Super liga / Muškarci - prvi deo

Делегирање


22. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Dinamo

HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo
Metaloplastika Elixir
  Судија А: Alimpić Milenko
  Судија Б: Crnjanski Zdravko
  Делегат: Vraneš Vera
 
Vojvodina (M)

SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
Obilić
  Судија А: Musić Nikola
  Судија Б: Đurašinović Stevan
  Делегат: Miškov Lazar
 
Crvena zvezda Grundfos

UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd
Vranje 1957
  Судија А: Antić Vanja
  Судија Б: Jakovljević Jelena
  Контролор: Sekulić Milivoj
Radnički (M)

SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac
Jugović
  Судија А: Sekulić Marko
  Судија Б: Jovandić Vladimir
  Делегат: Mitrović Slavoljub
 
Partizan

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Dubočica 54
  Судија А: Radaković Branko
  Судија Б: Bakmaz Nikola
  Делегат: Ivanović Boris
 
Ub

SH "Ub", Sportska 1, Ub
Proleter
  Судија А: Kovač Goran
  Судија Б: Milosavljević Srđan
  Контролор: Lazić Siniša

21. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Obilić

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Dinamo
  Судија А: Bubanja Nikodin
  Судија Б: Crnjanski Vojislav
  Делегат: Obućina Svetlana
 
Vranje 1957

SH "Vranje", Bulevar AVNOJ-a 1, Vranje
Vojvodina (M)
  Судија А: Matić Dimitrije
  Судија Б: Vujanović Branislav
  Контролор: Vukićević Dejan
Jugović

Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10, Kać
Crvena zvezda Grundfos
  Судија А: Mošorinski Ivan
  Судија Б: Pandžić Aleksandar
  Делегат: Perić Dejan
 
Dubočica 54

SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac
Radnički (M)
  Судија А: Cvetković Jovan
  Судија Б: Petrović Luka
  Контролор: Stojković Dušan
Proleter

SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin
Partizan
  Судија А: Berdić Stefan
  Судија Б: Šorak Filip
  Контролор: Sekulić Milivoj
Metaloplastika Elixir

HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac
Ub
  Судија А: Petrović Dušan
  Судија Б: Jovanović Marko
  Делегат: Mitrović Slavoljub
 

20. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Dinamo

HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo
Ub
  Судија А: Radaković Branko
  Судија Б: Bakmaz Nikola
  Делегат: Mandić Ivan
 
Vojvodina (M)

SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
Jugović
  Судија А: Mandić Ivan
  Судија Б: Kovačić Nemanja
  Контролор: Adamović Zdravko
Crvena zvezda Grundfos

UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd
Dubočica 54
  Судија А: Berdić Stefan
  Судија Б: Šorak Filip
  Контролор: Lazić Siniša
Radnički (M)

SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac
Proleter
  Судија А: Cvetković Dušan
  Судија Б: Nikolić Igor
  Контролор: Stojković Dušan
Partizan

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Metaloplastika Elixir
  Судија А: Antić Vanja
  Судија Б: Jakovljević Jelena
  Делегат: Obućina Svetlana
 
Obilić

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Vranje 1957
  Судија А: Alimpić Milenko
  Судија Б: Crnjanski Zdravko
  Делегат: Perić Dejan
 

19. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Vranje 1957

SH "Vranje", Bulevar AVNOJ-a 1, Vranje
Dinamo
  Судија А: Cvetković Dušan
  Судија Б: Nikolić Igor
  Контролор: Lazić Siniša
Dubočica 54

SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac
Vojvodina (M)
  Судија А: Bubanja Nikodin
  Судија Б: Crnjanski Vojislav
  Контролор: Marić Branka
Proleter

SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin
Crvena zvezda Grundfos
  Судија А: Alimpić Milenko
  Судија Б: Crnjanski Zdravko
  Контролор: Sekulić Milivoj
Metaloplastika Elixir

HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac
Radnički (M)
  Судија А: Mandić Ivan
  Судија Б: Kovačić Nemanja
  Контролор: Vukićević Dejan
Ub

SH "Ub", Sportska 1, Ub
Partizan
  Судија А: Matić Dimitrije
  Судија Б: Vujanović Branislav
  Делегат: Mandić Ivan
 
Jugović

Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10, Kać
Obilić
  Судија А: Sekulić Marko
  Судија Б: Jovandić Vladimir
  Делегат: Černoh Zoran
 

18. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Dinamo

HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo
Partizan
  Судија А: Kovač Goran
  Судија Б: Milosavljević Srđan
  Делегат: Lazić Siniša
 
Vojvodina (M)

SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
Proleter
  Судија А: Sando Kovačević Danijela
  Судија Б: Jakovljević Dragana
  Делегат: Jovanović Ivana
 
Crvena zvezda Grundfos

UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd
Metaloplastika Elixir
  Судија А: Radaković Branko
  Судија Б: Bakmaz Nikola
  Контролор: Marić Branka
Radnički (M)

SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac
Ub
  Судија А: Berdić Stefan
  Судија Б: Šorak Filip
  Делегат: Mitrović Slavoljub
 
Obilić

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Dubočica 54
  Судија А: Sekulić Marko
  Судија Б: Jovandić Vladimir
  Делегат: Perić Dejan
 
Vranje 1957

SH "Vranje", Bulevar AVNOJ-a 1, Vranje
Jugović
  Судија А: Antić Vanja
  Судија Б: Jakovljević Jelena
  Контролор: Mašić Zorica

17. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Jugović

Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10, Kać
Dinamo
  Судија А: Popov Zoran
  Судија Б: Ristić Goran
  Делегат: Vukašinović Boris
 
Metaloplastika Elixir

HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac
Vojvodina (M)
  Судија А: Milosavljević Boriša
  Судија Б: Trivković Danijel
  Контролор: Sekulić Milivoj
Ub

SH "Ub", Sportska 1, Ub
Crvena zvezda Grundfos
  Судија А: Mandić Ivan
  Судија Б: Kovačić Nemanja
  Делегат: Černoh Zoran
 
Partizan

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Radnički (M)
  Судија А: Radaković Branko
  Судија Б: Bakmaz Nikola
  Делегат: Ivanović Boris
 
Proleter

SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin
Obilić
  Судија А: Cvetković Dušan
  Судија Б: Nikolić Igor
  Контролор: Rakić Milan
Dubočica 54

SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac
Vranje 1957
  Судија А: Antić Vanja
  Судија Б: Jakovljević Jelena
  Контролор: Vukićević Dejan

16. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Dinamo

HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo
Radnički (M)
  Судија А: Bubanja Nikodin
  Судија Б: Crnjanski Vojislav
  Контролор: Stojković Dušan
Vojvodina (M)

SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
Ub
  Судија А: Kolak Spasoje
  Судија Б: Milošević Stanislav
  Контролор: Vukićević Dejan
Crvena zvezda Grundfos

UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd
Partizan
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković Dejan
  Делегат: Obućina Svetlana
 
Obilić

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Metaloplastika Elixir
  Судија А: Matić Dimitrije
  Судија Б: Vujanović Branislav
  Делегат: Černoh Zoran
 
Vranje 1957

SH "Vranje", Bulevar AVNOJ-a 1, Vranje
Proleter
  Судија А: Cvetković Jovan
  Судија Б: Petrović Luka
  Контролор: Lazić Siniša
Jugović

Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10, Kać
Dubočica 54
  Судија А: Popov Zoran
  Судија Б: Ristić Goran
  Делегат: Vukašinović Boris
 

15. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Dubočica 54

SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac
Dinamo
  Судија А: Milosavljević Boriša
  Судија Б: Trivković Danijel
  Контролор: Savković Milan
Partizan

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Vojvodina (M)
  Судија А: Sekulić Marko
  Судија Б: Jovandić Vladimir
  Контролор: Lazić Siniša
Radnički (M)

SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac
Crvena zvezda Grundfos
  Судија А: Mošorinski Ivan
  Судија Б: Pandžić Aleksandar
  Делегат: Černoh Zoran
 
Ub

SH "Ub", Sportska 1, Ub
Obilić
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković Dejan
  Делегат: Ivanović Boris
 
Metaloplastika Elixir

HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac
Vranje 1957
  Судија А: Sekulić Marko
  Судија Б: Jovandić Vladimir
  Делегат: Pavlović Saša
 
Proleter

SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin
Jugović
  Судија А: Alimpić Milenko
  Судија Б: Crnjanski Zdravko
  Контролор: Sekulić Milivoj

14. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Dinamo

HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo
Crvena zvezda Grundfos
  Судија А: Milosavljević Boriša
  Судија Б: Trivković Danijel
  Контролор: Nedeljković Miroslav
Vojvodina (M)

SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
Radnički (M)
  Судија А: Musić Nikola
  Судија Б: Đurašinović Stevan
  Контролор: Sekulić Milivoj
Obilić

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Partizan
  Судија А: Kovač Goran
  Судија Б: Milosavljević Srđan
  Делегат: Obućina Svetlana
 
Vranje 1957

SH "Vranje", Bulevar AVNOJ-a 1, Vranje
Ub
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković Dejan
  Делегат: Mandić Ivan
 
Jugović

Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10, Kać
Metaloplastika Elixir
  Судија А: Popov Zoran
  Судија Б: Ristić Goran
  Делегат: Černoh Zoran
 
Dubočica 54

SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac
Proleter
  Судија А: Cvetković Jovan
  Судија Б: Petrović Luka
  Делегат: Savković Milan
 

13. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Proleter

SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin
Dinamo
  Судија А: Radaković Branko
  Судија Б: Bakmaz Nikola
  Контролор: Vukićević Dejan
Crvena zvezda Grundfos

UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd
Vojvodina (M)
  Судија А: Cvetković Jovan
  Судија Б: Petrović Luka
  Контролор: Mašić Zorica
Radnički (M)

SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac
Obilić
  Судија А: Milosavljević Boriša
  Судија Б: Trivković Danijel
  Делегат: Ivanović Boris
 
Partizan

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Vranje 1957
  Судија А: Alimpić Milenko
  Судија Б: Crnjanski Zdravko
  Делегат: Jovanović Ivana
 
Ub

SH "Ub", Sportska 1, Ub
Jugović
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković Dejan
  Контролор: Lazić Siniša
Metaloplastika Elixir

HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac
Dubočica 54
  Судија А: Mošorinski Ivan
  Судија Б: Pandžić Aleksandar
  Делегат: Perić Dejan
 

12. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Dinamo

HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo
Vojvodina (M)
  Судија А: Kovač Goran
  Судија Б: Milosavljević Srđan
  Контролор: Lazić Siniša
Obilić

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Crvena zvezda Grundfos
  Судија А: Milosavljević Boriša
  Судија Б: Trivković Danijel
  Делегат: Obućina Svetlana
 
Vranje 1957

SH "Vranje", Bulevar AVNOJ-a 1, Vranje
Radnički (M)
  Судија А: Cvetković Jovan
  Судија Б: Petrović Luka
  Контролор: Rakić Milan
Jugović

Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10, Kać
Partizan
  Судија А: Mošorinski Ivan
  Судија Б: Pandžić Aleksandar
  Делегат: Černoh Zoran
 
Dubočica 54

SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac
Ub
  Судија А: Alimpić Milenko
  Судија Б: Crnjanski Zdravko
  Делегат: Pavlović Saša
 
Proleter

SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin
Metaloplastika Elixir
  Судија А: Mandić Ivan
  Судија Б: Kovačić Nemanja
  Контролор: Sekulić Milivoj

11. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Metaloplastika Elixir

HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac
Dinamo
  Судија А: Kovač Goran
  Судија Б: Milosavljević Srđan
  Контролор: Rakić Milan
Obilić

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Vojvodina (M)
  Судија А: Kolavčić Ivan
  Судија Б: Kolavčić Bojan
  Контролор: Lončarević Srđan
Vranje 1957

SH "Vranje", Bulevar AVNOJ-a 1, Vranje
Crvena zvezda Grundfos
  Судија А: Mošorinski Ivan
  Судија Б: Pandžić Aleksandar
  Контролор: Sekulić Milivoj
Jugović

Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10, Kać
Radnički (M)
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković Dejan
  Делегат: Obućina Svetlana
 
Dubočica 54

SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac
Partizan
  Судија А: Milosavljević Boriša
  Судија Б: Trivković Danijel
  Контролор: Lazić Siniša
Proleter

SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin
Ub
  Судија А: Antić Vanja
  Судија Б: Jakovljević Jelena
  Делегат: Mandić Ivan
 

10. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Dinamo

HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo
Obilić
  Судија А: Milosavljević Boriša
  Судија Б: Trivković Danijel
  Делегат: Vraneš Vera
 
Vojvodina (M)

SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
Vranje 1957
  Судија А: Mošorinski Ivan
  Судија Б: Pandžić Aleksandar
  Контролор: Lazić Siniša
Crvena zvezda Grundfos

UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd
Jugović
  Судија А: Cvetković Jovan
  Судија Б: Petrović Luka
  Контролор: Savković Milan
Radnički (M)

SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac
Dubočica 54
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković Dejan
  Делегат: Mandić Ivan
 
Partizan

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Proleter
  Судија А: Bubanja Nikodin
  Судија Б: Crnjanski Vojislav
  Контролор: Sekulić Milivoj
Ub

SH "Ub", Sportska 1, Ub
Metaloplastika Elixir
  Судија А: Radaković Branko
  Судија Б: Bakmaz Nikola
  Делегат: Obućina Svetlana
 

9. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Ub

SH "Ub", Sportska 1, Ub
Dinamo
  Судија А: Radaković Branko
  Судија Б: Bakmaz Nikola
  Делегат: Obućina Svetlana
 
Jugović

Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10, Kać
Vojvodina (M)
  Судија А: Musić Nikola
  Судија Б: Đurašinović Stevan
  Контролор: Mašić Zorica
Dubočica 54

SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac
Crvena zvezda Grundfos
  Судија А: Mošorinski Ivan
  Судија Б: Pandžić Aleksandar
  Делегат: Ivanović Boris
 
Proleter

SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin
Radnički (M)
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković Dejan
  Контролор: Vukićević Dejan
Metaloplastika Elixir

HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac
Partizan
  Судија А: Milosavljević Boriša
  Судија Б: Trivković Danijel
  Делегат: Mandić Ivan
 
Vranje 1957

SH "Vranje", Bulevar AVNOJ-a 1, Vranje
Obilić
  Судија А: Kovač Goran
  Судија Б: Milosavljević Srđan
  Контролор: Lazić Siniša

8. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Dinamo

HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo
Vranje 1957
  Судија А: Mošorinski Ivan
  Судија Б: Pandžić Aleksandar
  Делегат: Ivanović Boris
 
Vojvodina (M)

SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
Dubočica 54
  Судија А: Popov Zoran
  Судија Б: Ristić Goran
  Делегат: Vukašinović Boris
 
Crvena zvezda Grundfos

UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd
Proleter
  Судија А: Cvetković Jovan
  Судија Б: Petrović Luka
  Контролор: Sekulić Milivoj
Radnički (M)

SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac
Metaloplastika Elixir
  Судија А: Antić Vanja
  Судија Б: Jakovljević Jelena
  Контролор: Vukićević Dejan
Partizan

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Ub
  Судија А: Milosavljević Boriša
  Судија Б: Trivković Danijel
  Делегат: Černoh Zoran
 
Obilić

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Jugović
  Судија А: Kovač Goran
  Судија Б: Milosavljević Srđan
  Контролор: Lazić Siniša

7. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Partizan

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Dinamo
  Судија А: Kovač Goran
  Судија Б: Milosavljević Srđan
  Контролор: Vukićević Dejan
Proleter

SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin
Vojvodina (M)
  Судија А: Antić Vanja
  Судија Б: Jakovljević Jelena
  Делегат: Vraneš Vera
 
Metaloplastika Elixir

HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac
Crvena zvezda Grundfos
  Судија А: Popov Zoran
  Судија Б: Ristić Goran
  Контролор: Lončarević Srđan
Ub

SH "Ub", Sportska 1, Ub
Radnički (M)
  Судија А: Milosavljević Boriša
  Судија Б: Trivković Danijel
  Контролор: Lazić Siniša
Dubočica 54

SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac
Obilić
  Судија А: Popov Zoran
  Судија Б: Ristić Goran
  Делегат: Jovanović Ivana
 
Jugović

Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10, Kać
Vranje 1957
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković Dejan
  Делегат: Obućina Svetlana
 

6. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Dinamo

HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo
Jugović
  Судија А: Popov Zoran
  Судија Б: Ristić Goran
  Контролор: Nedeljković Miroslav
Vojvodina (M)

SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
Metaloplastika Elixir
  Судија А: Mošorinski Ivan
  Судија Б: Pandžić Aleksandar
  Делегат: Černoh Zoran
 
Crvena zvezda Grundfos

UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd
Ub
  Судија А: Radaković Branko
  Судија Б: Bakmaz Nikola
  Делегат: Obućina Svetlana
 
Radnički (M)

SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac
Partizan
  Судија А: Alimpić Milenko
  Судија Б: Crnjanski Zdravko
  Контролор: Marić Branka
Obilić

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Proleter
  Судија А: Sekulić Marko
  Судија Б: Jovandić Vladimir
  Делегат: Pavlović Saša
 
Vranje 1957

SH "Vranje", Bulevar AVNOJ-a 1, Vranje
Dubočica 54
  Судија А: Cvetković Jovan
  Судија Б: Petrović Luka
  Контролор: Rakić Milan

5. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Radnički (M)

SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac
Dinamo
  Судија А: Mošorinski Ivan
  Судија Б: Pandžić Aleksandar
  Делегат: Popadić Jovan
 
Ub

SH "Ub", Sportska 1, Ub
Vojvodina (M)
  Судија А: Antić Vanja
  Судија Б: Jakovljević Jelena
  Делегат: Černoh Zoran
 
Partizan

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Crvena zvezda Grundfos
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković Dejan
  Делегат: Mandić Ivan
 
Metaloplastika Elixir

HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac
Obilić
  Судија А: Vučić Vladimir
  Судија Б: Obradović Marko
  Контролор: Vukićević Dejan
Proleter

SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin
Vranje 1957
  Судија А: Kovač Goran
  Судија Б: Milosavljević Srđan
  Контролор: Rakić Milan
Dubočica 54

SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac
Jugović
  Судија А: Kolak Spasoje
  Судија Б: Milošević Stanislav
  Контролор: Lazić Siniša

4. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Dinamo

HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo
Dubočica 54
  Судија А: Kovač Goran
  Судија Б: Milosavljević Srđan
  Делегат: Sokolović Goran
 
Vojvodina (M)

SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
Partizan
  Судија А: Sekulić Marko
  Судија Б: Jovandić Vladimir
  Контролор: Lazić Siniša
Crvena zvezda Grundfos

UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd
Radnički (M)
  Судија А: Milosavljević Boriša
  Судија Б: Trivković Danijel
  Делегат: Černoh Zoran
 
Obilić

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Ub
  Судија А: Mošorinski Ivan
  Судија Б: Pandžić Aleksandar
  Контролор: Rakić Milan
Vranje 1957

SH "Vranje", Bulevar AVNOJ-a 1, Vranje
Metaloplastika Elixir
  Судија А: Alimpić Milenko
  Судија Б: Crnjanski Zdravko
  Контролор: Zdravković Goran
Jugović

Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10, Kać
Proleter
  Судија А: Popov Zoran
  Судија Б: Ristić Goran
  Делегат: Vraneš Vera
 

3. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Crvena zvezda Grundfos

UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd
Dinamo
  Судија А: Mošorinski Ivan
  Судија Б: Pandžić Aleksandar
  Делегат: Mandić Ivan
 
Radnički (M)

SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac
Vojvodina (M)
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković Dejan
  Делегат: Ivanović Boris
 
Partizan

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Obilić
  Судија А: Radaković Branko
  Судија Б: Bakmaz Nikola
  Делегат: Perić Dejan
 
Ub

SH "Ub", Sportska 1, Ub
Vranje 1957
  Судија А: Alimpić Milenko
  Судија Б: Crnjanski Zdravko
  Контролор: Sekulić Milivoj
Metaloplastika Elixir

HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac
Jugović
  Судија А: Musić Nikola
  Судија Б: Đurašinović Stevan
  Делегат: Sokolović Goran
 
Proleter

SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin
Dubočica 54
  Судија А: Milosavljević Boriša
  Судија Б: Trivković Danijel
  Контролор: Lončarević Srđan

2. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Dinamo

HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo
Proleter
  Судија А: Cvetković Dušan
  Судија Б: Nikolić Igor
  Контролор: Nedeljković Miroslav
Vojvodina (M)

SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
Crvena zvezda Grundfos
  Судија А: Popov Zoran
  Судија Б: Ristić Goran
  Делегат: Vukašinović Boris
 
Obilić

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Radnički (M)
  Судија А: Mošorinski Ivan
  Судија Б: Pandžić Aleksandar
  Делегат: Popadić Jovan
 
Vranje 1957

SH "Vranje", Bulevar AVNOJ-a 1, Vranje
Partizan
  Судија А: Sekulić Marko
  Судија Б: Jovandić Vladimir
  Делегат: Černoh Zoran
 
Jugović

Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10, Kać
Ub
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković Dejan
  Делегат: Mandić Ivan
 
Dubočica 54

SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac
Metaloplastika Elixir
  Судија А: Kovač Goran
  Судија Б: Milosavljević Srđan
  Контролор: Lazić Siniša

1. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Vojvodina (M)

SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
Dinamo
  Судија А: Jevtić Đorđe
  Судија Б: Jevtić Miloš
  Делегат: Popadić Jovan
 
Crvena zvezda Grundfos

UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd
Obilić
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković Dejan
  Контролор: Vukićević Dejan
Radnički (M)

SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac
Vranje 1957
  Судија А: Milosavljević Boriša
  Судија Б: Trivković Danijel
  Контролор: Rakić Milan
Partizan

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Jugović
  Судија А: Alimpić Milenko
  Судија Б: Crnjanski Zdravko
  Делегат: Mandić Ivan
 
Ub

SH "Ub", Sportska 1, Ub
Dubočica 54
  Судија А: Mošorinski Ivan
  Судија Б: Pandžić Aleksandar
  Контролор: Lazić Siniša
Metaloplastika Elixir

HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac
Proleter
  Судија А: Kovač Goran
  Судија Б: Milosavljević Srđan
  Делегат: Ivanović Boris