19:30h Napredak-12 Mladost NP Utakmica
20/04/2024 19:00h Vojvodina Radnički Utakmica
15/05/2024 19:00h Radnički (M) Obilić Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Leskovac
Telefon: +381 62 601 221
Email: goranzdravkovicmesko@gmail.com

Utakmice

24/09/2023 13:30h Vojvodina Naisa Utakmica
29/09/2023 18:00h Vranje 1957 Metaloplastika Elixir Utakmica
21/10/2023 18:00h Radnički Crvena zvezda Utakmica
04/02/2024 18:30h Naisa Radnički Utakmica

Prethodne sezone