Raspored
1. kolo (Preneti rezultati)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
169 | Crvena zvezda Grundfos - Jugović | 11/12/2021 18:30 | Ustanička 125 a | |
170 | Obilić - Novi Pazar | NE IGRA SE | ||
171 | Proleter - Spartak | 04/12/2021 18:00 | Karađorđev Trg bb | |
172 | Mokra Gora - Železničar 1949 | 20/11/2021 19:30 | Mitrovačka bb, Novi Pazar |
2. kolo (Preneti rezultati)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
173 | Crvena zvezda Grundfos - Obilić | 05/12/2021 18:00 | Ustanička 125 a | |
174 | Jugović - Novi Pazar | NE IGRA SE | ||
175 | Proleter - Mokra Gora | |||
176 | Spartak - Železničar 1949 | 31/10/2021 18:00 | Ferenca Sepa 3 |
3. kolo (Preneti rezultati)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
177 | Crvena zvezda Grundfos - Novi Pazar | NE IGRA SE | 10/10/2021 17:30 | Ustanička 125 a |
178 | Jugović - Obilić | 09/10/2021 19:00 | Kralja Petra I 10 | |
179 | Proleter - Železničar 1949 | 10/11/2021 18:00 | Karađorđev Trg bb | |
180 | Spartak - Mokra Gora | 28/11/2021 19:00 | Ferenca Sepa 3 |
4. kolo (Preneti rezultati)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
181 | Jugović - Crvena zvezda Grundfos | 23/10/2021 19:00 | Kralja Petra I 10 | |
182 | Novi Pazar - Obilić | NE IGRA SE | 03/10/2021 18:30 | Mitrovačka bb |
183 | Spartak - Proleter | 16/10/2021 18:00 | Ferenca Sepa 3 | |
184 | Železničar 1949 - Mokra Gora | 02/10/2021 16:00 | 9. brigade |
5. kolo (Preneti rezultati)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
185 | Obilić - Crvena zvezda Grundfos | 17/10/2021 17:30 | Crnotravska 4 | |
186 | Novi Pazar - Jugović | NE IGRA SE | ||
187 | Mokra Gora - Proleter | |||
188 | Železničar 1949 - Spartak | 18/12/2021 18:30 | 9. brigade |
6. kolo (Preneti rezultati)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
189 | Novi Pazar - Crvena zvezda Grundfos | NE IGRA SE | ||
190 | Obilić - Jugović | 26/11/2021 21:00 | Crnotravska 4 | |
191 | Železničar 1949 - Proleter | 19/09/2021 18:30 | 9. brigade | |
192 | Mokra Gora - Spartak |
7. kolo (26/27. februar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
193 | Crvena zvezda Grundfos - Železničar 1949 | 26/02/2022 16:00 | Ustanička 125 a | |
194 | Proleter - Novi Pazar | NE IGRA SE | ||
195 | Jugović - Mokra Gora | 26/02/2022 19:00 | Kralja Petra I 10 | |
196 | Spartak - Obilić | 26/02/2022 18:00 | Ferenca Sepa 3 |
8. kolo (5/6. mart)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
197 | Mokra Gora - Crvena zvezda Grundfos | 05/03/2022 18:00 | SH "Ribnica", Dušana Popovića 41a, Kraljevo | |
198 | Obilić - Proleter | 06/03/2022 17:00 | Crnotravska 4 | |
199 | Železničar 1949 - Jugović | 05/03/2022 18:30 | Knjaževačka 156 (OŠ "M. Antić") | |
200 | Novi Pazar - Spartak | NE IGRA SE |
9. kolo (12/13. mart)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
201 | Spartak - Crvena zvezda Grundfos | 12/03/2022 19:00 | Ferenca Sepa 3 | |
202 | Proleter - Jugović | 12/03/2022 18:00 | Karađorđev Trg bb | |
203 | Železničar 1949 - Obilić | 13/03/2022 17:30 | 9. brigade 10 (Čair) | |
204 | Mokra Gora - Novi Pazar | NE IGRA SE |
10. kolo (26/27. mart)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
205 | Crvena zvezda Grundfos - Proleter | 25/03/2022 16:30 | Ustanička 125 a | |
206 | Jugović - Spartak | 26/03/2022 19:00 | Kralja Petra I 10 | |
207 | Obilić - Mokra Gora | 26/03/2022 19:00 | Crnotravska 4 | |
208 | Novi Pazar - Železničar 1949 | NE IGRA SE |
11. kolo (9/10. april)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
209 | Železničar 1949 - Crvena zvezda Grundfos | 10/04/2022 18:00 | 9. brigade 10 (Čair) | |
210 | Novi Pazar - Proleter | NE IGRA SE | ||
211 | Mokra Gora - Jugović | 09/04/2022 17:00 | Mitrovačka bb, Novi Pazar | |
212 | Obilić - Spartak | 09/04/2022 17:00 | Crnotravska 4 |
12. kolo (20. april (sreda))
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
213 | Crvena zvezda Grundfos - Mokra Gora | 20/04/2022 17:00 | Ustanička 125 a | |
214 | Proleter - Obilić | 20/04/2022 18:00 | Karađorđev Trg bb | |
215 | Jugović - Železničar 1949 | 21/04/2022 19:00 | Kralja Petra I 10 | |
216 | Spartak - Novi Pazar | NE IGRA SE |
13. kolo (30. april / 1. maj)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
217 | Crvena zvezda Grundfos - Spartak | 30/04/2022 18:00 | Ustanička 125 a | |
218 | Jugović - Proleter | 29/04/2022 19:00 | Kralja Petra I 10 | |
219 | Obilić - Železničar 1949 | 30/04/2022 20:30 | Crnotravska 4 | |
220 | Novi Pazar - Mokra Gora | NE IGRA SE |
14. kolo (7/8. maj)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
221 | Proleter - Crvena zvezda Grundfos | 07/05/2022 18:00 | Karađorđev Trg bb | |
222 | Spartak - Jugović | 06/05/2022 17:00 | Ferenca Sepa 3 | |
223 | Mokra Gora - Obilić | 08/05/2022 20:00 | Mitrovačka bb, Novi Pazar | |
224 | Železničar 1949 - Novi Pazar | NE IGRA SE |