Super liga / Sudije

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 63 8108 930
Email: acimmm92@gmail.com

Utakmice

26/04/2024 19:00h Bekament BB Vojvodina Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Bačka Palanka
Telefon: +381 65 25 90 145
Email: alimpic.milenko@gmail.com

Utakmice

09/09/2023 19:00h Partizan Jugović Utakmica
22/09/2023 19:00h Ub Vranje 1957 Utakmica
29/09/2023 18:00h Vranje 1957 Metaloplastika Elixir Utakmica
18/10/2023 19:00h Radnički (M) Partizan Utakmica
02/12/2023 19:00h Dubočica 54 Ub Utakmica
09/12/2023 19:00h Partizan Vranje 1957 Utakmica
10/02/2024 18:00h Proleter Jugović Utakmica
17/02/2024 19:00h Železničar Jagodina Utakmica
08/03/2024 18:00h Proleter Crvena zvezda Grundfos Utakmica
23/03/2024 16:00h Obilić Vranje 1957 Utakmica
06/04/2024 17:00h Dinamo Metaloplastika Elixir Utakmica
21/04/2024 16:00h Obilić Vranje 1957 Utakmica
02/05/2024 19:00h Radnički (M) Proleter Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 65 5439876
Email: vanja.antic64@gmail.com

Utakmice

25/09/2023 19:00h Bekament BB Crvena zvezda Utakmica
06/10/2023 20:00h Ub Vojvodina (M) Utakmica
18/10/2023 17:00h Naisa Jagodina Utakmica
20/10/2023 18:00h Proleter Vojvodina (M) Utakmica
27/10/2023 19:00h Radnički (M) Metaloplastika Elixir Utakmica
05/11/2023 18:00h Radnički Bekament BB Utakmica
08/11/2023 17:30h Crvena zvezda Jagodina Utakmica
26/11/2023 18:00h Proleter Ub Utakmica
20/01/2024 19:30h Napredak-12 Jagodina Utakmica
27/01/2024 18:00h Bekament BB Napredak-12 Utakmica
24/02/2024 18:00h Dubočica 54 Vranje 1957 Utakmica
02/03/2024 19:00h Vranje 1957 Jugović Utakmica
23/03/2024 18:00h Partizan Metaloplastika Elixir Utakmica
05/04/2024 17:00h Crvena zvezda Grundfos Vranje 1957 Utakmica
15/03/2024 19:00h Napredak-12 Naisa Utakmica
21/04/2024 17:00h Vojvodina (M) Dinamo Utakmica
27/04/2024 19:00h Dinamo Vojvodina (M) Utakmica
31/03/2024 18:30h Naisa Vojvodina Utakmica
02/05/2024 19:30h Vojvodina Napredak-12 Utakmica
10/04/2024 18:30h Obilić Jugović Utakmica
08/05/2024 19:00h Napredak-12 Naisa Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Novi Sad
Telefon: +381 63 550 965
Email: nikolabakmaz@gmail.com

Utakmice

16/09/2023 19:00h Mladost NP Jagodina Utakmica
24/09/2023 19:00h Partizan Obilić Utakmica
13/10/2023 17:00h Crvena zvezda Grundfos Ub Utakmica
30/10/2023 18:00h Crvena zvezda Naisa Utakmica
04/11/2023 18:30h Naisa Napredak-12 Utakmica
11/11/2023 19:00h Ub Dinamo Utakmica
15/11/2023 19:00h Jagodina Mladost NP Utakmica
18/11/2023 18:00h Ub Metaloplastika Elixir Utakmica
09/12/2023 18:00h Proleter Dinamo Utakmica
24/02/2024 18:30h Partizan Radnički (M) Utakmica
01/03/2024 17:00h Crvena zvezda Grundfos Metaloplastika Elixir Utakmica
23/03/2024 18:00h Dinamo Ub Utakmica
06/04/2024 18:30h Partizan Dubočica 54 Utakmica
09/03/2024 19:00h Jagodina Medicinar Utakmica
26/04/2024 19:00h Železničar Jagodina Utakmica
10/04/2024 17:00h Crvena zvezda Grundfos Vranje 1957 Utakmica
21/04/2024 18:00h Radnički (M) Dubočica 54 Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 63 752 76 50
Email: stefanberdic@gmail.com

Utakmice

11/11/2023 15:00h Vojvodina Mladost NP Utakmica
16/02/2024 19:00h Bekament BB Vojvodina Utakmica
02/03/2024 18:00h Radnički (M) Ub Utakmica
22/03/2024 17:00h Crvena zvezda Grundfos Dubočica 54 Utakmica
29/03/2024 19:00h Proleter Partizan Utakmica
20/04/2024 19:30h Napredak-12 Mladost NP Utakmica
02/05/2024 19:00h Bekament BB Mladost NP Utakmica
08/05/2024 19:00h Mladost NP Vojvodina Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Jagodina
Telefon: +381 63 628 001
Email: blagojevic76@gmail.com

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 64 261 00 81
Email: boricicljmp@yahoo.com

Utakmice

10/09/2023 17:30h Crvena zvezda Grundfos Obilić Utakmica
16/09/2023 19:00h Jugović Ub Utakmica
23/09/2023 18:00h Radnički (M) Vojvodina (M) Utakmica
04/10/2023 17:00h Crvena zvezda Železničar Utakmica
07/10/2023 18:30h Partizan Crvena zvezda Grundfos Utakmica
21/10/2023 19:00h Jugović Vranje 1957 Utakmica
11/11/2023 18:00h Proleter Radnički (M) Utakmica
15/11/2023 19:00h Železničar Naisa Utakmica
17/11/2023 19:00h Radnički (M) Dubočica 54 Utakmica
25/11/2023 19:00h Jugović Radnički (M) Utakmica
09/12/2023 19:00h Ub Jugović Utakmica
16/12/2023 19:00h Vranje 1957 Ub Utakmica
27/01/2024 18:00h Vojvodina Medicinar Utakmica
03/02/2024 19:30h Napredak-12 Železničar Utakmica
10/02/2024 18:00h Ub Obilić Utakmica
18/03/2024 18:00h Crvena zvezda Grundfos Partizan Utakmica
23/03/2024 16:30h Radnički Železničar Utakmica
29/03/2024 19:00h Bekament BB Napredak-12 Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Bačka Palanka
Telefon: +381 65 203 44 38
Email: nikodinbubanja09@gmail.com

Utakmice

30/09/2023 20:00h Radnički Jagodina Utakmica
06/10/2023 19:30h Vojvodina Crvena zvezda Utakmica
22/10/2023 18:00h Jagodina Železničar Utakmica
03/11/2023 19:00h Medicinar Crvena zvezda Utakmica
18/11/2023 18:30h Partizan Proleter Utakmica
21/01/2024 18:00h Crvena zvezda Bekament BB Utakmica
10/02/2024 18:00h Vojvodina Napredak-12 Utakmica
17/02/2024 18:00h Dinamo Radnički (M) Utakmica
08/03/2024 19:00h Dubočica 54 Vojvodina (M) Utakmica
30/03/2024 18:00h Obilić Dinamo Utakmica
19/04/2024 18:30h Naisa Bekament BB Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Bačka Palanka
Telefon: +381 62 699 590
Email: crnjanskireferee@gmail.com

Utakmice

30/09/2023 20:00h Radnički Jagodina Utakmica
06/10/2023 19:30h Vojvodina Crvena zvezda Utakmica
22/10/2023 18:00h Jagodina Železničar Utakmica
03/11/2023 19:00h Medicinar Crvena zvezda Utakmica
18/11/2023 18:30h Partizan Proleter Utakmica
21/01/2024 18:00h Crvena zvezda Bekament BB Utakmica
10/02/2024 18:00h Vojvodina Napredak-12 Utakmica
17/02/2024 18:00h Dinamo Radnički (M) Utakmica
08/03/2024 19:00h Dubočica 54 Vojvodina (M) Utakmica
30/03/2024 18:00h Obilić Dinamo Utakmica
19/04/2024 18:30h Naisa Bekament BB Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Bačka Palanka
Telefon: +381 63 777 14 32
Email: crnifix@gmail.com

Utakmice

09/09/2023 19:00h Partizan Jugović Utakmica
22/09/2023 19:00h Ub Vranje 1957 Utakmica
29/09/2023 18:00h Vranje 1957 Metaloplastika Elixir Utakmica
18/10/2023 19:00h Radnički (M) Partizan Utakmica
02/12/2023 19:00h Dubočica 54 Ub Utakmica
09/12/2023 19:00h Partizan Vranje 1957 Utakmica
10/02/2024 18:00h Proleter Jugović Utakmica
17/02/2024 19:00h Železničar Jagodina Utakmica
08/03/2024 18:00h Proleter Crvena zvezda Grundfos Utakmica
23/03/2024 16:00h Obilić Vranje 1957 Utakmica
06/04/2024 17:00h Dinamo Metaloplastika Elixir Utakmica
21/04/2024 16:00h Obilić Vranje 1957 Utakmica
02/05/2024 19:00h Radnički (M) Proleter Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Leskovac
Telefon: +381 60 81 26 612
Email: cvetkovic-nikolic@hotmail.com

Utakmice

20/09/2023 19:30h Dinamo Proleter Utakmica
06/10/2023 19:00h Radnički Naisa Utakmica
15/11/2023 19:30h Napredak-12 Crvena zvezda Utakmica
20/01/2024 20:00h Radnički Mladost NP Utakmica
04/02/2024 18:30h Naisa Radnički Utakmica
24/02/2024 18:00h Proleter Obilić Utakmica
08/03/2024 19:00h Vranje 1957 Dinamo Utakmica
24/03/2024 18:00h Radnički (M) Proleter Utakmica
28/04/2024 18:00h Radnički Napredak-12 Utakmica
20/04/2024 19:00h Jugović Ub Utakmica
11/05/2024 19:00h Jagodina Medicinar Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Niš
Telefon: +381 69 405 27 89
Email: joca.sudija@gmail.com

Utakmice

06/10/2023 19:00h Jagodina Bekament BB Utakmica
14/10/2023 19:00h Vranje 1957 Dubočica 54 Utakmica
27/10/2023 17:00h Crvena zvezda Grundfos Proleter Utakmica
18/11/2023 17:30h Crvena zvezda Grundfos Jugović Utakmica
02/12/2023 19:00h Vranje 1957 Radnički (M) Utakmica
09/12/2023 15:30h Crvena zvezda Grundfos Vojvodina (M) Utakmica
16/12/2023 18:00h Dubočica 54 Proleter Utakmica
17/02/2024 19:00h Vranje 1957 Proleter Utakmica
31/03/2024 18:00h Dubočica 54 Radnički (M) Utakmica
16/03/2024 18:00h Bekament BB Radnički Utakmica
27/04/2024 18:00h Medicinar Crvena zvezda Utakmica
10/04/2024 19:00h Dubočica 54 Proleter Utakmica
08/05/2024 19:00h Radnički Bekament BB Utakmica
17/04/2024 19:00h Vranje 1957 Radnički (M) Utakmica
15/05/2024 19:00h Dubočica 54 Ub Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 60 520 00 67
Email: bojandauti@yahoo.com

Utakmice

18/10/2023 19:00h Medicinar Radnički Utakmica
28/10/2023 20:30h Železničar Vojvodina Utakmica
11/11/2023 19:00h Železničar Radnički Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Novi Sad
Telefon: +381 63 182 61 47
Email: tadej.dobrijevic@gmail.com

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Jagodina
Telefon: +381 69 315 28 16
Email: banedjokic77@gmail.com

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Vrbas
Telefon: +381 64 254 39 13
Email: stevandjurasinovic92@hotmail.com

Utakmice

18/09/2023 19:00h Naisa Železničar Utakmica
23/09/2023 18:30h Metaloplastika Elixir Jugović Utakmica
02/10/2023 19:00h Medicinar Vojvodina Utakmica
28/10/2023 19:30h Medicinar Jagodina Utakmica
08/11/2023 19:00h Jugović Vojvodina (M) Utakmica
15/12/2023 18:00h Vojvodina (M) Radnički (M) Utakmica
17/02/2024 17:00h Crvena zvezda Radnički Utakmica
06/04/2024 18:00h Vojvodina (M) Obilić Utakmica
15/03/2024 20:30h Železničar Mladost NP Utakmica
15/05/2024 19:00h Radnički (M) Obilić Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 65 249 26 19
Email: stefanelezovic91bps@gmail.com

Utakmice

26/04/2024 19:00h Bekament BB Vojvodina Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Leskovac
Telefon: +381 64 479 73 89
Email: golubovicmarjan544@gmail.com

Utakmice

30/09/2023 19:30h Naisa Mladost NP Utakmica
21/10/2023 18:00h Radnički Crvena zvezda Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Železnik
Telefon: +381 63 249 527
Email: nidzailic@hotmail.com

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Čačak
Telefon: +381 65 822 22 24
Email: gagaaa.djekic@gmail.com

Utakmice

25/09/2023 19:00h Bekament BB Crvena zvezda Utakmica
10/02/2024 18:00h Jagodina Naisa Utakmica
01/03/2024 18:00h Vojvodina (M) Proleter Utakmica
09/03/2024 15:00h Vojvodina Železničar Utakmica
23/03/2024 19:00h Mladost NP Vojvodina Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 63 70 98 903
Email: jelena.jakov@yahoo.com

Utakmice

06/10/2023 20:00h Ub Vojvodina (M) Utakmica
18/10/2023 17:00h Naisa Jagodina Utakmica
20/10/2023 18:00h Proleter Vojvodina (M) Utakmica
27/10/2023 19:00h Radnički (M) Metaloplastika Elixir Utakmica
05/11/2023 18:00h Radnički Bekament BB Utakmica
08/11/2023 17:30h Crvena zvezda Jagodina Utakmica
26/11/2023 18:00h Proleter Ub Utakmica
20/01/2024 19:30h Napredak-12 Jagodina Utakmica
27/01/2024 18:00h Bekament BB Napredak-12 Utakmica
24/02/2024 18:00h Dubočica 54 Vranje 1957 Utakmica
02/03/2024 19:00h Vranje 1957 Jugović Utakmica
23/03/2024 18:00h Partizan Metaloplastika Elixir Utakmica
05/04/2024 17:00h Crvena zvezda Grundfos Vranje 1957 Utakmica
15/03/2024 19:00h Napredak-12 Naisa Utakmica
21/04/2024 17:00h Vojvodina (M) Dinamo Utakmica
27/04/2024 19:00h Dinamo Vojvodina (M) Utakmica
31/03/2024 18:30h Naisa Vojvodina Utakmica
02/05/2024 19:30h Vojvodina Napredak-12 Utakmica
10/04/2024 18:30h Obilić Jugović Utakmica
08/05/2024 19:00h Napredak-12 Naisa Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Lazarevac
Telefon: +381 62 180 41 49
Email: jevticdjordje@yahoo.com

Utakmice

13/09/2023 18:00h Vojvodina (M) Dinamo Utakmica
16/09/2023 19:00h Radnički Vojvodina Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Lazarevac
Telefon: +381 62 229 690
Email: milosjevtic.rgf@gmail.com

Utakmice

13/09/2023 18:00h Vojvodina (M) Dinamo Utakmica
16/09/2023 19:00h Radnički Vojvodina Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Pančevo
Telefon: +381 69 233 73 04
Email: vlada03@gmail.com

Utakmice

16/09/2023 19:30h Vranje 1957 Partizan Utakmica
29/09/2023 18:00h Vojvodina (M) Partizan Utakmica
14/10/2023 19:00h Obilić Proleter Utakmica
27/01/2024 20:30h Železničar Crvena zvezda Utakmica
10/02/2024 19:30h Partizan Vojvodina (M) Utakmica
03/02/2024 18:30h Metaloplastika Elixir Vranje 1957 Utakmica
03/03/2024 17:00h Obilić Dubočica 54 Utakmica
08/03/2024 19:00h Jugović Obilić Utakmica
06/04/2024 19:00h Radnički (M) Jugović Utakmica
23/03/2024 16:30h Naisa Bekament BB Utakmica
20/04/2024 19:00h Jagodina Železničar Utakmica
30/03/2024 19:00h Mladost NP Radnički Utakmica
17/04/2024 19:00h Ub Obilić Utakmica
27/04/2024 19:00h Vranje 1957 Jugović Utakmica
02/05/2024 19:00h Jugović Dubočica 54 Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Rača
Telefon: +381 69 808 42 30
Email: markosportska90@gmail.com

Utakmice

18/10/2023 19:30h Napredak-12 Vojvodina Utakmica
28/10/2023 17:30h Bekament BB Mladost NP Utakmica
11/11/2023 19:00h Napredak-12 Medicinar Utakmica
30/03/2024 18:30h Metaloplastika Elixir Ub Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Kragujevac
Telefon: +381 64 614 88 86
Email: spassoje@gmail.com

Utakmice

24/09/2023 13:30h Vojvodina Naisa Utakmica
07/10/2023 19:00h Dubočica 54 Jugović Utakmica
11/11/2023 17:30h Bekament BB Naisa Utakmica
16/02/2024 18:00h Vojvodina (M) Ub Utakmica
10/03/2024 18:00h Mladost NP Bekament BB Utakmica
27/04/2024 19:00h Mladost NP Naisa Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Novi Beograd
Telefon: +381 60 380 17 90
Email: kolavcic.bojan@outlook.com

Utakmice

24/09/2023 20:00h Železničar Medicinar Utakmica
30/09/2023 19:00h Napredak-12 Bekament BB Utakmica
18/10/2023 19:00h Bekament BB Železničar Utakmica
22/10/2023 18:30h Naisa Medicinar Utakmica
28/10/2023 19:00h Napredak-12 Radnički Utakmica
15/11/2023 19:30h Vojvodina Radnički Utakmica
24/11/2023 18:00h Obilić Vojvodina (M) Utakmica
20/01/2024 19:00h Medicinar Železničar Utakmica
10/02/2024 15:00h Železničar Bekament BB Utakmica
17/02/2024 19:30h Napredak-12 Mladost NP Utakmica
23/03/2024 19:00h Medicinar Napredak-12 Utakmica
15/05/2024 20:30h Crvena zvezda Grundfos Jugović Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Novi Beograd
Telefon: +381 64 157 99 31
Email: kolavcic.ivan@gmail.com

Utakmice

24/09/2023 20:00h Železničar Medicinar Utakmica
30/09/2023 19:00h Napredak-12 Bekament BB Utakmica
18/10/2023 19:00h Bekament BB Železničar Utakmica
22/10/2023 18:30h Naisa Medicinar Utakmica
28/10/2023 19:00h Napredak-12 Radnički Utakmica
15/11/2023 19:30h Vojvodina Radnički Utakmica
24/11/2023 18:00h Obilić Vojvodina (M) Utakmica
20/01/2024 19:00h Medicinar Železničar Utakmica
10/02/2024 15:00h Železničar Bekament BB Utakmica
17/02/2024 19:30h Napredak-12 Mladost NP Utakmica
23/03/2024 19:00h Medicinar Napredak-12 Utakmica
15/05/2024 20:30h Crvena zvezda Grundfos Jugović Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Jabuka
Telefon: +38164 22 30 459
Email: koloskizilevski@yahoo.com

Utakmice

16/03/2024 18:30h Vojvodina Jagodina Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Kosovska Mitrovica
Telefon: +381 64 454 55 54
Email: gorankovackm@yahoo.com

Utakmice

09/09/2023 18:30h Metaloplastika Elixir Proleter Utakmica
15/09/2023 19:00h Dubočica 54 Metaloplastika Elixir Utakmica
29/09/2023 20:00h Dinamo Dubočica 54 Utakmica
07/10/2023 18:00h Proleter Vranje 1957 Utakmica
26/10/2023 18:30h Partizan Dinamo Utakmica
28/10/2023 18:30h Obilić Jugović Utakmica
11/11/2023 19:00h Vranje 1957 Obilić Utakmica
22/11/2023 19:30h Metaloplastika Elixir Dinamo Utakmica
20/12/2023 19:30h Dinamo Vojvodina (M) Utakmica
16/12/2023 17:00h Obilić Partizan Utakmica
02/03/2024 18:00h Dinamo Partizan Utakmica
07/04/2024 18:00h Ub Proleter Utakmica
29/04/2024 19:00h Partizan Metaloplastika Elixir Utakmica
02/05/2024 19:00h Metaloplastika Elixir Partizan Utakmica
21/04/2024 20:30h Crvena zvezda Grundfos Proleter Utakmica
15/05/2024 18:00h Proleter Vranje 1957 Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Veternik
Telefon: +381 69 107 11 08
Email: nemanjakovacic84@gmail.com

Utakmice

06/10/2023 20:30h Mladost NP Medicinar Utakmica
18/10/2023 17:00h Crvena zvezda Mladost NP Utakmica
15/11/2023 19:00h Bekament BB Medicinar Utakmica
29/11/2023 18:00h Proleter Metaloplastika Elixir Utakmica
04/02/2024 18:00h Bekament BB Jagodina Utakmica
10/02/2024 19:00h Mladost NP Crvena zvezda Utakmica
24/02/2024 18:00h Ub Crvena zvezda Grundfos Utakmica
08/03/2024 19:30h Metaloplastika Elixir Radnički (M) Utakmica
23/03/2024 18:00h Vojvodina (M) Jugović Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Srbobran
Telefon: +381 61 688 7 588
Email: ivan.mandic.sudija@gmail.com

Utakmice

06/10/2023 20:30h Mladost NP Medicinar Utakmica
18/10/2023 17:00h Crvena zvezda Mladost NP Utakmica
15/11/2023 19:00h Bekament BB Medicinar Utakmica
29/11/2023 18:00h Proleter Metaloplastika Elixir Utakmica
04/02/2024 18:00h Bekament BB Jagodina Utakmica
10/02/2024 19:00h Mladost NP Crvena zvezda Utakmica
24/02/2024 18:00h Ub Crvena zvezda Grundfos Utakmica
08/03/2024 19:30h Metaloplastika Elixir Radnički (M) Utakmica
23/03/2024 18:00h Vojvodina (M) Jugović Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Vrbas
Telefon: +381 69 199 12 93
Email: dejanmarkovic69@hotmail.com

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 64 262 03 60
Email: dekimark84@yahoo.com

Utakmice

10/09/2023 17:30h Crvena zvezda Grundfos Obilić Utakmica
16/09/2023 19:00h Jugović Ub Utakmica
23/09/2023 18:00h Radnički (M) Vojvodina (M) Utakmica
04/10/2023 17:00h Crvena zvezda Železničar Utakmica
07/10/2023 18:30h Partizan Crvena zvezda Grundfos Utakmica
21/10/2023 19:00h Jugović Vranje 1957 Utakmica
11/11/2023 18:00h Proleter Radnički (M) Utakmica
15/11/2023 19:00h Železničar Naisa Utakmica
17/11/2023 19:00h Radnički (M) Dubočica 54 Utakmica
25/11/2023 19:00h Jugović Radnički (M) Utakmica
09/12/2023 19:00h Ub Jugović Utakmica
16/12/2023 19:00h Vranje 1957 Ub Utakmica
27/01/2024 18:00h Vojvodina Medicinar Utakmica
03/02/2024 19:30h Napredak-12 Železničar Utakmica
10/02/2024 18:00h Ub Obilić Utakmica
18/03/2024 18:00h Crvena zvezda Grundfos Partizan Utakmica
23/03/2024 16:30h Radnički Železničar Utakmica
29/03/2024 19:00h Bekament BB Napredak-12 Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 62 594 144
Email: dimitrijematic999@gmail.com

Utakmice

23/09/2023 19:00h Jagodina Napredak-12 Utakmica
06/10/2023 20:30h Železničar Napredak-12 Utakmica
21/10/2023 15:00h Vojvodina Bekament BB Utakmica
04/11/2023 19:00h Jagodina Vojvodina Utakmica
20/01/2024 18:30h Naisa Vojvodina Utakmica
26/01/2024 19:00h Jagodina Radnički Utakmica
20/02/2024 18:00h Obilić Metaloplastika Elixir Utakmica
08/03/2024 20:00h Ub Partizan Utakmica
30/03/2024 16:00h Vranje 1957 Vojvodina (M) Utakmica
20/04/2024 19:00h Vojvodina Radnički Utakmica
01/05/2024 18:30h Naisa Radnički Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beška
Telefon: +381 69 198 76 60
Email: borisa.beska@gmail.com

Utakmice

09/09/2023 18:00h Radnički (M) Vranje 1957 Utakmica
16/09/2023 19:30h Medicinar Bekament BB Utakmica
23/09/2023 18:00h Proleter Dubočica 54 Utakmica
29/09/2023 17:30h Crvena zvezda Grundfos Radnički (M) Utakmica
21/10/2023 19:00h Ub Radnički (M) Utakmica
29/10/2023 18:00h Partizan Ub Utakmica
11/11/2023 19:30h Metaloplastika Elixir Partizan Utakmica
17/11/2023 19:30h Dinamo Obilić Utakmica
25/11/2023 18:00h Dubočica 54 Partizan Utakmica
02/12/2023 18:30h Obilić Crvena zvezda Grundfos Utakmica
09/12/2023 20:00h Radnički (M) Obilić Utakmica
16/12/2023 18:00h Dinamo Crvena zvezda Grundfos Utakmica
12/02/2024 19:00h Dubočica 54 Dinamo Utakmica
24/02/2024 18:30h Metaloplastika Elixir Vojvodina (M) Utakmica
10/03/2024 18:30h Naisa Crvena zvezda Utakmica
22/03/2024 19:00h Jagodina Crvena zvezda Utakmica
20/04/2024 19:00h Metaloplastika Elixir Partizan Utakmica
02/05/2024 19:00h Metaloplastika Elixir Partizan Utakmica
17/04/2024 18:00h Proleter Jugović Utakmica
26/04/2024 20:00h Proleter Ub Utakmica
11/05/2024 19:00h Crvena zvezda Železničar Utakmica
02/05/2024 19:00h Ub Vranje 1957 Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Zvečan
Telefon: +381 65 444 36 95
Email: srdjan.milosavljevic@pr.ac.rs

Utakmice

09/09/2023 18:30h Metaloplastika Elixir Proleter Utakmica
15/09/2023 19:00h Dubočica 54 Metaloplastika Elixir Utakmica
29/09/2023 20:00h Dinamo Dubočica 54 Utakmica
07/10/2023 18:00h Proleter Vranje 1957 Utakmica
26/10/2023 18:30h Partizan Dinamo Utakmica
28/10/2023 18:30h Obilić Jugović Utakmica
11/11/2023 19:00h Vranje 1957 Obilić Utakmica
22/11/2023 19:30h Metaloplastika Elixir Dinamo Utakmica
20/12/2023 19:30h Dinamo Vojvodina (M) Utakmica
16/12/2023 17:00h Obilić Partizan Utakmica
02/03/2024 18:00h Dinamo Partizan Utakmica
07/04/2024 18:00h Ub Proleter Utakmica
29/04/2024 19:00h Partizan Metaloplastika Elixir Utakmica
21/04/2024 20:30h Crvena zvezda Grundfos Proleter Utakmica
15/05/2024 18:00h Proleter Vranje 1957 Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Leskovac
Telefon: +381 62 182 77 76
Email: draganm990@gmail.com

Utakmice

30/09/2023 19:30h Naisa Mladost NP Utakmica
21/10/2023 18:00h Radnički Crvena zvezda Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Jagodina
Telefon: +381 65 234 75 79
Email: stancha86@gmail.com

Utakmice

24/09/2023 13:30h Vojvodina Naisa Utakmica
07/10/2023 19:00h Dubočica 54 Jugović Utakmica
11/11/2023 17:30h Bekament BB Naisa Utakmica
16/02/2024 18:00h Vojvodina (M) Ub Utakmica
10/03/2024 18:00h Mladost NP Bekament BB Utakmica
27/04/2024 19:00h Mladost NP Naisa Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 69 50 50 989
Email: urosm05@gmail.com

Utakmice

18/10/2023 19:00h Medicinar Radnički Utakmica
28/10/2023 20:30h Železničar Vojvodina Utakmica
11/11/2023 19:00h Železničar Radnički Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Novi Sad
Telefon: +381 63 212 392
Email: professor.mosa@gmail.com

Utakmice

09/09/2023 18:00h Ub Dubočica 54 Utakmica
16/09/2023 17:30h Obilić Radnički (M) Utakmica
25/09/2023 17:30h Crvena zvezda Grundfos Dinamo Utakmica
29/09/2023 18:30h Obilić Ub Utakmica
07/10/2023 18:00h Radnički (M) Dinamo Utakmica
11/10/2023 20:00h Vojvodina (M) Metaloplastika Elixir Utakmica
30/10/2023 18:30h Dinamo Vranje 1957 Utakmica
05/11/2023 18:00h Mladost NP Železničar Utakmica
11/11/2023 18:00h Dubočica 54 Crvena zvezda Grundfos Utakmica
17/11/2023 19:00h Vojvodina (M) Vranje 1957 Utakmica
24/11/2023 19:00h Vranje 1957 Crvena zvezda Grundfos Utakmica
01/12/2023 19:00h Jugović Partizan Utakmica
11/12/2023 19:00h Metaloplastika Elixir Dubočica 54 Utakmica
11/02/2024 18:00h Radnički (M) Crvena zvezda Grundfos Utakmica
16/02/2024 19:00h Medicinar Naisa Utakmica
30/03/2024 19:00h Jugović Crvena zvezda Grundfos Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Vrbas
Telefon: +381 64 549 66 64
Email: nikolamusic92vrbas@gmail.com

Utakmice

18/09/2023 19:00h Naisa Železničar Utakmica
23/09/2023 18:30h Metaloplastika Elixir Jugović Utakmica
02/10/2023 19:00h Medicinar Vojvodina Utakmica
28/10/2023 19:30h Medicinar Jagodina Utakmica
08/11/2023 19:00h Jugović Vojvodina (M) Utakmica
15/12/2023 18:00h Vojvodina (M) Radnički (M) Utakmica
17/02/2024 17:00h Crvena zvezda Radnički Utakmica
06/04/2024 18:00h Vojvodina (M) Obilić Utakmica
15/03/2024 20:30h Železničar Mladost NP Utakmica
15/05/2024 19:00h Radnički (M) Obilić Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Mladenovac
Telefon: +381 65 310 13 03
Email: banenenadic@gmail.com

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Leskovac
Telefon: +381 64 306 48 33
Email: klinja76@sbb.rs

Utakmice

20/09/2023 19:30h Dinamo Proleter Utakmica
06/10/2023 19:00h Radnički Naisa Utakmica
15/11/2023 19:30h Napredak-12 Crvena zvezda Utakmica
20/01/2024 20:00h Radnički Mladost NP Utakmica
04/02/2024 18:30h Naisa Radnički Utakmica
24/02/2024 18:00h Proleter Obilić Utakmica
08/03/2024 19:00h Vranje 1957 Dinamo Utakmica
24/03/2024 18:00h Radnički (M) Proleter Utakmica
28/04/2024 18:00h Radnički Napredak-12 Utakmica
20/04/2024 19:00h Jugović Ub Utakmica
11/05/2024 19:00h Jagodina Medicinar Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Leskovac
Telefon: +381 63 431 162
Email: nikolicnenad76@gmail.com

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Zrenjanin
Telefon: +381 64 83 53 158
Email: obradovic.marko@hotmail.rs

Utakmice

17/09/2023 18:00h Crvena zvezda Napredak-12 Utakmica
23/09/2023 19:00h Mladost NP Radnički Utakmica
07/10/2023 18:30h Metaloplastika Elixir Obilić Utakmica
22/10/2023 18:00h Mladost NP Napredak-12 Utakmica
02/02/2024 19:00h Medicinar Mladost NP Utakmica
10/02/2024 20:00h Radnički Medicinar Utakmica
16/03/2024 17:00h Crvena zvezda Medicinar Utakmica
27/04/2024 19:00h Dubočica 54 Obilić Utakmica
07/05/2024 18:00h Obilić Crvena zvezda Grundfos Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Zrenjanin
Telefon: +381 64 120 07 48
Email: aleksanderpandzic377@hotmail.com

Utakmice

09/09/2023 18:00h Ub Dubočica 54 Utakmica
16/09/2023 17:30h Obilić Radnički (M) Utakmica
25/09/2023 17:30h Crvena zvezda Grundfos Dinamo Utakmica
29/09/2023 18:30h Obilić Ub Utakmica
07/10/2023 18:00h Radnički (M) Dinamo Utakmica
11/10/2023 20:00h Vojvodina (M) Metaloplastika Elixir Utakmica
30/10/2023 18:30h Dinamo Vranje 1957 Utakmica
05/11/2023 18:00h Mladost NP Železničar Utakmica
11/11/2023 18:00h Dubočica 54 Crvena zvezda Grundfos Utakmica
17/11/2023 19:00h Vojvodina (M) Vranje 1957 Utakmica
24/11/2023 19:00h Vranje 1957 Crvena zvezda Grundfos Utakmica
01/12/2023 19:00h Jugović Partizan Utakmica
11/12/2023 19:00h Metaloplastika Elixir Dubočica 54 Utakmica
11/02/2024 18:00h Radnički (M) Crvena zvezda Grundfos Utakmica
16/02/2024 19:00h Medicinar Naisa Utakmica
30/03/2024 19:00h Jugović Crvena zvezda Grundfos Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Rača
Telefon: +381 61 115 76 62
Email: dule93@hotmail.com

Utakmice

18/10/2023 19:30h Napredak-12 Vojvodina Utakmica
28/10/2023 17:30h Bekament BB Mladost NP Utakmica
11/11/2023 19:00h Napredak-12 Medicinar Utakmica
30/03/2024 18:30h Metaloplastika Elixir Ub Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Niš
Telefon: +381 61 178 40 03
Email: luka_petrovic@ymail.com

Utakmice

06/10/2023 19:00h Jagodina Bekament BB Utakmica
14/10/2023 19:00h Vranje 1957 Dubočica 54 Utakmica
27/10/2023 17:00h Crvena zvezda Grundfos Proleter Utakmica
18/11/2023 17:30h Crvena zvezda Grundfos Jugović Utakmica
02/12/2023 19:00h Vranje 1957 Radnički (M) Utakmica
09/12/2023 15:30h Crvena zvezda Grundfos Vojvodina (M) Utakmica
16/12/2023 18:00h Dubočica 54 Proleter Utakmica
17/02/2024 19:00h Vranje 1957 Proleter Utakmica
31/03/2024 18:00h Dubočica 54 Radnički (M) Utakmica
16/03/2024 18:00h Bekament BB Radnički Utakmica
27/04/2024 18:00h Medicinar Crvena zvezda Utakmica
10/04/2024 19:00h Dubočica 54 Proleter Utakmica
08/05/2024 19:00h Radnički Bekament BB Utakmica
17/04/2024 19:00h Vranje 1957 Radnički (M) Utakmica
15/05/2024 19:00h Dubočica 54 Ub Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Novi Sad
Telefon: +381 65 60 00 605
Email: popov013zoran@gmail.com

Utakmice

17/09/2023 18:00h Vojvodina (M) Crvena zvezda Grundfos Utakmica
29/09/2023 19:00h Jugović Proleter Utakmica
11/10/2023 19:30h Dinamo Jugović Utakmica
22/10/2023 18:30h Metaloplastika Elixir Crvena zvezda Grundfos Utakmica
21/10/2023 19:00h Dubočica 54 Obilić Utakmica
29/10/2023 18:00h Vojvodina (M) Dubočica 54 Utakmica
16/12/2023 19:00h Jugović Metaloplastika Elixir Utakmica
28/01/2024 18:00h Mladost NP Naisa Utakmica
02/02/2024 19:00h Crvena zvezda Vojvodina Utakmica
17/02/2024 19:00h Jugović Dubočica 54 Utakmica
24/02/2024 19:00h Jugović Dinamo Utakmica
10/03/2024 18:00h Radnički Napredak-12 Utakmica
21/04/2024 18:00h Crvena zvezda Medicinar Utakmica
10/04/2024 19:00h Radnički (M) Ub Utakmica
26/04/2024 20:30h Crvena zvezda Grundfos Radnički (M) Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Novi Sad
Telefon: +381 63 590 509
Email: radaksoon@gmail.com

Utakmice

16/09/2023 19:00h Mladost NP Jagodina Utakmica
24/09/2023 19:00h Partizan Obilić Utakmica
13/10/2023 17:00h Crvena zvezda Grundfos Ub Utakmica
30/10/2023 18:00h Crvena zvezda Naisa Utakmica
04/11/2023 18:30h Naisa Napredak-12 Utakmica
11/11/2023 19:00h Ub Dinamo Utakmica
15/11/2023 19:00h Jagodina Mladost NP Utakmica
18/11/2023 18:00h Ub Metaloplastika Elixir Utakmica
09/12/2023 18:00h Proleter Dinamo Utakmica
24/02/2024 18:30h Partizan Radnički (M) Utakmica
01/03/2024 17:00h Crvena zvezda Grundfos Metaloplastika Elixir Utakmica
23/03/2024 18:00h Dinamo Ub Utakmica
06/04/2024 18:30h Partizan Dubočica 54 Utakmica
09/03/2024 19:00h Jagodina Medicinar Utakmica
26/04/2024 19:00h Železničar Jagodina Utakmica
10/04/2024 17:00h Crvena zvezda Grundfos Vranje 1957 Utakmica
21/04/2024 18:00h Radnički (M) Dubočica 54 Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Kikinda
Telefon: +381 64 250 29 55
Email: ristichandball@gmail.com

Utakmice

17/09/2023 18:00h Vojvodina (M) Crvena zvezda Grundfos Utakmica
29/09/2023 19:00h Jugović Proleter Utakmica
11/10/2023 19:30h Dinamo Jugović Utakmica
22/10/2023 18:30h Metaloplastika Elixir Crvena zvezda Grundfos Utakmica
21/10/2023 19:00h Dubočica 54 Obilić Utakmica
29/10/2023 18:00h Vojvodina (M) Dubočica 54 Utakmica
16/12/2023 19:00h Jugović Metaloplastika Elixir Utakmica
28/01/2024 18:00h Mladost NP Naisa Utakmica
02/02/2024 19:00h Crvena zvezda Vojvodina Utakmica
17/02/2024 19:00h Jugović Dubočica 54 Utakmica
24/02/2024 19:00h Jugović Dinamo Utakmica
10/03/2024 18:00h Radnički Napredak-12 Utakmica
21/04/2024 18:00h Crvena zvezda Medicinar Utakmica
10/04/2024 19:00h Radnički (M) Ub Utakmica
26/04/2024 20:30h Crvena zvezda Grundfos Radnički (M) Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Čačak
Telefon: +381 60 361 03 19
Email: danijelasando@yahoo.com

Utakmice

10/02/2024 18:00h Jagodina Naisa Utakmica
01/03/2024 18:00h Vojvodina (M) Proleter Utakmica
09/03/2024 15:00h Vojvodina Železničar Utakmica
23/03/2024 19:00h Mladost NP Vojvodina Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Pančevo
Telefon: +381 63 696 616
Email: msekulicm@gmail.com

Utakmice

16/09/2023 19:30h Vranje 1957 Partizan Utakmica
29/09/2023 18:00h Vojvodina (M) Partizan Utakmica
14/10/2023 19:00h Obilić Proleter Utakmica
27/01/2024 20:30h Železničar Crvena zvezda Utakmica
10/02/2024 19:30h Partizan Vojvodina (M) Utakmica
03/02/2024 18:30h Metaloplastika Elixir Vranje 1957 Utakmica
03/03/2024 17:00h Obilić Dubočica 54 Utakmica
08/03/2024 19:00h Jugović Obilić Utakmica
06/04/2024 19:00h Radnički (M) Jugović Utakmica
23/03/2024 16:30h Naisa Bekament BB Utakmica
20/04/2024 19:00h Jagodina Železničar Utakmica
30/03/2024 19:00h Mladost NP Radnički Utakmica
17/04/2024 19:00h Ub Obilić Utakmica
27/04/2024 19:00h Vranje 1957 Jugović Utakmica
02/05/2024 19:00h Jugović Dubočica 54 Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 66 202 326
Email: shorakf@hotmail.com

Utakmice

11/11/2023 15:00h Vojvodina Mladost NP Utakmica
16/02/2024 19:00h Bekament BB Vojvodina Utakmica
02/03/2024 18:00h Radnički (M) Ub Utakmica
22/03/2024 17:00h Crvena zvezda Grundfos Dubočica 54 Utakmica
29/03/2024 19:00h Proleter Partizan Utakmica
20/04/2024 19:30h Napredak-12 Mladost NP Utakmica
02/05/2024 19:00h Bekament BB Mladost NP Utakmica
08/05/2024 19:00h Mladost NP Vojvodina Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Zemun
Telefon: +381 62 708 928
Email: darstef@gmail.com

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Niš
Telefon: +381 63 105 18 87
Email: dusanstojkovic979@gmail.com

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beška
Telefon: +381 64 660 17 66
Email: trivkovicdanijel@gmail.com

Utakmice

09/09/2023 18:00h Radnički (M) Vranje 1957 Utakmica
16/09/2023 19:30h Medicinar Bekament BB Utakmica
23/09/2023 18:00h Proleter Dubočica 54 Utakmica
29/09/2023 17:30h Crvena zvezda Grundfos Radnički (M) Utakmica
21/10/2023 19:00h Ub Radnički (M) Utakmica
29/10/2023 18:00h Partizan Ub Utakmica
11/11/2023 19:30h Metaloplastika Elixir Partizan Utakmica
17/11/2023 19:30h Dinamo Obilić Utakmica
25/11/2023 18:00h Dubočica 54 Partizan Utakmica
02/12/2023 18:30h Obilić Crvena zvezda Grundfos Utakmica
09/12/2023 20:00h Radnički (M) Obilić Utakmica
16/12/2023 18:00h Dinamo Crvena zvezda Grundfos Utakmica
12/02/2024 19:00h Dubočica 54 Dinamo Utakmica
24/02/2024 18:30h Metaloplastika Elixir Vojvodina (M) Utakmica
10/03/2024 18:30h Naisa Crvena zvezda Utakmica
22/03/2024 19:00h Jagodina Crvena zvezda Utakmica
20/04/2024 19:00h Metaloplastika Elixir Partizan Utakmica
17/04/2024 18:00h Proleter Jugović Utakmica
26/04/2024 20:00h Proleter Ub Utakmica
11/05/2024 19:00h Crvena zvezda Železničar Utakmica
02/05/2024 19:00h Ub Vranje 1957 Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Umčari
Telefon: +381 65 809 99 71
Email: ivanvelickovic77@yahoo.com

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Zrenjanin
Telefon: +381 60 50 10 400
Email: wucic7@gmail.com

Utakmice

17/09/2023 18:00h Crvena zvezda Napredak-12 Utakmica
23/09/2023 19:00h Mladost NP Radnički Utakmica
07/10/2023 18:30h Metaloplastika Elixir Obilić Utakmica
22/10/2023 18:00h Mladost NP Napredak-12 Utakmica
02/02/2024 19:00h Medicinar Mladost NP Utakmica
10/02/2024 20:00h Radnički Medicinar Utakmica
16/03/2024 17:00h Crvena zvezda Medicinar Utakmica
27/04/2024 19:00h Dubočica 54 Obilić Utakmica
07/05/2024 18:00h Obilić Crvena zvezda Grundfos Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 61 156 74 80
Email: branislavvujanovic4@gmail.com

Utakmice

23/09/2023 19:00h Jagodina Napredak-12 Utakmica
06/10/2023 20:30h Železničar Napredak-12 Utakmica
21/10/2023 15:00h Vojvodina Bekament BB Utakmica
04/11/2023 19:00h Jagodina Vojvodina Utakmica
20/01/2024 18:30h Naisa Vojvodina Utakmica
26/01/2024 19:00h Jagodina Radnički Utakmica
20/02/2024 18:00h Obilić Metaloplastika Elixir Utakmica
08/03/2024 20:00h Ub Partizan Utakmica
30/03/2024 16:00h Vranje 1957 Vojvodina (M) Utakmica
20/04/2024 19:00h Vojvodina Radnički Utakmica
01/05/2024 18:30h Naisa Radnički Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Jabuka
Telefon: +381 69 43 15 922
Email: koloskizilevski@yahoo.com

Utakmice

16/03/2024 18:30h Vojvodina Jagodina Utakmica

Prethodne sezone