Trivković Danijel - Sudije

Utakmice

Sezona 2022/2023 - ARKUS liga
Muškarci 12.kolo 14/12/2022 18:30h Partizan Obilić Utakmica
Žene 9.kolo 30/11/2022 18:00h Bekament BB Železničar Utakmica
Muškarci 10.kolo 26/11/2022 19:00h Šamot 65 Kikinda Grindex Utakmica
Muškarci 9.kolo 19/11/2022 19:00h Kikinda Grindex Rudar Utakmica
Muškarci 8.kolo 12/11/2022 18:30h Metaloplastika Elixir Dinamo Utakmica
Žene 7.kolo 23/10/2022 15:00h Vojvodina Železničar Utakmica
Muškarci 4.kolo 08/10/2022 18:00h Dinamo Vojvodina Utakmica
Muškarci 2.kolo 24/09/2022 18:30h Obilić Topličanin Utakmica
Žene 2.kolo 19/09/2022 19:00h Bekament BB Jagodina Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 9

Sezona 2021/2022 - ARKUS liga
Muškarci - plej of 14.kolo 28/05/2022 18:00h Radnički Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - plej of 13.kolo 21/05/2022 18:00h Partizan Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - plej of 12.kolo 15/05/2022 19:00h Metaloplastika Elixir Rudar Utakmica
Muškarci - plej of 11.kolo 07/05/2022 17:00h Vojvodina Radnički Utakmica
Žene - prvi deo 20.kolo 17/04/2022 18:00h Bor ZIJIN COPPER Radnički Utakmica
Muškarci - plej of 8.kolo 09/04/2022 19:00h Rudar Dinamo Utakmica
Muškarci - plej aut 10.kolo 26/03/2022 19:00h Jugović Spartak Utakmica
Žene - prvi deo 16.kolo 13/03/2022 19:00h Bor ZIJIN COPPER Beograd Utakmica
Muškarci - plej of 5.kolo 05/03/2022 20:00h Partizan Radnički Utakmica
Muškarci - plej of 3.kolo 20/02/2022 18:00h Dubočica 54 Šamot 65 Utakmica
Žene - prvi deo 13.kolo 12/02/2022 17:00h Crvena zvezda Jagodina Utakmica
Muškarci - grupa B 13.kolo 11/12/2021 19:00h Rudar Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - grupa A 9.kolo 13/11/2021 16:30h Radnički Obilić Utakmica
Žene - prvi deo 9.kolo 06/11/2021 15:00h Vojvodina Vrbas Utakmica
Muškarci - grupa A 3.kolo 02/10/2021 17:30h Dinamo Vojvodina Utakmica
Muškarci - grupa B 2.kolo 25/09/2021 18:00h Proleter Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - grupa A 1.kolo 18/09/2021 18:00h Vojvodina Jugović Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 17

Sezona 2020/2021 - ARKUS liga
Muškarci - plej of 14.kolo 30/05/2021 19:00h Dubočica 54 Partizan Utakmica
Muškarci - plej aut 14.kolo 15/05/2021 18:00h Obilić Kikinda Grindex Utakmica
Muškarci - plej aut 12.kolo 24/04/2021 18:00h Spartak Šamot 65 Utakmica
Muškarci - plej of 8.kolo 17/04/2021 18:00h Dubočica 54 Železničar 1949 Utakmica
Muškarci - plej aut 10.kolo 27/03/2021 18:00h Kikinda Grindex Obilić Utakmica
Muškarci - plej aut 9.kolo 20/03/2021 18:00h Spartak Novi Pazar Utakmica
Muškarci - plej of 4.kolo 17/03/2021 17:00h Dinamo Rudar Utakmica
Muškarci - plej of 3.kolo 06/03/2021 17:50h Vojvodina Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - grupa A 14.kolo 07/02/2021 17:50h Vojvodina Proleter Utakmica
Muškarci - grupa A 13.kolo 03/02/2021 18:00h Proleter Crvenka Utakmica
Muškarci - grupa A 11.kolo 20/12/2020 18:00h Dubočica 54 Vojvodina Utakmica
Muškarci - grupa B 10.kolo 05/12/2020 17:00h Crvena zvezda Grundfos Rudar Utakmica
Muškarci - grupa B 9.kolo 28/11/2020 16:00h Železničar 1949 Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - grupa B 7.kolo 14/11/2020 19:00h Šamot 65 Novi Pazar Utakmica
Muškarci - grupa B 6.kolo 11/11/2020 17:00h Železničar 1949 Šamot 65 Utakmica
Muškarci - grupa A 4.kolo 24/10/2020 18:00h Proleter Spartak Utakmica
Muškarci - grupa B 2.kolo 11/10/2020 17:30h Crvena zvezda Grundfos Novi Pazar Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 17

Sezona 2019/2020 - ARKUS liga
Muškarci - prvi deo 20.kolo 07/03/2020 19:00h Spartak Novi Pazar Utakmica
Muškarci - prvi deo 18.kolo 25/02/2020 18:30h Rudar Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - prvi deo 17.kolo 15/02/2020 18:00h Proleter Kikinda Grindex Utakmica
Muškarci - prvi deo 15.kolo 01/02/2020 20:00h Šamot 65 Železničar 1949 Utakmica
Muškarci - prvi deo 13.kolo 08/12/2019 18:00h Proleter Partizan Utakmica
Muškarci - prvi deo 11.kolo 23/11/2019 19:00h Rudar Obilić Utakmica
Muškarci - prvi deo 10.kolo 16/11/2019 18:00h Kikinda Grindex Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - prvi deo 8.kolo 02/11/2019 19:00h Rudar Železničar 1949 Utakmica
Muškarci - prvi deo 7.kolo 30/10/2019 18:00h Novi Pazar Kikinda Grindex Utakmica
Muškarci - prvi deo 5.kolo 16/10/2019 19:30h Proleter Dinamo Utakmica
Muškarci - prvi deo 3.kolo 28/09/2019 18:00h Dubočica 54 Železničar 1949 Utakmica
Muškarci - prvi deo 2.kolo 20/09/2019 19:00h Spartak Šamot 65 Utakmica
Muškarci - prvi deo 22.kolo - Dinamo Partizan Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 13