ARKUS liga / Delegati-kontrolori

Mesto prebivališta: Crvenka
Telefon: +381 63 80 93 896
Email: yyadamovic@neobee.net

Utakmice

17/09/2022 18:00h Vojvodina Proleter Utakmica
01/10/2022 18:00h Proleter Kikinda Grindex Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Zemun
Telefon: +381 62 87 97 222
Email: handball_yu@yahoo.com

Utakmice

20/09/2022 16:30h Partizan Radnički Utakmica
01/10/2022 18:00h Vojvodina Obilić Utakmica
07/10/2022 19:00h Šamot 65 Partizan Utakmica
15/10/2022 16:30h Pančevo Radnički Utakmica
21/10/2022 17:30h Crvena zvezda Grundfos Šamot 65 Utakmica
09/11/2022 18:30h Obilić Dinamo Utakmica
26/11/2022 19:00h Jugović Dinamo Utakmica
30/11/2022 18:00h Bekament BB Železničar Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 63 773 83 96
Email: dobrosav71@gmail.com

Utakmice

05/10/2022 19:00h Pančevo Bor ZIJIN COPPER Utakmica
29/10/2022 18:30h Metaloplastika Elixir Obilić Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Vrbas
Telefon: +381 63 83 13 403
Email: knezodvrbasa@gmail.com

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Kosovska Mitrovica
Telefon: +381 63 426 095
Email: lazicrss@yahoo.com

Utakmice

19/11/2022 19:00h Dubočica 54 Metaloplastika Elixir Utakmica
26/11/2022 19:30h Partizan Proleter Utakmica
03/12/2022 18:00h Topličanin Metaloplastika Elixir Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Pančevo
Telefon: +381 64 876 52 11
Email: maric68@gmail.com

Utakmice

24/09/2022 19:00h Kikinda Grindex Vojvodina Utakmica
05/10/2022 20:00h Mladost NP Kikinda Utakmica
09/10/2022 19:00h Radnički Bekament BB Utakmica
26/11/2022 19:00h Mladost NP Vojvodina Utakmica
03/12/2022 20:30h Pančevo Medicinar Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Zrenjanin
Telefon: +381 63 588 851
Email: hesta1969@gmail.com

Utakmice

17/09/2022 19:30h Medicinar Kikinda Utakmica
05/10/2022 18:00h Bekament BB Vojvodina Utakmica
10/10/2022 19:00h Naisa Mladost NP Utakmica
05/11/2022 19:00h Kikinda Grindex Radnički Utakmica
23/11/2022 19:30h Medicinar Bekament BB Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Požarevac
Telefon: +381 65 878 40 62
Email: mirko.ten@gmail.com

Utakmice

09/10/2022 18:00h Bor ZIJIN COPPER Medicinar Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Pančevo
Telefon: +381 63 237 966
Email: vlada.teneta@gmail.com

Utakmice

20/09/2022 17:30h Crvena zvezda Grundfos Dinamo Utakmica
22/10/2022 19:00h Kikinda Grindex Obilić Utakmica
12/11/2022 19:00h Jugović Kikinda Grindex Utakmica
26/11/2022 18:30h Naisa Jagodina Utakmica
30/11/2022 19:30h Dinamo Rudar Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Novi Sad
Telefon: +381 64 82 22 726
Email: radomirostojic@gmail.com

Utakmice

24/09/2022 19:00h Rudar Šamot 65 Utakmica
29/10/2022 19:00h Rudar Topličanin Utakmica
08/11/2022 18:00h Vojvodina Rudar Utakmica
03/12/2022 18:30h Obilić Šamot 65 Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Niš
Telefon: +381 63 84 27 226
Email: mrakic2012@gmail.com

Utakmice

17/09/2022 19:00h Dubočica 54 Obilić Utakmica
24/09/2022 18:30h Obilić Topličanin Utakmica
22/10/2022 18:00h Topličanin Jugović Utakmica
29/10/2022 18:00h Radnički Proleter Utakmica
09/11/2022 19:00h Dubočica 54 Partizan Utakmica
13/11/2022 19:00h Šamot 65 Vojvodina Utakmica
26/11/2022 19:00h Šamot 65 Kikinda Grindex Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Kragujevac
Telefon: +381 65 361 51 20
Email: savkovici3@mts.rs

Utakmice

19/11/2022 19:00h Železničar Bor ZIJIN COPPER Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Pančevo
Telefon: +381 63 233 497
Email: milivoj013@yahoo.com

Utakmice

23/09/2022 20:00h Kikinda Železničar Utakmica
28/10/2022 20:30h Šamot 65 Dubočica 54 Utakmica
19/11/2022 19:00h Kikinda Grindex Rudar Utakmica
28/11/2022 18:00h Kikinda Bor ZIJIN COPPER Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Leskovac
Telefon: +381 63 775 55 44
Email: drbatatasic@gmail.com

Utakmice

22/10/2022 19:00h Dubočica 54 Rudar Utakmica
05/11/2022 18:00h Topličanin Šamot 65 Utakmica
18/11/2022 20:00h Topličanin Crvena zvezda Grundfos Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Železnik
Telefon: +381 63 303 038
Email: zorantijanic@gmail.com

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 64 135 61 00
Email: savavel@yahoo.com

Utakmice

03/10/2022 20:00h Partizan Rudar Utakmica
21/10/2022 20:00h Bekament BB Pančevo Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 63 374 363
Email: dejanvuk63@gmail.com

Utakmice

24/09/2022 18:00h Bor ZIJIN COPPER Bekament BB Utakmica
20/10/2022 20:00h Kikinda Naisa Utakmica
22/10/2022 18:00h Proleter Dinamo Utakmica
25/10/2022 19:00h Jugović Vojvodina Utakmica
19/11/2022 18:00h Obilić Jugović Utakmica
30/11/2022 18:00h Kikinda Grindex Partizan Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Leskovac
Telefon: +381 62 601 221
Email: goranzdravkovicmesko@gmail.com

Utakmice

01/10/2022 19:00h Topličanin Dinamo Utakmica
11/11/2022 19:00h Rudar Proleter Utakmica

Prethodne sezone