Domaćin |
Vreme i adresa |
Gost |
Vojvodina (M)
|
SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
|
Metaloplastika Elixir
|
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir
Delegat: Mandić Ivan
|
Broj utakmice:
085 |
Jugović
|
Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10, Kać
|
Rudar
|
Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko
Delegat: Vujičić Vukašin
|
Broj utakmice:
086 |
Radnički (M)
|
SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac
|
Šamot 65
|
Sudija A: Cvetković Dušan
Sudija B: Nikolić Igor
Delegat: Lazić Siniša
|
Broj utakmice:
087 |
Dinamo
|
HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo
|
Partizan
|
Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar
Delegat: Janković Miroslav
|
Broj utakmice:
088 |
Obilić
|
SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
|
Crvena zvezda Grundfos
|
Sudija A: Jevtić Đorđe
Sudija B: Jevtić Miloš
Delegat: Nikolić Vladimir
|
Broj utakmice:
089 |
Kikinda Grindex
|
SC „Jezero“, Branka Vujina bb, Kikinda
|
Dubočica 54
|
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan
Delegat: Marić Branka
|
Broj utakmice:
090 |
Proleter
|
SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin
|
Topličanin
|
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel
Delegat: Ivanović Boris
|
Broj utakmice:
091 |
Domaćin |
Vreme i adresa |
Gost |
Metaloplastika Elixir
|
HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac
|
Jugović
|
Sudija A: Berdić Stefan
Sudija B: Šorak Filip
Delegat: Lončarević Srđan
|
Broj utakmice:
078 |
Rudar
|
KSC „Kostolac“, Bože Dimitrijevića 13, Kostolac
|
Radnički (M)
|
Sudija A: Musić Nikola
Sudija B: Đurašinović Stevan
Delegat: Rakić Milan
|
Broj utakmice:
079 |
Šamot 65
|
SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c, Aranđelovac
|
Dinamo
|
Sudija A: Radaković Branko
Sudija B: Bakmaz Nikola
Delegat: Mitrović Slavoljub
|
Broj utakmice:
080 |
Partizan
|
SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
|
Obilić
|
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel
Delegat: Mandić Ivan
|
Broj utakmice:
081 |
Crvena zvezda Grundfos
|
UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd
|
Kikinda Grindex
|
Sudija A: Cvetković Dušan
Sudija B: Nikolić Igor
Delegat: Tasić Slobodan
|
Broj utakmice:
082 |
Dubočica 54
|
SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac
|
Proleter
|
Sudija A: Cvetković Jovan
Sudija B: Petrović Luka
Delegat: Lazić Siniša
|
Broj utakmice:
083 |
Topličanin
|
SH "Dr Zoran Đinđić", Zmaj Jovina bb, Prokuplje
|
Vojvodina (M)
|
Sudija A: Jevtić Đorđe
Sudija B: Jevtić Miloš
Delegat: Janković Miroslav
|
Broj utakmice:
084 |
Domaćin |
Vreme i adresa |
Gost |
Radnički (M)
|
SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac
|
Jugović
|
Sudija A: Cvetković Dušan
Sudija B: Nikolić Igor
Delegat: Milenković Dejan
|
Broj utakmice:
071 |
Topličanin
|
SH "Dr Zoran Đinđić", Zmaj Jovina bb, Prokuplje
|
Metaloplastika Elixir
|
Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan
Delegat: Lazić Siniša
|
Broj utakmice:
072 |
Dinamo
|
HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo
|
Rudar
|
Sudija A: Kolavčić Ivan
Sudija B: Kolavčić Bojan
Delegat: Nikolić Vladimir
|
Broj utakmice:
073 |
Obilić
|
SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
|
Šamot 65
|
Sudija A: Cvetković Jovan
Sudija B: Petrović Luka
Delegat: Ostojić Radomir
|
Broj utakmice:
074 |
Kikinda Grindex
|
SC „Jezero“, Branka Vujina bb, Kikinda
|
Partizan
|
Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar
Delegat: Vukićević Dejan
|
Broj utakmice:
075 |
Proleter
|
SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin
|
Crvena zvezda Grundfos
|
Sudija A: Jevtić Đorđe
Sudija B: Jevtić Miloš
Delegat: Mandić Ivan
|
Broj utakmice:
076 |
Vojvodina (M)
|
SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
|
Dubočica 54
|
Sudija A: Musić Nikola
Sudija B: Đurašinović Stevan
Delegat: Vujičić Vukašin
|
Broj utakmice:
077 |
Domaćin |
Vreme i adresa |
Gost |
Jugović
|
Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10, Kać
|
Dinamo
|
Sudija A: Jevtić Đorđe
Sudija B: Jevtić Miloš
Delegat: Janković Miroslav
|
Broj utakmice:
064 |
Metaloplastika Elixir
|
HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac
|
Radnički (M)
|
Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar
Delegat: Pavlović Saša
|
Broj utakmice:
065 |
Rudar
|
KSC „Kostolac“, Bože Dimitrijevića 13, Kostolac
|
Obilić
|
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir
Delegat: Vidanović Nebojša
|
Broj utakmice:
066 |
Šamot 65
|
SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c, Aranđelovac
|
Kikinda Grindex
|
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel
Delegat: Rakić Milan
|
Broj utakmice:
067 |
Partizan
|
SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
|
Proleter
|
Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko
Delegat: Lazić Siniša
|
Broj utakmice:
068 |
Crvena zvezda Grundfos
|
UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd
|
Vojvodina (M)
|
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan
Delegat: Mandić Ivan
|
Broj utakmice:
069 |
Dubočica 54
|
SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac
|
Topličanin
|
Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan
Delegat: Tasić Aleksandar
|
Broj utakmice:
070 |
Domaćin |
Vreme i adresa |
Gost |
Obilić
|
SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
|
Jugović
|
Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko
Delegat: Vukićević Dejan
|
Broj utakmice:
057 |
Dinamo
|
HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo
|
Radnički (M)
|
Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan
Delegat: Sokolović Goran
|
Broj utakmice:
058 |
Dubočica 54
|
SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac
|
Metaloplastika Elixir
|
Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar
Delegat: Lazić Siniša
|
Broj utakmice:
059 |
Kikinda Grindex
|
SC „Jezero“, Branka Vujina bb, Kikinda
|
Rudar
|
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel
Delegat: Sekulić Milivoj
|
Broj utakmice:
060 |
Proleter
|
SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin
|
Šamot 65
|
Sudija A: Mandić Ivan
Sudija B: Kovačić Nemanja
Delegat: Vukašinović Boris
|
Broj utakmice:
061 |
Vojvodina (M)
|
SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
|
Partizan
|
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir
Delegat: Černoh Zoran
|
Broj utakmice:
062 |
Topličanin
|
SH "Dr Zoran Đinđić", Zmaj Jovina bb, Prokuplje
|
Crvena zvezda Grundfos
|
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan
Delegat: Tasić Slobodan
|
Broj utakmice:
063 |
Domaćin |
Vreme i adresa |
Gost |
Jugović
|
Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10, Kać
|
Kikinda Grindex
|
Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar
Delegat: Nikolić Vladimir
|
Broj utakmice:
050 |
Radnički (M)
|
SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac
|
Obilić
|
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir
Delegat: Vidanović Nebojša
|
Broj utakmice:
051 |
Metaloplastika Elixir
|
HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac
|
Dinamo
|
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel
Delegat: Obućina Svetlana
|
Broj utakmice:
052 |
Rudar
|
KSC „Kostolac“, Bože Dimitrijevića 13, Kostolac
|
Proleter
|
Sudija A: Cvetković Dušan
Sudija B: Nikolić Igor
Delegat: Zdravković Goran
|
Broj utakmice:
053 |
Šamot 65
|
SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c, Aranđelovac
|
Vojvodina (M)
|
Sudija A: Petrović Luka
Sudija B: Cvetković Jovan
Delegat: Rakić Milan
|
Broj utakmice:
054 |
Partizan
|
SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
|
Topličanin
|
Sudija A: Radaković Branko
Sudija B: Bakmaz Nikola
Delegat: Ivanović Boris
|
Broj utakmice:
055 |
Crvena zvezda Grundfos
|
UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd
|
Dubočica 54
|
Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan
Delegat: Černoh Zoran
|
Broj utakmice:
056 |
Domaćin |
Vreme i adresa |
Gost |
Proleter
|
SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin
|
Jugović
|
Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko
Delegat: Černoh Zoran
|
Broj utakmice:
043 |
Kikinda Grindex
|
SC „Jezero“, Branka Vujina bb, Kikinda
|
Radnički (M)
|
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir
Delegat: Mašić Zorica
|
Broj utakmice:
044 |
Obilić
|
SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
|
Dinamo
|
Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar
Delegat: Janković Miroslav
|
Broj utakmice:
045 |
Crvena zvezda Grundfos
|
UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd
|
Metaloplastika Elixir
|
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan
Delegat: Popadić Jovan
|
Broj utakmice:
046 |
Vojvodina (M)
|
SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
|
Rudar
|
Sudija A: Bubanja Nikodin
Sudija B: Crnjanski Vojislav
Delegat: Ostojić Radomir
|
Broj utakmice:
047 |
Topličanin
|
SH "Dr Zoran Đinđić", Zmaj Jovina bb, Prokuplje
|
Šamot 65
|
Sudija A: Cvetković Dušan
Sudija B: Nikolić Igor
Delegat: Tasić Slobodan
|
Broj utakmice:
048 |
Dubočica 54
|
SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac
|
Partizan
|
Sudija A: Jevtić Đorđe
Sudija B: Jevtić Miloš
Delegat: Rakić Milan
|
Broj utakmice:
049 |
Domaćin |
Vreme i adresa |
Gost |
Jugović
|
Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10, Kać
|
Vojvodina (M)
|
Sudija A: Radaković Branko
Sudija B: Bakmaz Nikola
Delegat: Vukićević Dejan
|
Broj utakmice:
036 |
Radnički (M)
|
SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac
|
Proleter
|
Sudija A: Cvetković Dušan
Sudija B: Nikolić Igor
Delegat: Rakić Milan
|
Broj utakmice:
037 |
Dinamo
|
HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo
|
Kikinda Grindex
|
Sudija A: Petrović Luka
Sudija B: Cvetković Jovan
Delegat: Jovanović Ivana
|
Broj utakmice:
038 |
Metaloplastika Elixir
|
HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac
|
Obilić
|
Sudija A: Popov Zoran
Sudija B: Ristić Goran
Delegat: Knežević Dobrosav
|
Broj utakmice:
039 |
Rudar
|
KSC „Kostolac“, Bože Dimitrijevića 13, Kostolac
|
Topličanin
|
Sudija A: Mandić Ivan
Sudija B: Kovačić Nemanja
Delegat: Ostojić Radomir
|
Broj utakmice:
040 |
Šamot 65
|
SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c, Aranđelovac
|
Dubočica 54
|
Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan
Delegat: Sekulić Milivoj
|
Broj utakmice:
041 |
Partizan
|
SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
|
Crvena zvezda Grundfos
|
Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar
Delegat: Mandić Ivan
|
Broj utakmice:
042 |
Domaćin |
Vreme i adresa |
Gost |
Vojvodina (M)
|
SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
|
Radnički (M)
|
Sudija A: Jevtić Đorđe
Sudija B: Jevtić Miloš
Delegat: Ivanović Boris
|
Broj utakmice:
029 |
Proleter
|
SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin
|
Dinamo
|
Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko
Delegat: Vukićević Dejan
|
Broj utakmice:
030 |
Kikinda Grindex
|
SC „Jezero“, Branka Vujina bb, Kikinda
|
Obilić
|
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan
Delegat: Nikolić Vladimir
|
Broj utakmice:
031 |
Partizan
|
SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
|
Metaloplastika Elixir
|
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir
Delegat: Mandić Ivan
|
Broj utakmice:
032 |
Dubočica 54
|
SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac
|
Rudar
|
Sudija A: Petrović Luka
Sudija B: Cvetković Jovan
Delegat: Tasić Slobodan
|
Broj utakmice:
033 |
Crvena zvezda Grundfos
|
UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd
|
Šamot 65
|
Sudija A: Musić Nikola
Sudija B: Đurašinović Stevan
Delegat: Janković Miroslav
|
Broj utakmice:
034 |
Topličanin
|
SH "Dr Zoran Đinđić", Zmaj Jovina bb, Prokuplje
|
Jugović
|
Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan
Delegat: Rakić Milan
|
Broj utakmice:
035 |
Domaćin |
Vreme i adresa |
Gost |
Dinamo
|
HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo
|
Vojvodina (M)
|
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel
Delegat: Popadić Jovan
|
Broj utakmice:
022 |
Obilić
|
SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
|
Proleter
|
Sudija A: Jevtić Đorđe
Sudija B: Jevtić Miloš
Delegat: Mandić Ivan
|
Broj utakmice:
023 |
Metaloplastika Elixir
|
HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac
|
Kikinda Grindex
|
Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar
Delegat: Pavlović Saša
|
Broj utakmice:
024 |
Rudar
|
KSC „Kostolac“, Bože Dimitrijevića 13, Kostolac
|
Crvena zvezda Grundfos
|
Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan
Delegat: Ivanović Boris
|
Broj utakmice:
025 |
Šamot 65
|
SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c, Aranđelovac
|
Partizan
|
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir
Delegat: Janković Miroslav
|
Broj utakmice:
026 |
Jugović
|
Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10, Kać
|
Dubočica 54
|
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan
Delegat: Vukašinović Boris
|
Broj utakmice:
027 |
Radnički (M)
|
SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac
|
Topličanin
|
Sudija A: Cvetković Dušan
Sudija B: Nikolić Igor
Delegat: Vidanović Nebojša
|
Broj utakmice:
028 |
Domaćin |
Vreme i adresa |
Gost |
Vojvodina (M)
|
SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
|
Obilić
|
Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan
Delegat: Janković Miroslav
|
Broj utakmice:
015 |
Proleter
|
SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin
|
Kikinda Grindex
|
Sudija A: Mandić Ivan
Sudija B: Kovačić Nemanja
Delegat: Adamović Zdravko
|
Broj utakmice:
016 |
Šamot 65
|
SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c, Aranđelovac
|
Metaloplastika Elixir
|
Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar
Delegat: Ivanović Boris
|
Broj utakmice:
017 |
Partizan
|
SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
|
Rudar
|
Sudija A: Berdić Stefan
Sudija B: Šorak Filip
Delegat: Veličković Slavoljub
|
Broj utakmice:
018 |
Crvena zvezda Grundfos
|
UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd
|
Jugović
|
Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko
Delegat: Mitrović Slavoljub
|
Broj utakmice:
019 |
Dubočica 54
|
SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac
|
Radnički (M)
|
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir
Delegat: Popadić Jovan
|
Broj utakmice:
020 |
Topličanin
|
Hala "Čika Duško Jovanović", Vuka Karadžića bb, Blace
|
Dinamo
|
Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko
Delegat: Zdravković Goran
|
Broj utakmice:
021 |